18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamanie Reki na Wysokosci Bicepsa

Bolek1993 • 2014-03-09, 14:30
Efekt zawodów w "skręcaniu" w internacie, materiał własny napewno nie było 8-) Wypilem wczoraj flaszke ze zwyciezca. Dzwięk pękajacej kości :wali:


CzarDo

2014-03-10, 01:27
Jebło jak petarda pikolo :D

DuckDodgers

2014-03-10, 07:26
zincum napisał/a:



No akurat ty ciulu masz coś do powiedzenia o inteligencji. Złamasie zaj***ny, brataj się dalej z przygłupami ileś tam lat młodszymi. ch*j ci to pomoże, bo kretynem i tak zostaniesz do śmierci. Ale jak masz się poczuć lepiej to rób tak nadal. Znasz takie słowo "konsekwencja"? To se k***a przeczytaj co tu napisałeś, idź srać i pomyśl idioto na kogo wyszedłeś. Na sraczu takim jak ty najlepsze przemyślenia wychodzą... :idzwch*j:



O k***a :D Takiego cepa dawno nie widziałem :D Ale w sumie ci się nie dziwie, pocisnąłeś komuś, okazało się, że źle przeczytałeś więc wyszedłeś na idiotę to teraz szczekasz :)

Wkleję ci to żebys widział w przybliżeniu i żeby cie to bolało:

Cytat:

Złamanie Reki na Wysokosci Bicepsa


zincum napisał/a:

Biceps to mięsień. Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza. Ręka w bicepsie...k***a, rzygać się chce.


zincum

2014-03-10, 09:53
Człowieku, puchu marny...Jak ci wytłumaczyć, że w pierwszej wersji było "złamanie ręki w bicepsie". Później to zostało edytowane na równie kretyński tytuł "na wysokości". Tak się k***a składa jełopie że biceps jest mięśniem kończyny. Którą możesz podnieść lub opuścić. Więc jaka jest jego wysokość? Dlaczego nie w tricepsie? Polecam korepetycje z anatomii oraz logiki.
Idź pan w ch*j.

DmNQ

2014-03-10, 10:58
mYOUsick napisał/a:

założył mu balachę nie trójkąt łosie



to nie była ani balacha ani trójkąt, wyglądało na chęć założenia kimury tylko nic z tego nie wyszło bo ręka poszła :]

Bolek1993

2014-03-10, 11:52
ale macie nasrane klocicie sie o byle gowno bicek to bicek kazdy wie o co chodzi napisane było " w bicepsie" tez dobrze bo biceps oplata kosc ktora uległa złamaniu... nie chce mi sie pisac bo zal mi was zdychajcie

Wulvghar

2014-03-10, 21:35
A to jakaś zorganizowana akcja, że oni mają po jednej skarpetce założonej?

7S2Z8

2014-03-10, 21:40
Wulvghar napisał/a:

A to jakaś zorganizowana akcja, że oni mają po jednej skarpetce założonej?



Podpatrzyli na macie. Pewnie jakiś wysoki pas miał tak założone (bo miał, np. obtarte palce u jednej stopy), ale oni uznali, że tak jest super-pro i może to jakiś element brazylijskiej tradycji i prawdziwe kozaki tak noszą.

afkp

2016-01-06, 23:58
Plata łamacz kobiecych serc i męskich ramion. Pamiętam ten trzask jak byłem naprzeciwko w łazience, piwerko leci!