18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zróbmy coś razem!

lordmegatron • 2013-07-16, 12:11
Ostatnio na portalu coraz częściej pojawiają się filmy od AweMeChannel (dla niezorientowanych - jest to kanał, na którym kowal Tony Swatton wykonuje kultowy oręż na prośby fanów). Jako, że śledzę kanał od dość dawna i że zaczął on zdobywać tu co raz większą popularność, wpadłem ostatnio na genialny pomysł. Mianowicie, by jak największa liczba użytkowników (NAS) wysłała do pana Tony'ego prośby o wykonanie broni. Jak wiadomo Sadistic ma ogromną liczbę użytkowników, sądzę, że w granicach kilkudziesięciu - kilkuset tysięcy, tak więc zebranie dużej ilości komentarzy nie powinno być trudne. Kwestią do rozwiązania jest broń, o którą byśmy się ubiegali. Ja sam proponuję wiedźmiński srebrny miecz, ponieważ "Wiedźmin" narodził się tu - w Polsce, a Geralt jest rozpoznawalny na całym świecie. Piszcie swoje propozycje, mam nadzieję, że projekt ciepło się przyjmie. Fajnie by było, gdyby pod naszym wpływem pan Tony wykuł miecz ;-)

Komentarze z prośbami umieszczajcie pod najnowszym filmem z kanału: /watch?v=5Zs92eCn11k
(ostatnio pojawił się na głównej - temat użytkownika Ar0: Man at Arms - Wolverine Claws)





Sadole, zróbmy coś razem! Może warto jest zrobić coś kreatywnego, jako zespół :-)

Apeluję do moderacji o nie przenoszenie tematu do klopa, ponieważ moim zdaniem pomysł mógłby wypalić.

Pmr29

2013-07-16, 16:30
"tom tomes 3 sek. temu
Everyone who said ' Witcher silver sword' comes from Poland.
They coordinate this spam "witcher silver sword' on? this polish page sadistic.pl/zrobmy-cos-razem-v­­t215277.htm Title of the article: 'Let's do something together' , where they incite to this spam.
This is deliberate polish, unfair to your really fans, action.
Just look at the time added comments...
It is polish spam."

Komuś z forum się chyba pomysł nie spodobał, bo nawet linka do tematu wrzucił :D

Erebos

2013-07-16, 16:54
można jeszcze oznaczać inne komenty jako spam :D

P0J3B

2013-07-16, 17:03
Pmr29 napisał/a:

"tom tomes 3 sek. temu
Everyone who said ' Witcher silver sword' comes from Poland.
They coordinate this spam "witcher silver sword' on? this polish page sadistic.pl/zrobmy-cos-razem-v­­t215277.htm Title of the article: 'Let's do something together' , where they incite to this spam.
This is deliberate polish, unfair to your really fans, action.
Just look at the time added comments...
It is polish spam."

Komuś z forum się chyba pomysł nie spodobał, bo nawet linka do tematu wrzucił :D


no juz, przyznac sie ktora parowa ma nick tom tomes na jewtube :evil:

La...........vo

2013-07-16, 17:08
Cytat:

Skoll Hati 57 sek. temu

Witcher sword!!! Greetings from Sadistic.pl ;-)



Na uja piszecie, że z Sadola? Kretyni...

Z.G.O.N

2013-07-16, 17:11
No dalej spamować :D

Ciesin

2013-07-16, 17:27
Ludzie, myślcie czasem mózgiem, bo wbrew pozorom to jedna z jego funkcji, a nie tłumienie echa w czaszce.
Miecz wzorowany na srebrnym mieczu Wiedźmaka - jak najbardziej.
Miecz ze srebra - ni ch*ja. Koszty są zbyt wysokie, a - nawet, jeśli srebro uda się poddać takie obróbce - wytrzymałość takiego miecza będzie znikoma. Więc nie macie co liczyć na miecz ze srebra i nie proście faceta, żeby go z niego zrobił. Bo powstanie nowy komiks z Pollandballem i tyle będzie narodowej inicjatywy :D

Silnoręki

2013-07-16, 17:38
Dobra inicjatywa sadole! Propsy dla autora!

is...........ay

2013-07-16, 17:38
P0J3B napisał/a:

Pmr29 napisał/a:

"tom tomes 3 sek. temu
Everyone who said ' Witcher silver sword' comes from Poland.
They coordinate this spam "witcher silver sword' on? this polish page sadistic.pl/zrobmy-cos-razem-v­­t215277.htm Title of the article: 'Let's do something together' , where they incite to this spam.
This is deliberate polish, unfair to your really fans, action.
Just look at the time added comments...
It is polish spam."

