18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniesławianie Polski

Suka_Blyat • 2013-02-23, 21:00
Prof. Bogusław Wolniewicz omawia problem zniesławiania Polski

Prescot

2013-02-24, 00:34
Dobra dobra, dawać 65 miliardów

twardydb

2013-02-24, 00:36
Ojciec mowil "pie**ol zydow, murzynow, niemcow i tep to cale gowno" i weszlo mi to w nawyk

KuroNoTenshi92

2013-02-24, 00:44
Pieprzy dziadek głupoty.
1. Żydzi wypaczają obraz wszystkich jak leci zwłaszcza arabów.
Polska nie jest jakimś wyjątkiem lub samotnym męczennikiem.
BTW
Jakby nie było ostatnio strasznie rozprzestrzenia się nurt przeciw islamizacji europy.
Gdy jeden kraj ma dwóch wrogów to stara się skłócić ich między sobą.
Od wzajemnej nie tolerancji trzeba zacząć
Kto korzysta na wojnie europejczycy vs arabowie? Pytanko retoryczne :)
Generalnie jest to tylko moja teoria. Niestety strasznie dużo w niej logiki.

2. Niemcy lokują kapitał w Polsce, więc oczernianie Polski przynosi im straty.
Czysta ekonomia zagina dziadka :P

Nathaniel_Demerest

2013-02-24, 00:46
benben napisał/a:



B. Wolniewicz nie jest księdzem, tylko filozofem. Występuje w Trwam i RM, bo sam widzisz, że z takimi poglądami nikt inny tego nie wyemituje. Co więcej, on jest ateistą.

Wobec tych prostych faktów lewaki już nie wiedzą co myśleć, bo nic się nie zgadza z tym, co wyborcza podała do wierzenia, więc po prostu srają na lewo i prawo.

Posłuchaj innych jego wypowiedzi, sporo się można nauczyć. Jesteś na dobrej drodze, żeby odzyskać władzę nad własnym rozumem, skoro słuchasz do końca i analizujesz samodzielnie niezależnie od sympatii. :ok:




A teraz najlepsze: Wolniewicz jest zadeklarowanym ateistą.

No lewaczky, gdzie teraz wasze "katol", "Rydzyk" i inne wypluciny?

Momonti

2013-02-24, 01:07
Ten facet ma dar do opowiadania!
A do tego mówi prawdziwie. Od zawsze wiedziałem, że moja ksenofobia jest naturalna i właściwa, ten człowiek uświadomił mi dlaczego tak jest. Uświadomił również dlaczego pewnym ludziom zależy na negatywnym nacechowaniu ksenofobii. A przykładem efektów braku takiego poczucia wspólnoty i ksenofobii może być... Francja. Borykająca się z przyjezdnymi "obywatelami".

slannesh

2013-02-24, 01:14
a tak na "trwam" narzekacie:p

Te...........ed

2013-02-24, 01:33
Tacy podstarzali profesorowie zawsze wzbudzali we mnie zaufanie i szacunek. Piwo leci za na pardę porządny materiał!

Żeby mój komentarz nie był nader cukierkowy, to powiem: j***ć telewizję TRWAM!

Persil1

2013-02-24, 01:38
Ależ on faszystosko gada! Widać, że Trwam wyprało wam mózgi, obejrzyjcie lepiej TVN! Zapomnieliście już, że Kaczyński jest niski, stare baby są śmieszne, a Tusk jest przystojny i na zachodzie go lubieją?

Parzo

2013-02-24, 01:53
a wiekszosc idiotointelektualistow jest za j***nym Usraelem...

