18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł ultra lewicowiec pobity w Paryżu

cerastes • 2013-06-07, 00:42
W Paryżu zmarł student, sympatyk skrajnej lewicy, pobity przez skinów ( rdzennych faszystów !! :) ). Sprawa ta wywołała w całej Francji wielkie poruszenie. ( mój przypis.. buehhee jakiej całej, patrzcie na zdjęcie na samym dole, ile ludzi brało udział w demonstracji przeciwko homolobby tylko w samym Paryżu )

na zdjęciu niżej manifestacja w obronie zboczeńców:
Clement Meric (trzeci z lewej) na manistestacji przeciwko homofobii



Policja aresztowała cztery osoby, trzech mężczyzn i jedną kobietę podejrzanych o udział w napadzie na studenta renomowanego Instytutu Studiów Politycznych "Science Po". Trzy inne osoby są poszukiwane. Wszyscy należą do faszyzującej organizacji Młodzieży Nacjonalistyczno-Rewolucyjnej.

Zabójstwo wywołało powszechne potępienie wśród polityków lewicy i prawicy.

Premier Ayrault zażądał od ministra spraw wewnętrznych i od ministra sprawiedliwości, aby zrobili wszystko, by zgodnie z zasadami demokracji doprowadzili do rozwiązania tych wszystkich grup, które wyrastają z ideologii faszystowskiej i neo-hitlerowskiej. - Rząd będzie je zwalczał i jestem pewien, że całe Zgromadzenie Narodowe nas w tym wesprze - dodał premier.

W pobliżu Dworca świętego Łazarza w Paryżu, gdzie doszło do tragedii i w wielu miastach Francji odbyły się manifestacje, których uczestnicy protestowali przeciwko obecności skrajnej, faszystowskiej prawicy w ich kraju.




Oraz wielka manifestacja licząca 1,5 MLN ludzi przeciwko homo !!!




A teraz ty zadaj sobie pytanie po której stronie leży demokracja większości ?

Francjo obudź się, doprowadź do rewolucji która rozleje się na całą Europę..

http://fakty.interia.pl/swiat/news-zmarl-student-pobity-przez-skinow-w-paryzu,nId,979008

bishfinger

2013-06-07, 07:55
prezydent Francji Hollande dobrze wiedział że wprowadzając ustawę o związkach partnerskich rozpęta burze i wszyscy zapomną o klęskach jego rządu - jakie to proste i tanie.
20 lat temu pewien Holender powiedział mi że tak na prawdę demokracja to rządy mniejszości nad większościami - pie**olony prorok

Draiks

2013-06-07, 08:03
Raaany, u nich nawet protestujący wyglądają jakoś śmiesznie. Nie widzę tam żadnego który wygląda jak facet, jeszcze te żałosne chustki na twarzy :D

Bad_Motherfucker

2013-06-07, 08:12
cerastes napisał/a:


Francjo obudź się, doprowadź do rewolucji która rozleje się na całą Europę..



Taaa.... Francja swój limit rewolucji osiągnęła już daawno temu, ale jak na panów z wąsami jedzących bagiety to i tak dużo....

Kuriki

2013-06-07, 08:14
:ubawdolez: Jaka szkoda, że wszyscy nie mogą zająć takiego stanowiska jak ja- kij mnie obchodzą preferencje sexualne. Jednak teraz to rozprawianie o takich pierdołach się robi irytujące i wtrącę cos od siebie.

Jak ktoś chce się r*chać z facetami to niech się r*cha z nimi, ktoś chce z kobietami to proszę bardzo, ktoś jest aseksem też spoko ale, na bogów, wypie**alać z paradami i wrzaskami, że prawa dopasowują się tj pojawiają się lub znikają w zależności od tego kogo i co ktoś chce posuwać!

Obrona małżeństwa lub jego atakowanie to jest kuźwa głupota w jednej ze swych najczystszych form- małżeństwo to już z definicji jest związek kobiety i mężczyzny więc niech sobie homosie wymyślą własny rytuał by zawierać swoje związki ale niech nie oczekują zbyt wielkich zmian dla siebie. Gadanie o tym, że w związku nieformalnym nie można np odwiedzać partnera w szpitalu jest kolejnym szczytem głupoty bo wystarczy zawrzeć między sobą odpowiednią umowę, która ma już na starcie moc prawną i w tej umowie można zawrzeć kwestie odwiedzin w szpitalu, dziedziczenia etc. A jeśli ktoś ma IQ niższe niż nowoczesnej lodówki i sam sobie nie poradzi z taką umową to niech idzie do prawnika czy innego człowieka znającego się na rzeczy i dzieła.

Debaty nad adopcją dzieci na temat czy to dobrze czy źle gdy homośki wychowują dzieci też są bez sensu z merytorycznego punktu widzenia bo taki roczny dzieciak ma gdzieś preferencje sexualne opiekunów bo dzieciak potrzebuje miłości, czułości, opieki i materialnych dóbr do życia. Pary hetero nie wychowają dzieciaka na heterosexualnego człowieka, a pary homo nie wychowają na homosexualistę- gdyby preferencje nazywane szumnie orientacjami zależały od preferencji opiekunów to by przecież tylko sami hetero byli.

