18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamany Amortyzator

-57- • 2013-02-26, 14:05

nie kupujcie tanich rowerów z marketów , a i na części nie warto szczędzić haj$u ..

Black Snake

2013-02-27, 23:45
A ja już mam dobre kilka lat (koło 10 będzie) rower z carrefoura i jest w lepszym stanie niż niejeden z tych 'drogich' ;] a i idealnie nadaje się na wyjazdy, a nie jak kumpel miał drogi rower kupiony to po przejechaniu kilku kilometrów już się jechać nie dało - bo albo przełożenia dupiate, albo przeskakujący łańcuch i inne ciulstwa.

di...........os

2013-02-28, 00:13
botanic18 napisał/a:

widzę, że od razu w ch*j specjalistów się znalazło, a ja k***a powiem tyle, że koleś wylądował jak ostatnia p*zda i jak dla mnie powinien skończyć z tym sportem. tutaj sprzęt mu nie pomoże jak się nie potrafi jeździć. co z tego że ma dożywotnią gwarancje na ramę, jak upie**olił amor przy rurze sterowej, co daje mu tylko jakieś 500$ w plecy. pie**olicie totalne głupoty do ch*ja.




Fakt - ch*jowo wylądował. Tylko czy i ty zawsze lądujesz dokładnie tak, jak sobie wcześniej zaplanowałeś? Nie pie**ol kolego.


Btw. Widziałam jakiegoś bolka na YT, który na carbonowej kolarce sobie skakał (takiej 6 kilogramowej, czyli takiej z w ch*j wysokiej półki). Fakt - im ktoś lepszy, tym na więcej pozwolić sobie może...

Black Snake napisał/a:

A ja już mam dobre kilka lat (koło 10 będzie) rower z carrefoura i jest w lepszym stanie niż niejeden z tych 'drogich' ;] a i idealnie nadaje się na wyjazdy, a nie jak kumpel miał drogi rower kupiony to po przejechaniu kilku kilometrów już się jechać nie dało - bo albo przełożenia dupiate, albo przeskakujący łańcuch i inne ciulstwa.




Nie gadaj głupot. O ile nie przywiązuję dużej wagi do marek, o tyle nigdy nie uwierzę, że choćby najdroższy makrokesz mógłby być lepszy, niż najtańszy firmowy rower (i niech będzie nawet full altus).

dzony91

2013-02-28, 00:16
@hajtkol @Specialized_DEMO

Nie miałem na myśli tych "lepszych" RSTeków chodziło mi bardziej o te z niższej półki :) ja osobiście miałem SUNTOURa (modelu ni chu ja nie pamiętam) za 130 zł i też dawał radę. Mój komentarz miał bardziej ironiczne znaczenie niż wyrażenie opinii jako "znafffcy" :D

Pu...........le

2013-02-28, 00:23
k***a obejrzałem film,przejrzałem posty innych i przypomniałem sobie że mój rower kilkanaście lat temu kupiony był w francuskim markecie zwanym oszął, wiem tylko że wcześniej miał naklejkę z napisem "GERPARD" jakiś znawca może mi powiedzieć czy rowery tej marki/firmy czy ch*j wie co to jest nadają się do jazdy (nie mówię tu takim skakaniu jak na filmie) po lasach? Chcę jeszcze pożyć a w tym roku mam zamiar porobić trochę kilometrów..


Tom.Funny

2013-02-28, 00:32
tu mam zdjęcie z innej kamery :


m2ti

2013-02-28, 00:35
przy takim jebnięciu nie dziwne że korona amortyzatora nie wytrzymała,mi się tak raz z starym sr duro zdarzyło,miałem sporo szczęścia bo jezdziłem w fullface, za orzeszki nie byłem pewny.

Lolek11

2013-02-28, 01:30
-57- napisał/a:

sam jestem dumny posiadaczem betonowego marcoka z 2004 sprzęt nie do zajechania i to przy moich 100kg wagi :D

Tak jak jeździsz do gimbazy i do domu to pewnie że go nie zajedziesz. Poskacz na nim tak porządnie lub zjedź parę razy chociażby z Hopoka. Każdy amortyzator się złamie nawet te które kosztują po 8k...

bravoteampolska

2013-02-28, 01:46
No i dobrze chciał ch*jek zaszpanować .
Rower jest do jeżdżenia a trampolina do skakania

Qmshot

2013-02-28, 03:09
mądry chłopak w kasku, gdyby próbował palić kozaka to mogłoby to się gorzej skończyć...
A ty na górze zamknij mordę i idź poskakać na trampolinie, skoro to dla ciebie tak mocne wrażenia :D ( nie, nie zajmuję się jazdą wyczynową ale wk***iają mnie takie jelenie )

bravoteampolska

2013-02-28, 10:53
Qmshot napisał/a:

mądry chłopak w kasku, gdyby próbował palić kozaka to mogłoby to się gorzej skończyć...
A ty na górze zamknij mordę i idź poskakać na trampolinie, skoro to dla ciebie tak mocne wrażenia :D ( nie, nie zajmuję się jazdą wyczynową ale wk***iają mnie takie jelenie )


A ty idź r*chać jelenie .
Ja wolę auto niż rower , chcesz pedałować to pedałuj

Zr...........PL

2013-02-28, 14:06
W 00:02 widać że tylne koło nie przeszło przez górkę, i kiedy pierwsze dotknęło ziemi siła ciężkości zrobiła swoje.
Czyli po prostu ch*jowo skoczył

palmitis

2013-02-28, 14:16
Drodzy sadole. Pisząc iż amortyzator nie ruszony mylicie sie, bo rura sterowa to część amortyzatora a to właśnie ona sie złamała. Tak więc nie mowcie,iż rower słaby, bo wina amora :D Pozatym tego mogl nie wytrzymac duzo lepszy sprzęt ;)

DonKabul

2013-02-28, 15:37
Ten amortyzator jest więcej warty niż wasze życie

SlodkiCukier

2013-02-28, 18:37
to Polak ?
NIE
Więc mu dobrze

MudPie

2013-02-28, 19:03
Akurat na filmiku to rower markowy i dobry a załamanie mogło być z dwóch powodów gość wstawił zbyt duży amortyzator, lub nie sprawdzał stanu swojego roweru i miał luzy.