18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarł ultra lewicowiec pobity w Paryżu

cerastes • 2013-06-07, 00:42
W Paryżu zmarł student, sympatyk skrajnej lewicy, pobity przez skinów ( rdzennych faszystów !! :) ). Sprawa ta wywołała w całej Francji wielkie poruszenie. ( mój przypis.. buehhee jakiej całej, patrzcie na zdjęcie na samym dole, ile ludzi brało udział w demonstracji przeciwko homolobby tylko w samym Paryżu )

na zdjęciu niżej manifestacja w obronie zboczeńców:
Clement Meric (trzeci z lewej) na manistestacji przeciwko homofobii



Policja aresztowała cztery osoby, trzech mężczyzn i jedną kobietę podejrzanych o udział w napadzie na studenta renomowanego Instytutu Studiów Politycznych "Science Po". Trzy inne osoby są poszukiwane. Wszyscy należą do faszyzującej organizacji Młodzieży Nacjonalistyczno-Rewolucyjnej.

Zabójstwo wywołało powszechne potępienie wśród polityków lewicy i prawicy.

Premier Ayrault zażądał od ministra spraw wewnętrznych i od ministra sprawiedliwości, aby zrobili wszystko, by zgodnie z zasadami demokracji doprowadzili do rozwiązania tych wszystkich grup, które wyrastają z ideologii faszystowskiej i neo-hitlerowskiej. - Rząd będzie je zwalczał i jestem pewien, że całe Zgromadzenie Narodowe nas w tym wesprze - dodał premier.

W pobliżu Dworca świętego Łazarza w Paryżu, gdzie doszło do tragedii i w wielu miastach Francji odbyły się manifestacje, których uczestnicy protestowali przeciwko obecności skrajnej, faszystowskiej prawicy w ich kraju.




Oraz wielka manifestacja licząca 1,5 MLN ludzi przeciwko homo !!!




A teraz ty zadaj sobie pytanie po której stronie leży demokracja większości ?

Francjo obudź się, doprowadź do rewolucji która rozleje się na całą Europę..

http://fakty.interia.pl/swiat/news-zmarl-student-pobity-przez-skinow-w-paryzu,nId,979008

mo...........et

2013-06-07, 11:04
WolfManGoth, takimi działaniami tylko sobie szkodzą, w społeczeństwie utrwali się stereotyp prawicowca agresywnego troglodyty. Ja też jestem za zmianami bo dzisiejsza Europa to jakaś kpina, ale nie w ten sposób. Trzeba przekonywać społeczeństwo do swoich racji, nie napie**alać. Droga do totalitaryzmu, nie zgadzasz się z moimi poglądami? jeb w japę. Punktować ten socjalistyczny motłoch, pokazywać społeczeństwu jego błędy, strajkować, wymuszać zmiany, ale gdy zaczynamy napie**alać za inne poglądy to niczym nie różnimy się od arabów.

WolfManGoth

2013-06-07, 11:22
mopet,
Szkodzą sobie, nie szkodzą. Na dyplomatyczne podejście już jest za późno. Albo my, albo araby i lewica... Wybieraj. Nie ma tu miejsca na pitolenie o moralności.

Tamci mają wybór:
a) Poddajemy się i damy do końca władzę czerwonym, a potem arabom.
b) Wytępić to w p*zdu i nie rozglądać się za moralnością osobistą.

Ty co byś wybrał, gdyby o Polskę chodziło? To co Korwin, Michałkiewicz i reszty tym podobnych osób? Przecież są przemilczani, tak samo jak tamci działacze w tamtych krajach. I się dziwisz, że tylko skrajna prawica ma jaja i bierze sprawy we własne ręce? TO się dziw dalej.

mo...........et

2013-06-07, 11:33
WolfManGoth
Zupełnie nie wiem co bym zrobił na ich miejscu, nie będę tu się wysilał bo po prostu nie wiem jak bym zareagował gdyby w Polsce tak się islam panoszył. Może to Ty masz rację, może faktycznie trzeba działać zdecydowanie, mam tylko obawy że to może się skończyć czystkami wszystkich ludzi o innych poglądach, historia nieraz już to przerabiała. Dla mnie nie tędy droga, ale to tylko moje zdanie, być może zupełnie błędne, być może słuszne. Pozdrawiam. Koniec.

cerastes

2013-06-07, 11:39
Lemon19 napisał/a:


Ahahaha no dobre sobie, jebłem totalnie.



Tak to jest jak się ma minimalne pojęcie o historii i to nie tylko tej najnowszej.. historycznym imbecylom polecam książki Winstona Churchill "II Wojna Światowa" (The Second World War, 1948-1953), a nie to co uczyli w post-komunistycznych podręcznikach!

