18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniesławianie Polski

Suka_Blyat • 2013-02-23, 21:00
Prof. Bogusław Wolniewicz omawia problem zniesławiania Polski

daniok91

2013-02-23, 21:46
Moim zdaniem takie wykłady powinno puszczać się na lekcji WOS-u , bo patrząc teraz z perspektywy moich rówieśników, albo faktycznie nie ma kto im powiedzieć o takich problemach, a potem jesteś uznawany za antysemitę, albo są tępi. Już pomijając fakt, że i antysemityzm u Mnie ma swoje uzasadnienie jak i nienawiść do innych religij takich jak Islam itd. Nie mniej jednak coraz to głupsze społeczeństwo uzna Cię za wroga, bo jak tak można itd nie widząc w tym żadnego uzasadnienia. Ale czyja to wina ich? Nie dążo końca, bo jak na lekcjach wmawia im się, że nie można mieć uprzedzeń rasowych, religijnych, że to złe, a w domu każdy na to leje, to też skąd mogą wiedzieć, że owy problem jest i ciągle rośnie. Dobrze, że jeszcze istnieją takie portale jak sadistic.pl gdzie choć namiastkę tych owych problemów, można zobaczyć-kwestia, czy będziemy drążyć dalej ten problem, czy oleje sprawę. Może nie robię nic wielkiego, ale staram się o tym mówić w towarzystwie, które niestety często wręcz przeraża Mnie brakiem wiedzy na ten temat nie widząc w tym problemu, a jednocześnie uważając sie za tak mądrych bo studiuje na PO i miał zawsze wzorowe świadectwo. amen

Suka_Blyat

2013-02-23, 22:09
daniok91,
Rację prawisz. Niestety takich rzeczy w szkole się nie usłyszy, prędzej na studiach. Kiedyś byłem zdecydowanym zwolennikiem, że nasze społeczeństwo to idioci. Jednak ostatnimi czasy zmieniłem zdanie i twierdzę, że nasze społeczeństwo jest niedoinformowane. Takich wykładów nie usłyszy się w TV partyjnej, nie przeczyta na głównych portalach informacyjnych. Władzy to nie na rękę. Od dawna wiadomo, że lepiej się kontroluje społeczeństwo niedoinformowane i mamy tego przykłady w dniu dzisiejszym. Nasze pokolenie ludzi młodych jest inaczej ukształtowane, potrafimy myśleć i słuchać inaczej niż starsze pokolenie naszych rodziców, którzy byli wychowywani w PRLowskiej propagandzie. Wielu z nas widzi co się dzieje w naszym kraju, jednak bez poparcia społeczeństwa zmiany nie nastąpią. Więc na dzień dzisiejszy najważniejsze jest informowanie i dyskusja z osobami, która ma do tego wszystkiego podejście neutralne.
Mógłbym napisać wiele słów w tej tematyce, ale mi napiszą zaraz "too long didn't read"

techniczny

2013-02-23, 22:30
Jezus ale ja jestem niedoinformowany i straszny brak u mnie zasobu słów zanim do konca obejzałem film musialem go pauzowac ponieważ temat mnie zainteresowal i szukalem wiekszosci słow w google których nie rozumialem ale to pewnie wybnika z tego ze wiekszosc zycia mieszkam za granica. wypowiadac sie na ten temat nie moge musze sie zaglebic poczytac moze kiedys podyskutuje w tym temacie .

Ver0

2013-02-23, 23:05
Przecież kochacie Amerykie Polskie psy

yoyoyo

2013-02-23, 23:10
Ver0 napisał/a:

Przecież kochacie Amerykie Polskie psy



"Polskie psy", tak a propos w temacie zniesławiania Polski. :roll:

Pi...........22

2013-02-23, 23:12
Mimo że uważam kler za jedno z najgorszych co w Polsce istnieje, mimo że nie znoszę RM i tv Trwam razem z jego założycielem, uważając za sekte. I mimo że mają wciąż jeden i ten sam temat... ale... GOŚĆ NAPRAWDE DOBRZE GADA! W zupełności się z nim zgadzam, przyznaję zupełną mu racje. Widać że mimo iż jest księdzem, i napewno ma nieco już poprzestawiany pogląd na świat, to jednak tytuły zobowiązują. Brawo dla tego Pana!

Ma...........so

2013-02-23, 23:13
k***a, TVTrwam katolicki głos na twoim sadisticu!
Następny post nad tym niech będzie moim komentarzem...

pksss

2013-02-23, 23:13
I już wiadomo dlaczego tv TRWAM nie dostaje miejsca w multipleksie.

