18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniesławianie Polski

Suka_Blyat • 2013-02-23, 21:00
Prof. Bogusław Wolniewicz omawia problem zniesławiania Polski

nonpussumus

2013-02-24, 12:30
Niestety telewizja Trwam jest jedyną w Polsce stacją mówiącą niecenzurowaną prawdę na temat tego co się dzieje w Polsce. I za to leci piwo i szacunek. Chociaż nie jestem katolikiem TV Trwam warta jest więcej niż sprzedajne tvn-y.

krzycho109zgl

2013-02-24, 16:02
Witam ! ktos wie moze jak moge pobrac ten filmik ? Ewentualnie dac link do pobrania ? Chcialbym pokazac go profesorowi (od WOS'u ) Bardzo o to proszę.

kokroucz

2013-02-24, 16:16
Ver0 napisał/a:

Przecież kochacie Amerykie Polskie psy


ostrzezenie! nosz k***a! zaluje ze wlaczam komputer w momencie gdy widze cos takiego, wstyd mi ze mojemu rowiesnikowi cos takiego przez gardlo przechodzi! Pochwal się ojcu ciekawe czy ci nie wyjebie w pysk.

co do tematu, w Polsce antysemityzm to problem, zwlaszcza w srodowiskach do ktorych nalezy stacja tv trwam wystarczy posluchac tego co sie na stacji mowi tam wyzywanie byle kogo od zydow to juz niemal forma epitetu

pbear

2013-03-11, 17:28
czemu nie calosc dodana ?? to 50 minutowy wyklad jak nas zydki w h*ja chca zrobic

warto jeszcze dodac ze ow jegomosc byl na listach wyborczych korwina w 05 albo 06 nie pamietam . sadysci powinni gloswoac za prawica, bylby material na harda jak sie rozprwiaja z obecnym ukladem