18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zróbmy coś razem!

lordmegatron • 2013-07-16, 12:11
Ostatnio na portalu coraz częściej pojawiają się filmy od AweMeChannel (dla niezorientowanych - jest to kanał, na którym kowal Tony Swatton wykonuje kultowy oręż na prośby fanów). Jako, że śledzę kanał od dość dawna i że zaczął on zdobywać tu co raz większą popularność, wpadłem ostatnio na genialny pomysł. Mianowicie, by jak największa liczba użytkowników (NAS) wysłała do pana Tony'ego prośby o wykonanie broni. Jak wiadomo Sadistic ma ogromną liczbę użytkowników, sądzę, że w granicach kilkudziesięciu - kilkuset tysięcy, tak więc zebranie dużej ilości komentarzy nie powinno być trudne. Kwestią do rozwiązania jest broń, o którą byśmy się ubiegali. Ja sam proponuję wiedźmiński srebrny miecz, ponieważ "Wiedźmin" narodził się tu - w Polsce, a Geralt jest rozpoznawalny na całym świecie. Piszcie swoje propozycje, mam nadzieję, że projekt ciepło się przyjmie. Fajnie by było, gdyby pod naszym wpływem pan Tony wykuł miecz ;-)

Komentarze z prośbami umieszczajcie pod najnowszym filmem z kanału: /watch?v=5Zs92eCn11k
(ostatnio pojawił się na głównej - temat użytkownika Ar0: Man at Arms - Wolverine Claws)





Sadole, zróbmy coś razem! Może warto jest zrobić coś kreatywnego, jako zespół :-)

Apeluję do moderacji o nie przenoszenie tematu do klopa, ponieważ moim zdaniem pomysł mógłby wypalić.

Fisz_

2013-07-16, 14:58
Już wśród ludzi zajmujących się reko średniowiecznym i około powstała dość prawdopodobna teoria, że Srebrny Miecz Wiedźmina najpewniej byłby stalowy, ze srebrnym rdzeniem wewnątrz, co dawałoby zamierzony efekt i nie osłabiało konstrukcji :D Tak więc czekamy na efekt..! Mój głos również oddany, czekamy..!

cynku

2013-07-16, 15:02
lol
HELL YEAH, WITCHER SILVER SWORD I DARE YOU!!!!!111! I DOUBLE DARE YOU!!!!22!!! YOU WOULDN"T MAKE IN A ZILLION YEARS ITS THAT PRO! EVEN IF YOU MADE IT IT STILL WOULDN"T COUNT CAUSE IT WOULD MELT ITSELF DOWN AND KILL YOU ALL ITS THAT AWSOME!!!33!! AND IF YOU SWING AT THE WATERMELON WITH IT YOU WOULDN"T SWING CAUSE THERE WOULD BE NOTHING TO SWING WITH CAUSE YOU WILL NEVER BE SKILLED ENOUGH TO FORGE IT. I TRIPPLE DARE YOU!!!4!!!

Sse

2013-07-16, 15:05
To jest moc! :D tych komentarzy jest tyle że nie dałem rady dojechać do końca xD

Black Joker

2013-07-16, 15:05
Powiedziałby mi ktoś po ile stron mniej wiecej mają książki z sagi o wiedźminie?? :)

recelo

2013-07-16, 15:08
Bardzo fajna inicjatywa sam oczywiście biorę udział :) Gorzej tylko gdy uzna że to jakiś niepotrzebny spam i nie zrobi miecza :/

Jaco4a

2013-07-16, 15:08
Jeżeli chodzi o oręż wart sadolowego poparcia, to może on wyglądać tylko i wyłącznie tak:


cannabis7777

2013-07-16, 15:09
wiekszy entuzjazm przy robieniu jakiegoś miecza, niz przy rewolucji w Polsce...

Sichimpresich

2013-07-16, 15:09
Haha my Polacy jak współpracujemy to zawsze potrafimy zrobić coś wielkiego :D

Manipulator

2013-07-16, 15:11
pierwsze 3 części 290-360stron

Chłopaki dawać komentarze bo coś mało.

Murekkk

2013-07-16, 15:17
cannabis7777 napisał/a:

wiekszy entuzjazm przy robieniu jakiegoś miecza, niz przy rewolucji w Polsce...



Bo dupy z krzesła nie trzeba ruszać :p

mr_9mm

2013-07-16, 15:20
Wytłumaczy mi ktoś jedną rzecz, szczerze pytam, bo sam już nie wiem.
Na sadolu zawsze wyśmiewacie amerykanów, że są grubi, głupi, tępi itd.
A na tym yt tacy mili jesteście, prawie mu w dupe włazicie, byleby zrobił ten miecz.
To dwulicowość czy coś innego?

Sakrael

2013-07-16, 15:21
Black Joker napisał/a:

Powiedziałby mi ktoś po ile stron mniej wiecej mają książki z sagi o wiedźminie?? :)


Po przeczytaniu pewnie stwierdzisz, że za mało :mrgreen:

cts

2013-07-16, 15:23
Wypowiedział się nawet sam Geralt.

Hrodgar

2013-07-16, 15:42
Wołek napisał/a:

To jeszcze zbierzmy się i obalmy k***a ten rząd :amused:


Jestem za, gdzie mam kliknąć aby to zrobić? :-D

Skuteczny

2013-07-16, 15:45
Jaco4a napisał/a:

Jeżeli chodzi o oręż wart sadolowego poparcia, to może on wyglądać tylko i wyłącznie tak:

Obrazek