18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złoty Orzeł porywa dziecko

Crtz • 2012-12-19, 09:38
Terror Złotego Orła w Parku. Chyba głodny...

Na...........ch

2012-12-19, 11:31
tzw. fake

Anonymouz

2012-12-19, 11:38
Marny fake. Widać dobrze.

Proximate

2012-12-19, 11:41
@Hassos

Śmieszne, że ta historia padła na sadisticu już tyle razy, że nie zliczę..

100PROcentZmC

2012-12-19, 11:56
rogalina napisał/a:

@Hassos
W tamte święta ktoś z rodziny opowiadał mi tą samą historię 0.o
Może jesteśmy jakąś rodziną ze strony, któregoś z ojców ;f





Dziwne bo mi też ktos już to opowiadał... :roll:

^50Cent^

2012-12-19, 12:05
j***ny miał siłę go unieść O_o jakby nie ten typek to by go na obiad wpie**olił :D

D-Rose

2012-12-19, 12:10
mialby zarło na tydzien :shock:

Sradowazy

2012-12-19, 12:14
Hassos napisał/a:

To wcale nie jest śmieszne, powiem wam autentyk historię. Otóż parę lat temu moja koleżanka wybrała się wraz z rodzicami po kupno wymarzonego yorka. Przejechali ponad 200 km, wydali lekko powyżej tysiąca złotych. Wracają koleżanka ucieszona, postanowili zatrzymać się w lesie, żeby piesek się wybiegał. No i wyobraźcie sobie zdziwienie, york odbiegł na kilkanaście metrów, podleciał sokół złapał psa i tyle go widzieli. Płakałem ze śmiechu jak to opowiadała :amused:



Ooooczywiście że tak było, coś często te yorki są porywane przez ptaki, w trójmieście tą sama historię pie**olą. Tylko że tutaj yorki są porywane przez mewy na plaży. tez mam zabawną historię otóż moich trzech kolegów zjarało się i poszli jeździć maluchem, postanowili przejechać rondo na wstecznym ....... i później wszyscy obudzili się w wannie z lodem i co się okazało mieli wycięte nerki.

xS...........on

2012-12-19, 12:16
k***a, prawie go miał, pewno kurtka z bazarku nie wytrzymała :| miałby nike'a byłby hard.

Szaler

2012-12-19, 12:48
@Sradowazy dokładnie. W małopolsce każdy słyszał tą historie, a połowa nawet to widziała!

ll...........rt

2012-12-19, 12:49
Delikatna92 napisał/a:

Zmroziło mnie :D
Przeczytałam na hardzie wszystkie artykuły dokumentalne o trupach, mordercach itp.
Nie ruszyło mnie to tak, jak przed momentem takie śmieszne szarpnięcie.


Gratuluję dobrze wybranego nicka!

fyncman

2012-12-19, 12:59
W poniedziałek temat numeru w Fakcie:
"Orzeł grozy porwał mi dziecko!"

De...........12

2012-12-19, 13:01
Pasuje ten podkład muzyczny jak świni siodło

orzechccc

2012-12-19, 13:04
delikatna to grycanka

Hassos

2012-12-19, 13:13
rogalina napisał/a:

@Hassos
W tamte święta ktoś z rodziny opowiadał mi tą samą historię 0.o
Może jesteśmy jakąś rodziną ze strony, któregoś z ojców ;f



No popatrz jaki ten świat mały ;-) albo po prostu znajomymi znajomej

Co do reszty hejterów- znam ta dziewczynę osobiście, byliśmy u niej na piwie z przyjaciółmi i przy tym kiedy to opowiadała byli obecni jej rodzice. Nie rozumiem czemu mieliby kłamać?

mefiek

2012-12-19, 13:16
Hassos napisał/a:

To wcale nie jest śmieszne, powiem wam autentyk historię. Otóż parę lat temu moja koleżanka wybrała się wraz z rodzicami po kupno wymarzonego yorka. Przejechali ponad 200 km, wydali lekko powyżej tysiąca złotych. Wracają koleżanka ucieszona, postanowili zatrzymać się w lesie, żeby piesek się wybiegał. No i wyobraźcie sobie zdziwienie, york odbiegł na kilkanaście metrów, podleciał sokół złapał psa i tyle go widzieli. Płakałem ze śmiechu jak to opowiadała :amused:


Żaden sokół nie byłby w stanie unieść Yorka. Jeżeli już, to jakiś orzeł, lub bielik(który w sumie orłem nie jest), ale orły są rzadkie, i raczej trudno o takiego. Raczej bujda, tym bardziej, że często się o tym słyszy, było coś takiego nawet w "Fakcie" swojego czasu, to taka historyjka w stylu "urban legend".