18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie dwóch motocyklistów z mercedesem

ex...........xx • 2013-02-28, 01:51
Akcja od 1:50 oraz nagranie drugiego motocyklisty od 2:09.


Loaloa

2013-02-28, 03:48
Brawa dla pana w mercu, ustrzelić dwóch cymbałów za jednym zamachem to prawdziwa sztuka. Szkoda, że się nie pozabijali.

dumad

2013-02-28, 08:55
jak j***ny bezczelnie wjeżdża samochodem na to skrzyżowanie i się zatrzymuje....

mam tylko nadzieję że mercedes pójdzie na złom a motocykle da się naprawić

marvineq

2013-02-28, 08:59
Loaloa, obyś wpadł pod rozpędzony samochód nie z swojej winy. Cymbale...

michaal84

2013-02-28, 09:42
marvineq napisał/a:

Loaloa, obyś wpadł pod rozpędzony samochód nie z swojej winy. Cymbale...


Ja myślę, że oni nie wpadli POD samochód tylko NA samochód.

Bułka_bez_Masła

2013-02-28, 10:26
zaczyna mnie wk***iać, że z motocyklistów robi się święte krowy !
dotyczą ich takie same zasady jak innych i h*j, zapie**alają jak potłuczeni to tak to się potem kończy.

herbalix

2013-02-28, 11:55
nie ma to jak kupić sobie kamerkę i zamiast drogi nagrywać zbiornik paliwa

hajen

2013-02-28, 14:35
@Loaloa
Brak słów na takiego bezmózga jak ty.

@edek84
O jakiej Ty k***a bezkarności mówisz? Tutaj wina wieśniaka w mercu i nie zapie**alali jak potłuczeni. Pod koniec filmu widać licznik gościa, na którym jest wartość ponad 40. Podejrzewam, że chodzi o MPH, co i tak daje śmiesznie niskie prędkości.

Przez takich zjebów jak ten w Mercedesie są wypadki na drodze. Wjeżdża na skrzyżowanie z dwupasmową drogą i zjeżdża z niego tempem ślimaka k***a jego mać.

Ale co by nie mówić tych dwóch mośków na motocyklach mogło śmiało ominąć samochód, ale gówno w gaciach robi swoje.

synmackazklanu

2013-02-28, 14:44
nic im się nie stało, mercedes to bezpieczny samochód :amused:

RexDex

2013-02-28, 14:46
Oj, kurde. Aż się wzdrygnąłem.

Koleś w mercu p*zda, powinni mu ryja obić. Swoją drogą, motocykliści mieli w p*zdu miejsca na ominięcie merca, no ale jak przedmówca wspomniał, gówno w gaciach robi swoje :) Jak wyciągną wnioski i trochę poćwiczą, to następnym razem będzie lepiej.

kubard5

2013-02-28, 14:46
Według danych KGP, ponad 55% wypadków z udziałem motocyklistów jest powodowanych przez kierowców samochodów osobowych. Okazuje się także, że statystycznie motocykliści są bezpieczniejszymi kierowcami, natomiast ze świateł startują szybko, bo mają takie samo przyśpieszenie jak Ferrari.
Muszę zasmucić wielbicieli plakatu "zabija nas to co najbardziej kochamy", ponieważ większość motocyklistów nie ginie ze swojej winy. W roku 2009 w Polce było 2575 wypadków z udziałem motocyklistów, 1 151 z ich winy. Na 194 zabitych, co najmniej 150 uśmiercili kierowy aut i nie mniej niż 624 zranili.

kapral

2013-02-28, 14:47
@do tych co jada po motocyklistach:

rozważcie sobie w głowie:
1) czy macie jakieś hobby którymi można czasem poszpanować przed dziewczynami
( zaraz ktoś powie że to blachary :D tak, nazywajcie wszystkie blacharami i dz**kami to na pewno na starość będziecie mieli coś więcej niż psa do wyprowadzenia)
2) ile por*chaliście w życiu? :D (o ile)

oni mają / r*chają dużo :)

takie z niektórych hejterów pedałowate nerdy nolajfy (:

Bacutil

2013-02-28, 14:47
Ale lamusy. Skręcać k***a nie umieją? Przecież była możliwość żeby ominąć tego mercedesa.

marvineq

2013-02-28, 14:49
michaal84 napisał/a:


Ja myślę, że oni nie wpadli POD samochód tylko NA samochód.



A gdzie ja niby napisałem, że wpadli pod samochód? Czego Ty tutaj k***a szukasz, sensacji?

br00klyn69

2013-02-28, 15:01
Kurde, dlatego właśnie nigdy nie wsiądę na motocykl. Nie chodzi o to, że za łatwo się tym rozpędzić i nabrać kosmicznych prędkości i za bardzo kusi, żeby to robić. Za siebie bowiem jestem w stanie w 100% odpowiadać. Niestety nigdy nie przewidzi się wszystkich sytuacji na drodze i tak, jeżeli w takich okolicznościach spotkałyby się dwa samochody, to po prostu kupa wgniecionej blachy i wystrzelone poduszki powietrzne. Dla dwóch kółek spotkanie z samochodem to niestety zbyt często najstraszniejszy wyrok.
Fajnie wyglądają te "ścigacze", trzeba mieć jaja i mózg, żeby nimi jeździć, no i jest szpanerskie hobby - nie ma co - ale zbyt łatwo na tym zginąć lub stać się kaleką do końca życia "przez przypadek" i nie ze swojej winy.