Inne prawa dla mniejszości sexualnych to kolejny debilizm- niedługo prawo będzie dostosowane do koloru włosów (dziś jestem brunetem i mogę wypić darmową kawę, jutro się przefarbuję na czerwono i będę mógł zamówić darmową wódkę- no bez przesady!)

Pominąłem jakiś aspekt wojen pedalsko-heteriańskich-kontraresztoświatowiańskich czy już dzieci mogą wyjść z piaskownicy i iść na śniadanie? :oops: 8-) :emo:

rebmac

2013-06-07, 08:24
i dobrze mu tak, kosa ode mnie !!!!!!

kaiel

2013-06-07, 09:03
haha rewolucja we Francji, chyba tylko taka ,że zmienią proszek do prania swoich białych flag

Fa...........um

2013-06-07, 09:12
@Shatter

Czekamy aż administracja weźmie się za twoją lewacką dupę i z to co napisałeś dostaniesz, zgodnie z punktem:


1) Kara za obrażanie użytkowników (również za kazanie im "wypie**alać" i podobne wyrażenia) wzrasta z ostrzeżenia o wartości 3 do ostrzeżenia wartości 5 (ewentualnie do 5, jeśli ktoś ma na koncie aktywne inne ostrzeżenia) i równa się automatycznie blokadzie pisania postów na 30 dni). Recydywa będzie nagradzana trwałą blokadą konta


trwałą blokadę bo to recydywa. Szach mat lewacka (…)!

kapral

2013-06-07, 09:27
Koniec Świata napisał/a:

Nie jestem lewakiem, ale tak się składa, że prawica jest ostatnimi czasy upierdliwa, a swoimi wrzutami na Sadolu wręcz odpycha. Wygląda to już tak jakby część użytkowników straciła kontakt z rzeczywistością.



a co Ty myślisz. że będziemy wrzucać takie rzeczy żeby do siebie przyciągać? nie chłopaku. trzeba "mówić jak jest"

wielki sadini

2013-06-07, 09:28
Skrajna prawica do bólu przypomina islamskich kozojebców - jedni i drudzy chcą wszystkich zrównać do swojego poziomu intelygencyi.

Garen_pentakill

2013-06-07, 09:32
Polski nie ma od 1795 roku kiedy nastąpiła całkowita likwidacja Rzeczypospolitej. Potem nastąpiła krótka rewizja kraju 1920-1939 czyli zaledwie 20 lat aby następnie oddać kraj rosyjskiemu okupantowi. W 1989 RZEKOMO kraj odzyskał niepodległość jednak tylko po to aby ją oddać w 2004 (podanie o przystapienie do UE zostalo zlozone w 1994 roku czyli az 5 lat niepodleglosci!) Polska umarła w 1795 roku a to co jest teraz/było w tym czasie to tylko fałszywa ATRAPA państwa.

Miętus12

2013-06-07, 09:38
najlepiej oceniony komentarz artykułu + odpowiedzi do niego.... :shock:

:evil:

POW667

2013-06-07, 10:07
Garen_pentakill napisał/a:

Polski nie ma od 1795 roku kiedy nastąpiła całkowita likwidacja Rzeczypospolitej. Potem nastąpiła krótka rewizja kraju 1920-1939 czyli zaledwie 20 lat aby następnie oddać kraj rosyjskiemu okupantowi. W 1989 RZEKOMO kraj odzyskał niepodległość jednak tylko po to aby ją oddać w 2004 (podanie o przystapienie do UE zostalo zlozone w 1994 roku czyli az 5 lat niepodleglosci!) Polska umarła w 1795 roku a to co jest teraz/było w tym czasie to tylko fałszywa ATRAPA państwa.



To wspaniale! Tylko co ten post ma współnego z tematem?

mo...........et

2013-06-07, 10:37
Można się nie zgadzać z czyimiś argumentami, poglądami ale w sytuacji gdy ktoś za swoje poglądy zostaje pobity i w skutek tego pobicia umiera, zostaje przekroczona jakaś granica, to już nie jest Europa, to przypomina kraj arabski. Nie jestem zwolennikiem socjalizmu i bez umiaru otwartych granic, wręcz przeciwnie, ale takie wydarzenia, obojętnie której strony konfliktu by dotyczyły, budzą we mnie przerażenie. Chcecie zmian? zmieńcie rządy, obalajcie je,strajkujcie ale po co uciekać się do takiej agresji? A tu w komentarzach? festiwal życzenia śmierci, dziwicie się potem że admini kary zaostrzają.

farah398

2013-06-07, 10:46
taka dygresja poniżej dyskusji - czy ktoś też zwrócił uwagę na to, że do ochrony pedalstwa przydzielili ochronę z 4chana? (pierwsze zdjęcie - policjant) :D

WolfManGoth

2013-06-07, 10:51
mopet,
Tu niema miejsca na pie**olenie. Skrajna prawica we Francji, Anglii, czy w Niemczech będzie powoli wytępić czerwonych i arabów w imię swej ideologi, czy to ci się podoba, czy nie. Inaczej te państwa staną się kalifatami arabskimi.