18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamanie Reki na Wysokosci Bicepsa

Bolek1993 • 2014-03-09, 14:30
Efekt zawodów w "skręcaniu" w internacie, materiał własny napewno nie było 8-) Wypilem wczoraj flaszke ze zwyciezca. Dzwięk pękajacej kości :wali:


Mantiuk

2014-03-09, 16:21
Haha. Było trzeba jeść danonki

kalemus

2014-03-09, 16:21
japie**ole , jak ?! kość ramieniowa w połowie długości ? tyle lat trenuje sporty walki i takiego cuda to jescze nie widzialem , a widzialem nawet wystajace złamane żebro O_o

mis_kudlacz

2014-03-09, 16:23
Nie wiem jak wam, ale mi trzymanie jakiegokolwiek faceta między nogami wydaję się lekko pedalskie.

DeVasto_PL

2014-03-09, 16:23
Jeblo to jeblo ... po co drazyc temat

Zeece

2014-03-09, 17:08
@Zincum

ProVVe

2014-03-09, 17:17
Ten twój zwycięzca to debil... Widzi, że ma dźwignie założoną to dla pewności czy poprawnie musi mu złamać rękę. Bo jest jak już wspomniałem idiotą albo ślepy... Jakoś podczas treningów nie widziałem złamania to samo kumpel (a on trenuję juz ładnych prę lat).

PS. żeby nie było mam to w dupie czy tamten nie będzie żonglował, ale fakty są jakie są... Mimo wsio piwo za ścieżkę dzwiekowa bo strzeliło jak suchy makaron :-P

dessss

2014-03-09, 18:45
zincum napisał/a:

Biceps to mięsień. Ja pie**olę, dokąd ten świat zmierza. Ręka w bicepsie...k***a, rzygać się chce.



"Złamanie ręki NA WYSOKOŚCI BICEPSA" tak trudno czytać ze zrozumieniem...

Ji^HaD

2014-03-09, 19:29
dlatego trzeba umiec zakladac dzwignie

DuckDodgers

2014-03-09, 19:39
dessss napisał/a:



"Złamanie ręki NA WYSOKOŚCI BICEPSA" tak trudno czytać ze zrozumieniem...



U tego jełopa to nie problem czytania ze zrozumieniem tylko po prostu czytania ;) Chociaż jak patrzę na tytuł to autor nie mądrzejszy bo pisze każde słowo z wielkiej litery :facepalm: Trafił swój na swego. W sumie stwierdzam, że na dobre wyjdzie to "trenowanie" może zadziała w końcu selekcja naturalna.

lfo

2014-03-09, 19:52
Kimura nie łamie ręki tępe ch*je tylko zrywa ścięgna i więzadła w stawie ramiennym

jejabig

2014-03-09, 19:59
Ciekawe, czy to nie taki browar, produkujący piwa z filmiku, na którym ktoś trzasnął klapkiem Kubota o ścianę poza kadrem, co było rzekomym gruchotem kości :P

xts

2014-03-09, 20:22
jejabig napisał/a:

Ciekawe, czy to nie taki browar, produkujący piwa z filmiku, na którym ktoś trzasnął klapkiem Kubota o ścianę poza kadrem, co było rzekomym gruchotem kości :P



normalnie człowiek guma


Herhard

2014-03-09, 20:34
Tak sie kończą zabawy gimbazy.Dzieciakom brakuje wapna.

7S2Z8

2014-03-09, 20:43
Się k***a dobrali, jeden nie pojmuje podstawowej zasady - "wj***łeś się w dźwignie to klepiesz, bo nie walczysz o mistrzostwo świata", a drugi zaliczył może ze trzy treningi, bo ani to trójkąt nie był, ani balacha, a w końcu jakoś weszła kimura to już ch*j "kiedyś tam na treningu widziałem, to się zepnę i pociągnę na chama, drżyjcie k***a, bo mam 3 treningi stażu".

zincum

2014-03-09, 22:02
DuckDodgers napisał/a:



U tego jełopa to nie problem czytania ze zrozumieniem tylko po prostu czytania ;) Chociaż jak patrzę na tytuł to autor nie mądrzejszy bo pisze każde słowo z wielkiej litery :facepalm: Trafił swój na swego. W sumie stwierdzam, że na dobre wyjdzie to "trenowanie" może zadziała w końcu selekcja naturalna.



No akurat ty ciulu masz coś do powiedzenia o inteligencji. Złamasie zaj***ny, brataj się dalej z przygłupami ileś tam lat młodszymi. ch*j ci to pomoże, bo kretynem i tak zostaniesz do śmierci. Ale jak masz się poczuć lepiej to rób tak nadal. Znasz takie słowo "konsekwencja"? To se k***a przeczytaj co tu napisałeś, idź srać i pomyśl idioto na kogo wyszedłeś. Na sraczu takim jak ty najlepsze przemyślenia wychodzą... :idzwch*j: