18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Faper Noster

2011-08-29, 06:47
MediaCoder też daje radę, tylko trzeba najpierw się z nim oswoić. A warto.

Flodzia

2011-08-29, 15:13
Mam problem- nie działa mi sprawdzanie pisowni :(

da...........na

2011-08-31, 09:08
@Flodzia A na innych stronach działa? Jeśli nie to wina przeglądarki...


A ja mam problem, że nie mogę wrzucić nowego tematu do poczekalni. Film załadowany, tagi są, tytuł, opis kategoria też wybrana ale zawsze po kliknięciu wyślij, pisze mi że muszę mieć co najmniej dwa tagi po ileś tam znaków. k***a, ale tych tagów jest z 15 i to dłuższych niż trzeba...

~tip.top

2011-08-31, 09:29
zrób screena i wrzuć tutaj, może coś źle wpisujesz

Krzysztov

2011-08-31, 10:46
hmmm... może wpisujesz tagi oddzielone tylko przecinkiem, [bez spacji] i system kmini to jako jeden wyraz?

sigurd89

2011-09-01, 11:41
Pomóc nie pomogę, za to ze swoim problemem się uśmiechnę...

Cytat:

Sadistic.pl
Błąd Ogólny

Film nie został wgrany, w razie problemów skontaktuj się z administratorem strony podając mu poniższe dane:

filetype: "application/octet-stream", filesize: 21441715, orgname: Babe and Milk.flv




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



No i ładnie się uśmiecham. :-) Ładnie? To teraz powiedzcie mi Panowie, czemu czekam kilka minut w czasie których film niby jest wysyłany, a potem wyskakuje mi taki komunikat? Tagów było kilka, film waży 21 MB, oprócz tego (co chyba nie ma z technicznego punktu widzenia znaczenia) na 100% tego filmu tu nie było. Za rady dziękuję. Żeby to było jasne - 3 razy próbowałem wgrać, to nie jest tak, że ten błąd zdarzył mi się po raz pierwszy.

Pozdro

B...........g

2011-09-01, 15:34
Zarezerwować opcję "szukaj" dla zalogowanych userów.
Większość portali (np darkwarez) tak zrobiło, wpływa to pozytywnie raczej na ilość użytkowników.

Dannyk

2011-09-01, 15:55
Bóg, hmm, ale większość materiałów z Sadola można znaleźć w Google (oprócz z harda).

miedziak

2011-09-01, 16:07
wyszukiwatron na sadolu jest tak ch*jowy że prawie nigdy go nie używam, wpisuje tylko nazwę i to z czym mi się materiał kojarzy plus słowo "sadistic" i szukało o wiele lepiej, poza tym lista podobnych tematów przy wpisywani tagów i tematu bardzo ułatwia sprawię przy wrzucaniu hardów których się nie da wygooglować, jedyna użyteczna funkcja to wyszukaj posty danego użytkownika. Inna bajka to wyszukiwatron do tagów który spisuje się znakomicie.

Rh...........ox

2011-09-05, 09:40
miedziak napisał/a:

wyszukiwatron na sadolu jest tak ch*jowy że prawie nigdy go nie używam



Bo ta szukajka jest dla ludzi mondrych!

krzysiekxx21

2011-09-07, 13:15
Witam
Przejrzałem parę stron, ale nic na 'mój problem' nie mogłem znaleźć.
Chodzi mi o ignorowanie tematów, nie rozumiem tego... bo czasami normalnie ignorowany temat trafia na daną listę i więcej go nie widzę, ale w większości mimo tego że klikam na 'ignoruj' on ciągle jest na głównej liście.
Czy może dlatego że na liście ignorowanych jest 59 stron i więcej nie wejdzie? :lol:
I jeszcze jedno pytanie, jeżeli usuwam temat z listy ignorowanych tematów, on wraca na główną stronę, czy zupełnie znika?
Pozdrawiam.

~Vuko

2011-09-13, 15:20
Nie da się usunąć tego sk***ysyństwa? Wk***ia, zacina sadola i ogółem przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.


Pener

2011-09-13, 15:25
ja tego nie mam :amused:

~Vuko

2011-09-13, 15:37
penerek napisał/a:

ja tego nie mam


Nie wiesz jak można to anihilować na Operze?

Pener

2011-09-13, 15:39
:nie_znaju: nie wiem
X