Francja to militarna potęga. Z 8% udziałem w ogólnoświatowym rynku jest 4 eksporterem broni na świecie (wyprzedza ponad dwukrotnie Wielką Brytanię), nie podaje sum $ bo i tak nie ogarniesz tego tym swoim małych rozumkiem.. Pomijam już fakt że jest trzciem państwem pod względem ilości głowic atomowych (zgłoszonych oficjalnie). Jebniesz totalnie, gdy bez jakiejś wewnętrznej rewolucji Francja stanie się państwem islamskim. Świeżym krajem rozgoryczonych imigrantów usilnie chcących wprowadzić szariat jako prawo. Wtedy to wszyscy jebniemy i wcale nie ze śmiechu..
Wtedy już nie będzie potrzebna armia ciapatych, tylko jeden świr sunnita na wysokim szczeblu władzy (ot choćby premier wybrany w demokratycznych wyborach co może się stać już za ok. 30lat)

Ktoś tam wyżej pisał że w marszach przeciwko homo idą sami ciapaci. hmmm..


byłem we Francji w tamtym roku i wiem jakie są nastroje po wyborze Hollande na prezydenta.. Chyba żaden prezydent nie jest tak negatywnie postrzegany przez rdzennych białych obywateli swojego kraju jak właśnie François Hollande !! Ten człowiek nic nie zrobił dla gospodarki, jedynie okradł bogatych obywateli i wpływową politycznie opozycję. Nie ma to jak robienie sobie wrogów ;)

Wy dalej oglądajcie i słuchajcie "opiniotwórczych mediów" zamiast zacząć myśleć samodzielnie :)
Jeżeli w 20015r nic się nie zmieni, to Auckland jest ładnym miastem..

.

PegasiBierzeWDupe

2013-06-07, 12:24
Ptoon napisał/a:





aż pie**olnąłem śmiechem, łap piwo ;)

lapps

2013-06-07, 14:43
@WolfManGoth

lewica nie ma wladzy. zydzi maja wladze a lewica tylko robi to co chca zydzi w zamian za stanowisko czy pieniadze. no albo ewentualnie tlum bezmozgow ktory polecial na slogany. a zadza zydzi typu rotschildy co maja banki, korporacje i gospodarke w garsci i celowo narzucaja propagande multi kulti, bo wiadomo ze to doprowadzi do wojen na tle rasowym i religijnym, a im bardziej sie z ciapatymi wymordujemy tym wiecej bedzie % zydow i na wojnie tez swoje zarobia cwaniaki. gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta. a w trakiej multikulturalnej sytuacji ludzie predzej zwala kiepski stan gospodarki na imigrantow niz wladze czy bankierow

WolfManGoth

2013-06-07, 14:50
lapps,
Nie obwiniaj a wszystko Żydów, ty mały, zapchlony ANTYSEMITO! :v

theresnothingupthere

2013-06-07, 15:04
k***a, to jest tak zj***ne że az nie mam siły... po której stronie leży demokracja? nikt wam sie kaze wychodzic za kolege, spokojnie. nie rozumiem za to, czemu tak bardzo chcecie decydowac o zyciu innych ludzi, i decydowac z kim oni maja sie zenic. ludzie, niech kazdy pilnuje swojej sypialni.

ProVVe

2013-06-07, 15:57
@Ptoon człowieku zrobiłeś mój dzień... Żałuję, że mogę tylko jednego browara ci wlepić :-D

joonek12

2013-06-07, 17:32
Cytat:

W skrocie : rzecz sie zdarzyla na prywatnej wyprzedazy ciuchow marki Fred Perry, w tym samym miejscu, gdzie rok temu ludzie z antify zasadzali sie na skinow. Skinow bylo czterech, w tym jedna dziewczyna, spotkali sie na klatce schodowej z piecioma facetami z antify, ktorzy im zaczeli bluzgac i grozic, ze ich zmasakruja, jak tylko wyjda na ulice. Skini nie zamierzali sie bic, poprosili ochroniarzy eventu o interwencje, odczekali pol godziny (!), az tamtym sie znudzi, ale antifa czekala na ulicy. Ochrona interweniowala wtedy jeszcze raz probujac im wyperswadowac bojke, do ktorej niestety doszlo. To antifa byla strona agresywna i atakujaca, jeden z nich uderzyl pierwszy. Ale, jak to zwykle bywa, okazalo sie, ze zle skalkulowali sily [...] Chlopak, ktory umarl w wyniku obrazen doznal ich upadajac na chodnik i uderzajac glowa o slupek, a dostal tylko jedna fange. Nie ma wiec mowy, jak to pisze prasa, o "zlinczowaniu" ani o "zaatakowaniu". Ot, banalna bojka zakonczona niestety smiercia tego, ktory ja wywolal.

Acha, to nie byl zaden pucolowaty aniolek, jak na zdjeciach. Clement Meric przyjechal na studia na Naukach Politycznych z Bretanii. Paryskie zycie studenckie pewnie zawrocilo mu w glowie, zaczal wierzyc, ze jest bohaterskim antyfaszysta, lowca nazistow i skinow. Byl zaangazowany w kilka skrajnie lewicowych grupek, z ktorych wymieniane w artykule stowarzyszenie Solidaires (ultramniejszosciowe, nawet na lewackim Science Po) jest najmniej radykalne. Byl dzialaczem niezwykle radykalnego zwiazku CNT, a takze czlonkiem paryskiej antify - Action Antifasciste Paris-Banlieue, mozna wyguglac, pouczajace - otwarcie wzywajacej do przemocy. Policja polityczna DCRI odnotowala go w swoich kartotekach jako aktywiste skrajnej lewicy. Na Youtubie sa filmiki, na ktorych widac jak bierze udzial w atakach na manifestacje przeciw malzenstwom homo



może trochę rozjaśni sytuację

isotop

2013-06-07, 21:43
Jedna, drobna... drobniusieńka uwaga. Francuzi nie protestują przeciwko homoseksualistom jako takim, a przeciwko ustanowienia instytucji małżeństwa, oraz prawa do adopcji dlań. W imię politycznej poprawności ustanowiono prawo, które jednych kompletnie jebie (większość homosiów), a resztę wk***ia do zenitu (paryski, wściekły w ch*j tłum).

Ale czego się nie robi w imię pokrętnie rozumianej równości. Politpoprawność wyjdzie na złe wszystkim, tak jej rzekomym beneficjentom (muslimom, murzynom, homosiom, żydom etc. można też tu dodać kobiety, jeśli w dyskusję włączymy feministki), jak i jej ofiarom (stworzony dla kontrastu archetyp "zwykłego człowieka": biały, katolik, europejczyk, heteroseksualista, dodatkowo mężczyzna gdy mowa o równości płci; skoro jest zwykłym człowiekiem to na ch*j ma go chronić jakaś politpoprawność, prawda?).

artur_sz13

2013-06-11, 02:27
theresnothingupthere napisał/a:

k***a, to jest tak zj***ne że az nie mam siły... po której stronie leży demokracja? nikt wam sie kaze wychodzic za kolege, spokojnie. nie rozumiem za to, czemu tak bardzo chcecie decydowac o zyciu innych ludzi, i decydowac z kim oni maja sie zenic. ludzie, niech kazdy pilnuje swojej sypialni.



No właśnie to czemu oni chcą za nas decydować? Przez parę tysięcy lat małżeństwo to był chłop i baba to czemu teraz ma być inaczej. Jutro dwóch chłopów lub dwie baby a co pojutrze? Chłop i koza? Czemu mamy dostosowywać prawo i swoje poglądy do jakiegoś kilkurpocentowego z dupy odsetka nawiedzonych chorych ludzi?

Jeszcze sugerujcie tak jak "wyznawcy religii pokoju" w UK- nie akceptujecie nas to wyjedzcie sic!. I co wyp***zielicie 90% normalnych Polaków żeby 10% się dobrze w Polsce czuło?

Szkoda tego kolesia bo umarł (jakby tylko dostał wpierdziel to bym się nie rozczulał) i fakt mają męczennika a to źle

mopet napisał/a:

WolfManGoth
Zupełnie nie wiem co bym zrobił na ich miejscu, nie będę tu się wysilał bo po prostu nie wiem jak bym zareagował gdyby w Polsce tak się islam panoszył. Może to Ty masz rację, może faktycznie trzeba działać zdecydowanie, mam tylko obawy że to może się skończyć czystkami wszystkich ludzi o innych poglądach, historia nieraz już to przerabiała. Dla mnie nie tędy droga, ale to tylko moje zdanie, być może zupełnie błędne, być może słuszne. Pozdrawiam. Koniec.



Ty nie miej obaw, ty miej pewność że się tak skończy. Jako niepewność można tylko traktować kto kogo będzie czyścił..

Jak się Europa obudzi to rdzenni Europejczycy wezmą się za wyznawców religii pokoju i heterofobów, a jak zwycięży polityczna poprawność to wyznawcy religii pokoju wezma się za Europejczyków i paradoksalnie za heterofobów.

Ja cały czas podtrzymuję moje słowa że wojna domowa w Europie Zachodniej w ciągu najbliższych 30 lat jest nieunikniona. Od tego kiedy wybuchnie zależy tylko która strona wygra. Uważam że Rdzenni Europejczycy obudzą się jak Holandia przyjmie prawo szariatu