Komuś z forum się chyba pomysł nie spodobał, bo nawet linka do tematu wrzucił :D


no juz, przyznac sie ktora parowa ma nick tom tomes na jewtube :evil:

Nie zdziwiłbym się, gdyby to był któryś z modów, nawet Cent osobiście. Sam też bym się mocno wk***ił, gdyby ktoś urządził sobie z mojego forum centrum spamowe.

mr_9mm

2013-07-16, 17:42
1. Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, czyli moja ocena jest trafna.
2. @up A ja na miejscu tego kowala wk***iłbym się za ten gimnazjalny spam co 5 sekund.
3.
Ciesin napisał/a:

Bo powstanie nowy komiks z Pollandballem i tyle będzie narodowej inicjatywy :D

Już jest :-/

darwinloska

2013-07-16, 17:43
Poszło. Łapkujcie posty z mieczem Wiedźmina.

is...........ay

2013-07-16, 17:57
@mr_9mm: Rozj***łeś obrazkiem. :megalol:
Co do twojego pytania: myślę, że sam sobie na nie odpowiedziałeś.
mr_9mm napisał/a:

gimnazjalny spam

Tak, sam sobie odpowiedziałeś. Potwierdzam. To nie jest żadna dwulicowość, tylko głupota i lemingostwo (o ile takie słowo w ogóle istnieje; samo mi się jakoś tak nasunęło :lol: ). Ktoś tam dawno temu w odchłaniach Internetu napisał, że "Hamerykanie są głupi" (po części jest to prawda – mają jeden z najtępszych systemów edukacji, ale równoważą to importem ekspertów z innych krajów, stąd np. większość wynalazków – jak komputer – jest amerykańska) i teraz dzieci, jak "Ynternety" długie i szerokie, powtarzają jak katarynki, że "Hamburgery" głupie, grube, tępe itd. Ktoś napisał na Sadisticu: "Gościu robi myecze, kcem wiedźminowskiego. Zróbmy spam" i gimby robią spam. Głupie lemingi. Wszystkie komentarze nawołujące do spamowania powinny być natychmiast usuwane przez moderację (punkt 4.6 Regulaminu) i nagradzane wczasami poza forum.

k0rek

2013-07-16, 18:03


Jak mi poszło? :amused:

epolakko

2013-07-16, 18:07
Ciesin napisał/a:

Ludzie, myślcie czasem mózgiem, bo wbrew pozorom to jedna z jego funkcji, a nie tłumienie echa w czaszce.
Miecz wzorowany na srebrnym mieczu Wiedźmaka - jak najbardziej.
Miecz ze srebra - ni ch*ja. Koszty są zbyt wysokie, a - nawet, jeśli srebro uda się poddać takie obróbce - wytrzymałość takiego miecza będzie znikoma. Więc nie macie co liczyć na miecz ze srebra i nie proście faceta, żeby go z niego zrobił. Bo powstanie nowy komiks z Pollandballem i tyle będzie narodowej inicjatywy :D



Mie no błagam, czy Ty naprawdę uwierzyłeś, że chodzi o miecz z litego srebra? Jeśli już to stalowy miecz, srebrem jedynie pokryty(galwanizacja). Taki spam jest gościowi na rękę, my dajemy mu forse nabijając wyświetlenia. Jeśli będzie na tyle miły to odwdzięczy się mieczem z polskim akcentem.

_mormo_

2013-07-16, 18:32
Dobrze nam idzie, może się uda! :)