18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgadnij co widzisz na filmie. Sadol uczy, sadol nie bawi.

~Velture • 2023-08-02, 20:38
Aby zobrazować skalę, najpierw obejrzyjcie film.
Pod filmem wrzucam w spojlerze informacje co obejrzeliście.

Jak ktoś chce się pobawić w zgaduj zgadulę to zgadujcie zanim przeczytacie.


spoiler

Halman

2023-08-02, 20:41
mam lepszą zagadkę, zgadnij o czym ta murzyńska piosenka - halman nie bawi, halman zmusza do myślenia...


djoshin

2023-08-02, 20:46
Jest w tym duży pozytyw ....z głodu teraz pozdychają

sdfsdfsdfsdfsdf

2023-08-02, 20:52
To jest droga krzyżowa z Nowych raczków do Raczków wielkich.

niemamskarpet.

2023-08-02, 20:56
Halman napisał/a:

mam lepszą zagadkę, zgadnij o czym ta murzyńska piosenka - halman nie bawi, halman zmusza do myślenia...



kij z Twoją zagadką, zabrać im sprzęt, te mikrofony , ekrany, głośniki, tkaniny, ciekawy jak sobie poradzą a rolników cywilizowanych wybili i teraz zdychają z głodu bo małpy nie potrafią uprawiać roli, przestrzegać zasad które są wymagane aby utrzymać poprawne plony więc nie wszyscy opuszczą tą Afrykę i niech radzi sobie sama......... moim zdaniem cofną się do etapu biegania z dzidami po sawannie i walk między plemionami, dodatkowo dojdzie odkopywanie artefaktó z przeszłości dawnych bogów i np. od czasu do czasu ktoś kogoś zastrzeli ......

Heliar

2023-08-02, 20:57
Co biały człowiek zasiał to zbiera, niestety ta zaraza przelewa się do europy.

W zgadywance obstawiał bym Australię, jakoś tak kierunek ruchu i pojazdy podeszły.

niemamskarpet.

2023-08-02, 21:00
dodam, że wspiram Afrykę bo kupiłem czerwonego iphona ktory symbolizuje poparcie Apple w Afryce w walce z Aids, po przez ochrone komarów moskitireami przed murzynami

Kriski

2023-08-02, 21:17
niemamskarpet. napisał/a:

kij z Twoją zagadką, zabrać im sprzęt, te mikrofony , ekrany, głośniki, tkaniny, ciekawy jak sobie poradzą a rolników cywilizowanych wybili i teraz zdychają z głodu bo małpy nie potrafią uprawiać roli, przestrzegać zasad które są wymagane aby utrzymać poprawne plony więc nie wszyscy opuszczą tą Afrykę i niech radzi sobie sama......... moim zdaniem cofną się do etapu biegania z dzidami po sawannie i walk między plemionami, dodatkowo dojdzie odkopywanie artefaktó z przeszłości dawnych bogów i np. od czasu do czasu ktoś kogoś zastrzeli ......



Po co zabierać, sami zepsują. Zostawić ich na 100lat samopas to wrócą do epoki kamienia. Ale to nierealne, mają zasoby, więc trzeba z dzikusami handlować.

PanFajek

2023-08-02, 21:27
Chyba się szykuje powtórka z Zimbabwe.


Majomir

2023-08-02, 21:52
Mam płakać nad panami z plantacji akurat

paczfiko

2023-08-02, 22:08
A po ch*j się tam pchali?

Posysaj

2023-08-02, 22:11
Nie czytałem
Kolejka po proteze na NFZ?
A4?
Ukraińskie zborze w drodze do PL?
Tyle możliwości a odpowiedź tylko jedna :->

Batman_

2023-08-02, 22:12
Cała Afryka mogłaby zdechnąć, wtedy biały człowiek moglby tam wejść i zrobić porządny użytek z tej ziemi.

UrlichUrwich

2023-08-02, 22:23
Skoro oni nie chcą u siebie białych a my nie chcemy tu czarnych to nie rozumiem w czym problem.
Niech jednego dnia nastąpi wymiana i potem tylko wyjazdy turystyczno-krajoznawcze - my tam, oni tu.
Oczywiście niech najpierw wytworzą i utrzymają coś na co warto będzie popatrzeć.
Napatrzeć się, pozwiedzać i każdy spowrotem do siebie. Proste i bez żalów oraz nienawiści.