18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamany Amortyzator

-57- • 2013-02-26, 14:05

nie kupujcie tanich rowerów z marketów , a i na części nie warto szczędzić haj$u ..

Realbartu

2013-02-26, 21:59
Historia roweru o imieniu Brian.

dzony91

2013-02-27, 00:27
@Specialized_DEMO
Albo RST :D Rozjeb Sobie Twarz :D

Stefan_Sigal

2013-02-27, 22:24
Są tacy co nawet kowadło by rozj***li.

Wader_21

2013-02-27, 22:30
heh to ten i tak dobry
ja kupiłem w zeszłym sezonie nowy amortyzator bo stary sie rozdupczył jak z krawężnika zeskoczyłem.

hajtkol

2013-02-27, 22:32
@dzony91
Nasłuchałem się o RST bardzo dużo, najwięcej od osób które albo ich nie miały, albo jeździły w FR/DH/DIRT na modelach przeznaczonych do jazdy XC, narzekając że słabe, i się rozpie**alają. Sam używałem 2 lata jeżdżąc w Freeridzie i Dircie RST Space Jump Ta - Za śmieszne pieniądze, skakałem duże hopy, dropy po kilka metrów, i co? NIC, zalany olejem, chodził jak marzenie, kosztował prawie tyle co nic, i nie złamał się, i tak samo inne Space Jumpy. Pozdro dla hejterów :)

tekkit

2013-02-27, 22:37
za bardzo pochylil sie do przodu i przeniosl mase na amortyzator. Zawsze ląduje sie ciezarem na tylnim kole ;) . Pamietajcie drodzy rowerzysci..

Sadystyczny Skurwiel

2013-02-27, 22:38
Autorze filmu pie**olisz kocopoły że się mózg gotuje...

Co ma do tego rower jak koleś miał ,,nie dolot,, do zeskoku, nawet super sprzęt by mógł nie wytrzymać. Patrząc na jego MTB to rowerek jest ogarnięty, bynajmniej napis ,,kona,, na ramie wnioskuje po tym że rower nie był niskiej pułki.

botanic18

2013-02-27, 22:48
widzę, że od razu w ch*j specjalistów się znalazło, a ja k***a powiem tyle, że koleś wylądował jak ostatnia p*zda i jak dla mnie powinien skończyć z tym sportem. tutaj sprzęt mu nie pomoże jak się nie potrafi jeździć. co z tego że ma dożywotnią gwarancje na ramę, jak upie**olił amor przy rurze sterowej, co daje mu tylko jakieś 500$ w plecy. pie**olicie totalne głupoty do ch*ja.

Prokurator

2013-02-27, 22:49
Trochę lądowanie zj***ł, czy tylko mi sie wydaje ?

Namex

2013-02-27, 23:14
"nie kupujcie tanich rowerów z marketów , a i na części nie warto szczędzić haj$u .."

Co ty gadasz, mój rowerek z tesco za 400zł już nie takie skoki przetrzymał ;p

blackbird969

2013-02-27, 23:23
akurat też obstawiam że to marzocchi głównie przez charakterystyczne M nad kołem łączące lewą i prawą lage

Specialized_DEMO

2013-02-27, 23:25
hajtkol napisał/a:

@dzony91
Nasłuchałem się o RST bardzo dużo, najwięcej od osób które albo ich nie miały, albo jeździły w FR/DH/DIRT na modelach przeznaczonych do jazdy XC, narzekając że słabe, i się rozpie**alają. Sam używałem 2 lata jeżdżąc w Freeridzie i Dircie RST Space Jump Ta - Za śmieszne pieniądze, skakałem duże hopy, dropy po kilka metrów, i co? NIC, zalany olejem, chodził jak marzenie, kosztował prawie tyle co nic, i nie złamał się, i tak samo inne Space Jumpy. Pozdro dla hejterów :)



Święte słowa, mój kolega wyrwał RST strom super TA za 500 prawie nie używanego... siedzi w ramie banshee wildcard i powiem że chodzi jak mój RS Totem :-D Ta firma się rozwija i dobrze, będą dobre amory za mała gotówkę w przyszłości. I dobrze mówisz, najwięcej opinii o tych amorach jest od ofiar które powybijały sobie zęby używając rst gila/launch do dirtu czy bawiąc się w ''freeride'' :-) RST to teraz bardziej Radziecki System Tłuczenia :amused:

Dobii

2013-02-27, 23:35
To prawda z tanimi rowerami kiedyś kupiłem sb rower, niby bajery bo amortyzator z tylu i z przodu ale postanowiłem skoczyć na nim z 0.5 m murka i złożył się jak składak :) )

nanab

2013-02-27, 23:38
RST - Rozwal Sobie Twarz