EMIO093

2013-02-23, 23:28
Piotrek9222 - twoja nienawiść wywodzi się z tego że nie potrafisz myśleć samodzielnie tylko masmedia wmówiły ci że RM ,TVTRWAM to sekta, więc jak już naprawdę chcesz myśleć samodzielnie obejrzyj wi

wiadomości na Trwam albo jakiś wywiad


DiesIrae

2013-02-23, 23:42
To tylko fragment, polecam obejrzeć cały wykład, jest zresztą gdzieś na sadolu dodany w komentarzach przy okazji jakiegoś "antysemickiego" materiału

Ma...........so

2013-02-23, 23:44
EMIO093 napisał/a:

Piotrek9222 - twoja nienawiść wywodzi się z tego że nie potrafisz myśleć samodzielnie tylko masmedia wmówiły ci że RM ,TVTRWAM to sekta, więc jak już naprawdę chcesz myśleć samodzielnie obejrzyj wi

wiadomości na Trwam albo jakiś wywiad



Hohohuhu uśmiałem się... wiesz jaki jest problem tv trwam? Problem jest taki że nie napotkasz tam na dyskusję. Proces wpajania głupot w tvtrwam jest taki że usadzisz jednego, "mądrze mówiącego" katola na stołku na przeciwko prowadzącego, następnie prowadzący rzuca tezę a zadaniem gościa jest w wyznaczonym czasie potwierdzenie tezy. Napie**alacie na massmedia ale wszystkie massmedia zawsze do dyskusji i rozmów zapraszają obie strony. Jakoś nie przypominam sobie żadnej dyskusji w tv trwam ani w radiu maryja z udziałem posłów po palikota lub naukowców i profesorów z poglądami odmiennymi od propagowanych przez sektę rydzyka. W tych mediach funkcjonuje jedynie napie**alanie na wszystko i wszystkich którzy nie tolerują wpie**alania się kościoła w każdą sferę życia...
Wyprzedzam argumenty typu "chyba nigdy nie oglądałeś nie słuchałeś". Właśnie że k***a oglądałem i słuchałem bo lubię sobie podnieść ciśnienie bez użycia kofeiny. A i jestem za tym żeby trwam była na mulitpleksie bez względu na to że nie spełnia wymogów, bo lubię sobie wyrabiać światopogląd w oparciu o argumenty wszystkich stron nawet tych najbardziej popie**olonych. :samoboj:

Quback

2013-02-23, 23:52
Wielu Polaków powinno po usłyszeniu każdego "newsa" postawić sobie pytanie: "A co k***a, jeśli nie jest tak jak mówisz" Niestety większość przyjmuję tą kaszane która wylewa się z gazet, telewizji i innych mediów.

infernoth

2013-02-23, 23:57
Pal licho z tv trwam i innymi jednobiegunowymi mediami. Smutne jest jednak to, że takich osób jak prof. Bogusław Wolniewicz jest coraz mniej a ci co pozostali to mają już swoje lata, więc niedługo i ich zabraknie. I tu pojawia się pytanie, czy są tacy, którzy przejmą inicjatywę?

be...........en

2013-02-23, 23:59
Piotrek9222 napisał/a:

Mimo że uważam kler za jedno z najgorszych co w Polsce istnieje, mimo że nie znoszę RM i tv Trwam razem z jego założycielem, uważając za sekte. I mimo że mają wciąż jeden i ten sam temat... ale... GOŚĆ NAPRAWDE DOBRZE GADA! W zupełności się z nim zgadzam, przyznaję zupełną mu racje. Widać że mimo iż jest księdzem, i napewno ma nieco już poprzestawiany pogląd na świat, to jednak tytuły zobowiązują. Brawo dla tego Pana!



B. Wolniewicz nie jest księdzem, tylko filozofem. Występuje w Trwam i RM, bo sam widzisz, że z takimi poglądami nikt inny tego nie wyemituje. Co więcej, on jest ateistą.

Wobec tych prostych faktów lewaki już nie wiedzą co myśleć, bo nic się nie zgadza z tym, co wyborcza podała do wierzenia, więc po prostu srają na lewo i prawo.

Posłuchaj innych jego wypowiedzi, sporo się można nauczyć. Jesteś na dobrej drodze, żeby odzyskać władzę nad własnym rozumem, skoro słuchasz do końca i analizujesz samodzielnie niezależnie od sympatii. :ok: