18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żul spod Lidla

Mieszczuch • 2014-10-21, 16:22
2 dobre, zasłyszane ostatnio przeze mnie dowc**y poleciały w "Było.pl", więc zmuszę się do napisania pewnej historii, która spotkała mnie jeszcze w okresie wakacyjnym.

Owe zdarzenie miało miejsce pod jednym z Lidli.

Podchodzi do mnie nieumyty i jebiący jegomość w przerwie piknikowania pod dyskontem z innymi żulami. Staje przede mną fejs tu fejs i zaczyna:
Ż: Witam szefie, będę szczery, nie chce na alkohol (w głębi duszy sobie myślę, jednocześnie powstrzymując bełta od smrodu: no pewnie, że nie chcesz, bo już nachlany łazisz od rana, przydałoby sie coś na ząb)
Ja: Dobra, wejdę i Ci kupie jakiś chleb, obkład.
Ż: Chleb już mam, kup mi jakieś gołąbki.
Ja: Że co k***a/proszę (nie pamiętam dokładnie)? Ja Cię chcę nakarmić a Ty wybrzydzasz?
Ż: No dobra, to jakieś śledzie chociaż...

Oczywiście po tym tekście jedyne co mu pozostało, to nadzieja, że kiedykolwiek je ode mnie dostanie :roll:

Ra...........py

2014-10-22, 02:58
O ja pie**olę, jaka dyskusja :szczerbaty:

Nattsjel

2014-10-22, 12:29
Zgodzę się z Mieszczuchem, że żule zrobili się cholernie bezczelni. Ale wiecie co jest najgorsze? Te sk***ysyny zwykle podchodzą, jak WCHODZI się do sklepu, jak odmówisz możesz mieć pewność, że na lakierze auta znajdzie się dodatkowa rysa.

mika006

2014-10-22, 13:50
polska mentalnosc
wielka orkiestra zlodzieje,bezdomni beszczelni
lepiej wypie**olc do smitnika po swietach kielbase niz komus dac
k***a co za mendy

NoPuke

2014-10-22, 14:11
Jakie dylematy k****, ja żulom nie daję ani k**** grosza, ani tym bardziej nic nie kupię, ma się jak nachlać to niech ma i co do gęby włożyć. Jak przyjdzie ktoś biedny i głodny a w miarę normalny to i w miarę możliwości pomogę ale na pewno nie wykolejeńcom którzy swój los zawdzięczają wódzie/dynksowi/borygo czy ch*** wie co oni tam piją. Bo to na wieść o możliwości pracy fizycznej s**** jak rumun.

fdM

2014-10-22, 14:20
quartz75 napisał/a:

Gdzie ty k***a mieszkasz? Bo w 4 miastach wojewódzkich nigdy nie widziałem "żuli" pod sklepem.



Wychodzisz w ogóle z domu ? Warszawa, Szczecin, Kraków, Poznań, Wrocław... Wszędzie takich spotkasz.

mi...........dz

2014-10-22, 14:25
quartz75 napisał/a:

Gdzie ty k***a mieszkasz? Bo w 4 miastach wojewódzkich nigdy nie widziałem "żuli" pod sklepem. Poczułeś się panem czy to zmyśliłeś? Bo śledzie to byś mu kupił poniżej dwóch złotych (te na raz). Zatem zdradź co chciałeś mu podarować na ten twój "okład" poniżej dwóch peleneów panie i władco sadystyczny. Co mu k***a chciałeś kupić poniżej dwóch złotych do chleba? Facet ci grzecznie powiedział, co chce. Góra 4 złote by się spełnić. Nie dałeś rady i jesteś buc zwykły. Nie chciał pieniędzy, chciał żarcie. Za góra 4 złote j***ny biznesmenie. Albo dajesz/kupujesz albo sp***alaj się chwalić swoją męskością na kwejka.



A weź się odpie**ol od autora :D chcesz to utrzymuj meneli, żuli, bezdomnych i inne pasożyty zamieszkujące ten kraj! PiSiorze ty śmierdzący wszystkim tak rozdajesz? Ja to bym mu nie kupił nawet pół bułki w promocji za 10gr! Mam nagradzać kogoś za to, że nie pracuje w czasie kiedy ja jestem karany podatkami za to, że uczciwie zapie**alam?! Chyba cie słodziaku popie**oliło.
A co do żuli to w Piotrkowie Trybunalskim ile razy nie wjadę do lila stoją a to raz cyganie a to inne żule.
Jaki k***a prawem ktokolwiek ma im coś kupować?! No k***a weź mi to wytłumacz!
Ja kasę mogę dać jak widzę, że ktoś potrzebuje pomocy okazjonalnie a nie jest menelem ciągle. Dla przykładu, podszedł do mnie koleś nieco młodszy ode mnie z rozj***nym nosem zapytał grzecznie czy nie mam chusteczki - nie miałem to mu w kiosku kupiłem paczkę. Raz mnie w środku zimy zaczepił pod M1 koleś w samej koszulce i prosił czy bym mu nie mógł POŻYCZYĆ 6zł na wsiobusa dowód mi swój pokazywał mówił żebym mu dał swój nr to mi później odda - ch*j dałem mu bo to ewidentnie była sytuacja losowa. A jeszcze innym razem facet po 50 ubrany jak przystało na faceta w tym wieku zapytał czy bym mu nie pożyczył 2zł na bilet bo nie chce jechać na gapę bo mu ktoś ukradł portfel i telefon - też mu dałem i nie chciałem żeby oddawał nawet mu dałem zadzwonić do córki.
W takich sytuacjach ludzie powinni sobie pomagać ale jeśli ktoś a raczej coś postanowiło, że nic nie będzie w życiu robił tylko zrobi sobie wieczne wakacje przy tym będzie uprzykrzał życie innym i żył na czyiś koszt to wielki ch*j mu w dupę i śmierci mu życzę!
A teraz co tych co zaczną pie**olić, że nie każdy chce być bezdomnym. NIE POSRAJCIE SIĘ TĘPE ch*jE! Takich ludzi jest może 5% i żaden nie pije i nie śmierdzi. Znam z widzenia takiego bezdomnego już parę lat jak się spotykam z ziomkami KFC zawsze się tam kręci i albo dojada po ludziach resztki albo ktoś mu coś kupi - sam też mu się nie raz dorzucałem na coś ale On jest stosunkowo czysty nie pije nie pali nie k***i jest grzeczny i za wszystko dziękuje i na boga w którego nie wierzę nie zaczyna zdania od SZEFIE, KIEROWNIKU!!! Bo On nie chce Cie oszukać jak te żule spod sklepu!!!!
Idę zwalić

