18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zróbmy coś razem!

lordmegatron • 2013-07-16, 12:11
Ostatnio na portalu coraz częściej pojawiają się filmy od AweMeChannel (dla niezorientowanych - jest to kanał, na którym kowal Tony Swatton wykonuje kultowy oręż na prośby fanów). Jako, że śledzę kanał od dość dawna i że zaczął on zdobywać tu co raz większą popularność, wpadłem ostatnio na genialny pomysł. Mianowicie, by jak największa liczba użytkowników (NAS) wysłała do pana Tony'ego prośby o wykonanie broni. Jak wiadomo Sadistic ma ogromną liczbę użytkowników, sądzę, że w granicach kilkudziesięciu - kilkuset tysięcy, tak więc zebranie dużej ilości komentarzy nie powinno być trudne. Kwestią do rozwiązania jest broń, o którą byśmy się ubiegali. Ja sam proponuję wiedźmiński srebrny miecz, ponieważ "Wiedźmin" narodził się tu - w Polsce, a Geralt jest rozpoznawalny na całym świecie. Piszcie swoje propozycje, mam nadzieję, że projekt ciepło się przyjmie. Fajnie by było, gdyby pod naszym wpływem pan Tony wykuł miecz ;-)

Komentarze z prośbami umieszczajcie pod najnowszym filmem z kanału: /watch?v=5Zs92eCn11k
(ostatnio pojawił się na głównej - temat użytkownika Ar0: Man at Arms - Wolverine Claws)





Sadole, zróbmy coś razem! Może warto jest zrobić coś kreatywnego, jako zespół :-)

Apeluję do moderacji o nie przenoszenie tematu do klopa, ponieważ moim zdaniem pomysł mógłby wypalić.

Henboh

2013-07-16, 18:41
isitsaturday napisał/a:

@mr_9mm: Rozj***łeś obrazkiem. :megalol:
Co do twojego pytania: myślę, że sam sobie na nie odpowiedziałeś.Tak, sam sobie odpowiedziałeś. Potwierdzam. To nie jest żadna dwulicowość, tylko głupota i lemingostwo (o ile takie słowo w ogóle istnieje; samo mi się jakoś tak nasunęło :lol: ). Ktoś tam dawno temu w odchłaniach Internetu napisał, że "Hamerykanie są głupi" (po części jest to prawda – mają jeden z najtępszych systemów edukacji, ale równoważą to importem ekspertów z innych krajów, stąd np. większość wynalazków – jak komputer – jest amerykańska) i teraz dzieci, jak "Ynternety" długie i szerokie, powtarzają jak katarynki, że "Hamburgery" głupie, grube, tępe itd. Ktoś napisał na Sadisticu: "Gościu robi myecze, kcem wiedźminowskiego. Zróbmy spam" i gimby robią spam. Głupie lemingi. Wszystkie komentarze nawołujące do spamowania powinny być natychmiast usuwane przez moderację (punkt 4.6 Regulaminu) i nagradzane wczasami poza forum.



To też nie jest tak do końca.
1. Nie można całego narodu podsumować jednym określeniem.
2. Można jakiegoś narodu nie lubić ogólnie, ale lubić pojedynczych osobników. Zresztą łatwiej nie lubić tych których się nie zna.
3. Amerykanie mogą wydawać się głupi, bo ich wiedza ogólna jest kiepska, ale wiedza specjalistyczna stoi na wysokim poziomie. W przeciwieństwie do nas, wiedza ogólna duża, ale kiepscy z nas specjaliści.

A co do całego spamu. Lepsze by były 2-3 komentarze z setkami kciuków, niż setki komentarzy z 2-3 kciukami.
Moim faworytem, był ten z wyryciem na mieczu "na pohybel sk***ysynom".

KrnabrnyKrab

2013-07-16, 18:41
Proste jak nie zrobi miecza wiedzmina to bd mu spamowac az zrobi. Spamowac kazdy odcinek :) proste

ni...........a

2013-07-16, 18:53
Ładnie idzie

Włączając widok wszystkich komentarzy i wyszukując na stronie słowo "witcher" widać, że jest potężna siła.


Multi

2013-07-16, 18:58
Wołek napisał/a:

To jeszcze zbierzmy się i obalmy k***a ten rząd :amused:


to gdzie i kiedy z taczkami i pochodniami na buraków? :ok:

PanNekrofil

2013-07-16, 19:00
Tak jak wcześniej, lepiej zrobic jeden komentarz z "na pohybel sk***ysynom" i go kciukować niż napie**alać bezmyślnie.

Leexo

2013-07-16, 19:02
Głos, tzn komentarz oddany, teraz ustalmy datę na obalanie rządu.

Adder

2013-07-16, 19:52
damyrade20 napisał/a:



Problem w tym że srebro jest stosunkowo miękkie w porównaniu do żelaza, a tym bardziej w porównaniu do tych jego wymyślnych stopów.

Także o ile nam się uda, to na użycie srebra bym nie liczył (nawet nie chodzi o kasę ale użyteczność takiej broni), jak już to jakiś stop żelaza z domieszką srebra co i tak jest wątpliwe - nie jestem ekspertem z dziedziny metalurgii ale nie słyszałem o takowych.

tym niemniej inicjatywa słuszna :D



Jak już się czepiać szczegółów to stalowy był ze stali meteorytowej. Nie wiem co będzie cięższe do zdobycia;p ;)

boa-dupczyciel

2013-07-16, 20:13
pierwsze mój komentarz na sadolu- prośba na youtubie o Geralt the Witcher's sword- jest! :-)

plecy95

2013-07-16, 22:24
Świetny pomysł stawiam piwko :mrgreen: a miedzy nami uważam ze każdy polski ( i nie tylko ) gracz powinien posiadać wydanie wiedźmina

d_ante

2013-07-16, 22:48
@wołek taaaa obalmy rząd. Uzbrojeni k***a chyba w te wykute miecze

a4483442

2013-07-17, 00:43
Komentarzy jest w p*zdu i jeszcze trochę, ale nie możemy odpuścić i co jakiś czas napisać kilka komentów, i klikać łapki w górę.

prowler

2013-07-17, 13:14
już! napisałem!
wolałbym jednak żeby koleś zrobił (on raczej nie kuje, tylko wycina z blachy) sihill albo gwyhyr, bo to w sadze Sapkowskiego były majstersztyki kowalstwa