18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł ultra lewicowiec pobity w Paryżu

cerastes • 2013-06-07, 00:42
W Paryżu zmarł student, sympatyk skrajnej lewicy, pobity przez skinów ( rdzennych faszystów !! :) ). Sprawa ta wywołała w całej Francji wielkie poruszenie. ( mój przypis.. buehhee jakiej całej, patrzcie na zdjęcie na samym dole, ile ludzi brało udział w demonstracji przeciwko homolobby tylko w samym Paryżu )

na zdjęciu niżej manifestacja w obronie zboczeńców:
Clement Meric (trzeci z lewej) na manistestacji przeciwko homofobii



Policja aresztowała cztery osoby, trzech mężczyzn i jedną kobietę podejrzanych o udział w napadzie na studenta renomowanego Instytutu Studiów Politycznych "Science Po". Trzy inne osoby są poszukiwane. Wszyscy należą do faszyzującej organizacji Młodzieży Nacjonalistyczno-Rewolucyjnej.

Zabójstwo wywołało powszechne potępienie wśród polityków lewicy i prawicy.

Premier Ayrault zażądał od ministra spraw wewnętrznych i od ministra sprawiedliwości, aby zrobili wszystko, by zgodnie z zasadami demokracji doprowadzili do rozwiązania tych wszystkich grup, które wyrastają z ideologii faszystowskiej i neo-hitlerowskiej. - Rząd będzie je zwalczał i jestem pewien, że całe Zgromadzenie Narodowe nas w tym wesprze - dodał premier.

W pobliżu Dworca świętego Łazarza w Paryżu, gdzie doszło do tragedii i w wielu miastach Francji odbyły się manifestacje, których uczestnicy protestowali przeciwko obecności skrajnej, faszystowskiej prawicy w ich kraju.




Oraz wielka manifestacja licząca 1,5 MLN ludzi przeciwko homo !!!




A teraz ty zadaj sobie pytanie po której stronie leży demokracja większości ?

Francjo obudź się, doprowadź do rewolucji która rozleje się na całą Europę..

http://fakty.interia.pl/swiat/news-zmarl-student-pobity-przez-skinow-w-paryzu,nId,979008

ProVVe

2013-06-07, 01:26
Stary zobaczyłem tylko tytuł i poleciał browar... Mam nadzieję, że się Europa obudzi i wyrwie z lewackiego jadu... Niech żyję wolna Polska, precz z lewactwem i j***nym multi-islamo-kulti...

sz...........an

2013-06-07, 01:30
I ch*j mu w dupsko

Chociaż nie....

niech trafi do raju gdzie są tylko ładne kobiety bez odbytów :amused:

Mathiuser

2013-06-07, 01:31
Dobrze, że ci ludzie nie mają kont na Sadisticu, bo by dostali blokadę na miesiąc albo całkowitą za swoje wyznania agresywne, homofobiczne (itp).

@Shatter

Cytat:

Prawicowcy to podludzie.Banda debili która wpie**alałaby własne gówna gdyby jakiś mega narodowy prawicowy idol powiedział im że to papu.
I nawet z tym nie dilujcie polaczki...



Idź spać, bo na rano do szkoły, a później z mamą do kościoła podbijać indeks. Jeszcze modlitwa przed snem, żeby tata nie dowiedział się o twoim internetowym życiu.

Shatter

2013-06-07, 01:36
Prawicowcy to podludzie.Banda debili która wpie**alałaby własne gówna gdyby jakiś mega narodowy prawicowy idol powiedział im że to papu.
I nawet z tym nie dilujcie polaczki...

oc...........an

2013-06-07, 01:40
Nie rozumiem - umarł w pierwszej kolejności człowiek a idioci pokroju szer.Lucjan jeszcze zmarłemu źle życzą. Nie obchodzi mnie, czy to był ultralewicowiec czy uberprawicowiec - w pierwszej kolejności szkoda mi go jak istoty ludzkiej (tak samo jak szkoda mi było Kaczyńskiego i Wojtyły, mimo, że nigdy się z nimi bym nie dogadał).

A ci ultraprawicowcy to idioci, bo teraz ich zdelegalizują i się skończy. To tylko pokazuje, że z dwóch stron są ludzie bez wyobraźni i o ile jedni są gotowi wpuszczać wszystkich jak leci na potęgę, to inni są gotowi zabić dla poglądów. I tak źle i tak ch*jowo.

Koniec Świata

2013-06-07, 01:49
Prawica w pigułce:

Pobity lewak zmarł - ha ha ha, dobrze mu tak, czerwonej k***ie.

Zastrzelił się prawak w katedrze - szkoda człowieka, zmarł za ideały, bohater.

Pedały do gazu.

Jestem chrześcijaninem...


alveanerleo2

2013-06-07, 01:53
Francuzi obudzili się dużo za późno. Teraz ich naród jest tak przesiąknięty propagandą homofilną i multi-kulti, że musieliby wybić pół kraju żeby jako taki porządek zaprowadzić.

@Koniec Świata
Lewica w pigułce:
Naściągajmy z jakiegoś zadupia imigrantów, dajmy im wszystko za darmo.
Imigranci wszczynają zamieszki i mordują w biały dzień?
To wina społeczeństwa w którym żyją!

Ch...........y

2013-06-07, 01:54
Wow, tego jeszcze nie było!
EPIC Leftside combo:

Shatter
DUST DEVIL
Koniec Świata


rzadko kiedy takie kombosy można tu zobaczyć :amused:


Brakuje jeszcze EPIC Rightside Combo:

cerastes
Peter Patriae
Slonx

:D

sz...........an

2013-06-07, 02:04
naczelne lewaki sadistica dają głos w temacie.... :amused: przykro wam, że jest o jednego pajaca r*chającego facetow mniej? Idźcie oglądać gołe foty Senyszyn :krejzi:

Ptoon

2013-06-07, 02:22
Cytat:

sympatyk skrajnej lewicy, pobity przez skinów




Koniec Świata

2013-06-07, 02:29
Nie jestem lewakiem, ale tak się składa, że prawica jest ostatnimi czasy upierdliwa, a swoimi wrzutami na Sadolu wręcz odpycha. Wygląda to już tak jakby część użytkowników straciła kontakt z rzeczywistością.

Adra

2013-06-07, 07:16


Ogólnie źle się stało. Nie ma nic gorszego niż męczennicy. Teraz będzie nagonka na wszystkich prawicowców, nie tylko tych mających coś wspólnego z tym wydarzeniem.
Ale najgorsze jest to, że jak jakiś muslim wysadza niewinnych ludzi, kogoś kamieniuje, lub "broni honoru rodziny" poprzez oblewanie kwasem, nie krzyczy się na lewaków, którzy promują multi-kulti i nie mają nic przeciwko wpuszczaniu tego czegoś do swojego kraju..

-mason-

2013-06-07, 07:20
Nie martwcie się, te miliony przeciwko homo we Francji to ciapaci.

Lemon19

2013-06-07, 07:27
'Francjo obudź się, doprowadź do rewolucji która rozleje się na całą Europę.. '
Ahahaha no dobre sobie, jebłem totalnie.