18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Krzysztov

2011-08-21, 15:29
nieodwracalne napisał/a:

ja proponuje zwiększenie ilości piw które trzeba zdobyć by wyjść z Poczekalni, bo teraz byle gówno wchodzi na główną



hmmm.... jak już kiedyś napisał Bóg "od dawna już ilość zdobytych piw nie jest kryterium dobrej wrzuty"

The Butcher

2011-08-22, 03:19
Przydałoby się usprawnienie uploadera filmowego, wystarczyłby wskaźnik ukazujący transfer w danej chwili - najlepiej procentowy i rozmiarowy.

Dannyk

2011-08-22, 03:39
Pan Rzeźnik napisał/a:

Przydałoby się usprawnienie uploadera filmowego, wystarczyłby wskaźnik ukazujący transfer w danej chwili - najlepiej procentowy i rozmiarowy.




W chrome na dole okienka masz wskaźnik procentowy.

miedziak

2011-08-24, 13:26
przydało by się żeby można było dodawatronem filmików dodawać także pliki mp3.
Można by było zrobić tak że dodawatron automatycznie przerabia mp3ki na filmiki dodając logo sadistica jak obraz w filmiku, jeśli plejer nie obsługuje plików mp3

dział zmiany nie działa, można by go w sumie usunąć jeśli nikomu nie chce się go uaktualnić. tylko straszy taki martwy link

.:...........:.

2011-08-24, 13:31
Jak to nie działa? Przeca dodaje komentarze. ;-)

qrowy

2011-08-24, 16:44
Hej.

Proponuje utworzyć dział, w którym zobaczymy najlepsze kawałki zamieszczone na sadisticu. Może to odbywać się w dwojaki sposób: TOP (powiedzmy) 100, lub wpisy powyżej (dajmy na to) 1000 piw.

Jeżeli coś takiego istnieje (czyli, że jestem ślepy) to proszę o podrzucenie linka.


8-)

qrowy

2011-08-24, 16:54
Lnkk

Czyli jednak, jestem ślepy. Dzięki piękne za linka! :lol:

sigurd89

2011-08-28, 21:57
Przyznaję, jestem zielony we wrzucaniu, jedynie do tej pory przeglądałem sadistica, a i to nie za często. ALE znalazłem tak słodki filmik, że nie mogłem się powstrzymać, koniecznie chciałem go wrzucić. Próbuję i...

Cytat:

Błąd Ogólny

Could not insert new entry

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 2

INSERT INTO phpbb_video (vid_user_id, vid_flv, vid_org, vid_date, vid_len) VALUES ('27920', '20110828/1314559230_e58', 'http://www.tube8.com/fetish/snot-fetish/111975', '1314559230', )



Jak ja coś źle robię proszę o wskazówki.

Pozdro

~Angel

2011-08-28, 22:34
Podstawowy błąd to film który chcesz wrzucić ma ponad 70 MB.
Maksymalny upload na serwery to 30 MB.

sigurd89

2011-08-28, 22:38
Dzięki za odpowiedź. A mógłbyś mi powiedzieć jeszcze jak mam wyciąć jakiś lepszy fragment, tak żeby tych 30 MB nie przekroczyć? Ściągnąć na komputer umiem, ale wyciąć fragmentu już niestety nie.

peniseusz

2011-08-28, 22:55
do konwersji i cięcia filmików używałem 'Any Video Converter'. najlepiej kompresuj do plików .flv
X