Duduss

2013-02-24, 01:57
Współczuje Wam (tutaj nie wiem jak można nazwać Wasze zacne grono, może narodowcy?), współczuje tego, że żyjecie ze świadomością jak bardzo Polski nienawidzą, jaka Polska jest poniżana itd. Nie wiem czy chciałbym żyć w takim świecie. Od zawsze uważam, że pie**olenie o przeszłości o oglądanie się za siebie zamiast patrzenie naprzód nigdzie nas nie zaprowadzi. Jesteście świetnym przykładem na to jak zakompleksionym jesteśmy narodem i zamiast wziąć się do roboty lasujecie sobie mózg tym gównem. Sam uważam się za patriotę i brzydzę się czerwonymi ale i tak nazwalibyście mnie lewakiem ponieważ jestem za PO i oglądam TVN. Określenie "lewak" jest już dla Was określeniem na kogoś o poglądach jakichkolwiek innych od Waszych, nieważne nawet czy lewicowych.

"Sądy sądami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"


Pozdrawiam

Parzo

2013-02-24, 02:03
ogolnie masz wiecej tego typu wykladow? Bardzo zascnie i madrze mowi, moze by uswiadomil ludzia w jakim gownie się znajdują, historia trwa, bledy historii nadal nas dotycza. dla takich jak Duduss proponuje film Atlas chmur, moze zrozumiesz przeslanie podprogowe ktore w nim wystepuje. Jak nei to zapraszam do ksiazki historii o rzadzie na uchodzctiwe. Tak nawiasem mowiac jaki rzad sp***alal z kraju podczas wojny, francuski? Nie... nawet Hitler wolal sie zabic niz uciec anizeli nasi polscy-zydowscy politycy ;) pozdro.

kpiciel

2013-02-24, 04:46
Duduss napisał/a:

Współczuje Wam (tutaj nie wiem jak można nazwać Wasze zacne grono, może narodowcy?), współczuje tego, że żyjecie ze świadomością jak bardzo Polski nienawidzą, jaka Polska jest poniżana itd. Nie wiem czy chciałbym żyć w takim świecie. Od zawsze uważam, że pie**olenie o przeszłości o oglądanie się za siebie zamiast patrzenie naprzód nigdzie nas nie zaprowadzi. Jesteście świetnym przykładem na to jak zakompleksionym jesteśmy narodem i zamiast wziąć się do roboty lasujecie sobie mózg tym gównem. Sam uważam się za patriotę i brzydzę się czerwonymi ale i tak nazwalibyście mnie lewakiem ponieważ jestem za PO i oglądam TVN. Określenie "lewak" jest już dla Was określeniem na kogoś o poglądach jakichkolwiek innych od Waszych, nieważne nawet czy lewicowych.

"Sądy sądami ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"


Pozdrawiam



Spokojnie kolego. Ja tez kiedyś oglądałem newsy TV (w tym TVN) Czytałem nawet "politykę", bo myślałem, że stamtąd się czegoś dowiem. Z czasem zobaczysz, że tam pewne rzeczy same do siebie nie pasują. Mówiąc krótko: Informacje szczątkowe, wyrwane z kontekstu, poszczególne artykuły zaprzeczające sobie na wzajem (czasem nawet tego samego autora).

Pozdrawiam.

Kuj0n

2013-02-24, 04:59
daniok91,
nie tylko Ty masz takich rówieśników, i odnoszę też wrażenie że oleją ten temat jak i wypowiedź tego profesora po 10 sekundach bo jest za trudna i lepiej pooglądać sobie jakieś faile...

Suka_Blyat

2013-02-24, 09:43
Realizatorzy programu popełnili błąd wskazując, że prof. Wolniewicz jest księdzem, ale to już wytłumaczono. Tak jest ateistą, ale ateistą nie z nienawiści do wiary co odróżnia go od wojujących ateistów lewackich od palikota czy SLD czy też innych lewackich odchyleń.

NaughtyBear

2013-02-24, 12:03
Dziewczyna w 6:27 lewy gorny rog, "co on k***a ode mnie chce, czy on mowi do mnie ?"

Znalazlem jedna z ciekawszych wypowiedzi dosc podobnej tematycznie. Wiadomo kto za wszystkim stoi...