takija

2014-10-22, 14:27
Mnie raz jeden tak rymowanką o winie zaskoczył że mu dałem 2 zł.... Niech chłop ma, artystów trzeba wspierać.

Thoor

2014-10-22, 14:34
quartz75 chyba Cię pok***iło doszczętnie. Z jakiej racji miałby mu coś kupować?

Mógł się nażreć, ale wolał za tą kasę się naj***ć. A Ty jeszcze bronisz dziada?

grubystefan

2014-10-22, 14:37
Lubię tematy, gdzie liczba piw dla komentarza jest większa niż dostał sam temat :D

Polnischefuhrer

2014-10-22, 14:39
@Mieszczuch ,jak nie masz zamiaru kupować to od razu mówisz mu że nic nie kupujesz .A jeśli masz zamiar mu kupić to kupujesz ,a śledź to nie jest nie wiadomo jaki drogi rarytas ,więc wyszedłeś tylko na pajaca który zgrywa pana i czuje się ch*j wie kim

Vaa

2014-10-22, 14:41
quartz75 napisał/a:

Gdzie ty k***a mieszkasz? Bo w 4 miastach wojewódzkich nigdy nie widziałem "żuli" pod sklepem. Poczułeś się panem czy to zmyśliłeś? Bo śledzie to byś mu kupił poniżej dwóch złotych (te na raz). Zatem zdradź co chciałeś mu podarować na ten twój "okład" poniżej dwóch peleneów panie i władco sadystyczny. Co mu k***a chciałeś kupić poniżej dwóch złotych do chleba? Facet ci grzecznie powiedział, co chce. Góra 4 złote by się spełnić. Nie dałeś rady i jesteś buc zwykły. Nie chciał pieniędzy, chciał żarcie. Za góra 4 złote j***ny biznesmenie. Albo dajesz/kupujesz albo sp***alaj się chwalić swoją męskością na kwejka.



No niestety raczej każde duże miasto ma co najmniej 1 duży sklep pod którym urzędują żule, Kraków na pewno ma, ale nie chcę robić antyreklamy teraz... :roll:

kasjerrrx

2014-10-22, 14:45
ja pie**ole poj***lo was wszystkich do reszty? kolo mial racje k***a i chwala mu za to!
a jak taki zul jeden z drugim jest glodny to niech zapie**ala do schroniska dla bezdomnych ... a nie czekajcie, przeciez tam k***a nie mozna pic :|

Rafixo

2014-10-22, 14:47
Takim ludziom się nie kupuje nic i koniec. To jest ich wybór że siedzą pod tym sklepem i nie mają co jeść (a raczej czego chlać). Mogą iść do jakiegoś przytułku Brata Alberta czy coś, w każdym mieście jest coś takiego, tylko jeden problem jest taki, że tam nie można pić.

Czary

2014-10-22, 14:57
BongMan napisał/a:

Swoją drogą dzisiaj mnie uderzył pewien fakt, którego wcześniej nie zauważyłem. W Anglii w Lidlu wszystko jest wyraźnie tańsze niż w innych, angielskich, dużych sklepach jak Tesco, Morrison albo Sainsbury. Zastanawiam się dlaczego i po co... Czy to do jakiego kraju należy Lidl ma na to wpływ? To było pytanie retoryczne, ale jak myślicie - dlaczego?



Bo Lidl jest tani. 8-)




Thoor napisał/a:

quartz75 chyba Cię pok***iło doszczętnie. Z jakiej racji miałby mu coś kupować?

Mógł się nażreć, ale wolał za tą kasę się naj***ć. A Ty jeszcze bronisz dziada?

Naucz się czytać ze zrozumieniem pajacu, żul poprosił o jedzenie bo był głodny a nie o kasę (którą w twoim domyśle wydał by na piwo).

FieraSS

2014-10-22, 15:01
Co za j***ny burak... Dziś w Lidlu widziałem słoiczek z gołąbkami za 3,49. Za taką cenę nie kupiłby chleba z obkładem, chyba, że tym obkładem byłaby bułka..