18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgadnij co widzisz na filmie. Sadol uczy, sadol nie bawi.

~Velture • 2023-08-02, 20:38
Aby zobrazować skalę, najpierw obejrzyjcie film.
Pod filmem wrzucam w spojlerze informacje co obejrzeliście.

Jak ktoś chce się pobawić w zgaduj zgadulę to zgadujcie zanim przeczytacie.


spoiler

Love_is_Love

2023-08-02, 22:30
No ok. Ale za czym ten korek stoi?

julek1947

2023-08-02, 22:31
Oczom ich ukazał się las krzyży

Yolanda

2023-08-02, 22:57
Talibowie odzyskują swoje tereny?

Smutas35

2023-08-02, 23:01
niemamskarpet. napisał/a:

kij z Twoją zagadką, zabrać im sprzęt, te mikrofony , ekrany, głośniki, tkaniny, ciekawy jak sobie poradzą a rolników cywilizowanych wybili i teraz zdychają z głodu bo małpy nie potrafią uprawiać roli, przestrzegać zasad które są wymagane aby utrzymać poprawne plony więc nie wszyscy opuszczą tą Afrykę i niech radzi sobie sama......... moim zdaniem cofną się do etapu biegania z dzidami po sawannie i walk między plemionami, dodatkowo dojdzie odkopywanie artefaktó z przeszłości dawnych bogów i np. od czasu do czasu ktoś kogoś zastrzeli ......



To Ty chyba ślepy k***a jesteś.... Będą okradać, atakować skakać po głowach, strzelać, kraść i jeszcze do tego śmiać się szyderczo jak by mieli zapalenie krtani. Ot murzyńska logika
Łatwo, szybko I BEZ MÓZGU

muody1902

2023-08-02, 23:30
Prawie trafiłem. Pomyślałem sobie: droga krzyżowa.

Ja pie**ole pora iść do psychiatry.

bleblebator1

2023-08-03, 00:58
djoshin napisał/a:

Jest w tym duży pozytyw ....z głodu teraz pozdychają



gówno prawda. ochojska i podobne lewackie kanalie będą ich przylmować

smc

2023-08-03, 01:15
Wagnerowcy jadą na Moskwę?

Zbysław

2023-08-03, 01:54
Pierwsze co mi pszyszło na myśl to korki na ramsztajna albo budda leje benzyne

Bul_od_bytu

2023-08-03, 03:05
Tak się kończą rządy murzynów. j***ć Mandelę

TerazPolska123

2023-08-03, 06:04
no cóż, znowu proszą się żeby przyjechać z siatką

PutinToSmiec

2023-08-03, 06:22
W oswiecimiu też mamy coś takiego xD :-D

Antoni79

2023-08-03, 08:20
Batman_ napisał/a:

Cała Afryka mogłaby zdechnąć, wtedy biały człowiek moglby tam wejść i zrobić porządny użytek z tej ziemi.



Biały (ruski) człowiek już tam jest i robi użytek. Żółty człowiek też tam jest. Cała ta pseudoimigracja inżynierów, kardiochirurgów, to być może robota ruskich. Jeżeli dzieje się coś ch*jowego, jakieś dziwne grupy ludzi forsujący granicę, spadające samoloty, zatrucia dziennikarzy, polityków, jakieś dziwne podboje terenów przez nieoznakowanych żołnierzy to zazwyczaj kacapy są w pobliżu. Europa jest zbyt tchórzliwa żeby ustawić na granicach gniazda karabinów maszynowych i strzelać w pontony, póki jeszcze są na morzu.

killua

2023-08-03, 08:55
VeIture napisał/a:

Aby zobrazować skalę, najpierw obejrzyjcie film.
Pod filmem wrzucam w spojlerze informacje co obejrzeliście.
Jak ktoś chce się pobawić w zgaduj zgadulę to zgadujcie zanim przeczytacie.



Chuya żeś wyjaśnił. 1) zero opisu czemu akurat tam te krzyże są, ile ich jest, kto je postawił
2) co to za sznur aut, czemu tam stoją? czemu tylko w jedną strone?

Jesteś jak dzisiejsi dziennikarze ich artykuły są dziurawe i brak w nich informacji które aż kurfa się proszą by je tam czytającym podać.

niemamskarpet. napisał/a:

kij z Twoją zagadką, zabrać im sprzęt, te mikrofony , ekrany, głośniki, tkaniny, ciekawy jak sobie poradzą a rolników cywilizowanych wybili i teraz zdychają z głodu bo małpy nie potrafią uprawiać roli, przestrzegać zasad które są wymagane aby utrzymać poprawne plony więc nie wszyscy opuszczą tą Afrykę i niech radzi sobie sama......... moim zdaniem cofną się do etapu biegania z dzidami po sawannie i walk między plemionami, dodatkowo dojdzie odkopywanie artefaktó z przeszłości dawnych bogów i np. od czasu do czasu ktoś kogoś zastrzeli ......



prostych karabinów i naboi to nawet w najbiedniejsch i najmniej rozwinietych panstwach afrykanskich jest mnostwo i raczej nigdy nei zabraknie bo ruscy zawsze beda sprzedawac takim kacykom jak na filmie.

MoNsTeR.pl

2023-08-03, 12:10
Widać, że Ku Klux Klan dalej stawia krzyże. Najpierw oni spuszczali wpie**ol czarnym, teraz biali dostają wpie**ol od czarnych. W Johannesburgu mój znajomy Niemaszek miał biuro podróży, pewnego razu wszedł do biura czarny i zażądał kasy z bronią w łapie. Kumpel powiedział, że kasy nie ma bo właśnie wspólnik zaniósł do banku, no i go czarny odstrzelił. Taki qrwa tam porządek teraz jest.