18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie dwóch motocyklistów z mercedesem

ex...........xx • 2013-02-28, 01:51
Akcja od 1:50 oraz nagranie drugiego motocyklisty od 2:09.


Zoltar.stg

2013-02-28, 18:38
Loaloa napisał/a:

Brawa dla pana w mercu, ustrzelić dwóch cymbałów za jednym zamachem to prawdziwa sztuka. Szkoda, że się nie pozabijali.



Takich kretynów jak ty to powinno się rozstrzelać od razu z miejsca, pewnie dlatego taki twój komentarz bo jeździsz starym rozj***nym Tico i tobie na bani siada jak cię taki motór wyprzedzi, i z zazdrości że sam takiego nie możesz mieć życzysz śmierci normalnym użytkownikom dróg. Bo normalny motocyklista wie co ma za moc pod dupą i umiejętnie ją wykorzystuje, więc się baranie ogarnij i zastanów zanim coś podobnego napiszesz.
Wina mercedesa chłopaki spoko

T-Will

2013-02-28, 19:07
oozyxak0o napisał/a:

A ja pie**ole tych sk***ieli na motorach,które brzęczą głośniej od podkaszarki spalinowej. Tylko ciepło się robi i już ch*je jeżdżą o 6 rano. p*zdy j***ne. Nawet człowiek wyspać się w sobotę nie może. I ch*j im w dupę. Nie interesuje mnie kto miał tam pierwszeństwo. Szkoda,że tak lekko uderzyli.


Nie jeżdże na motorze i nie mam zamiaru, nie bronie motocyklistów, ale za pisanie takich bzdur powinieneś kretynie dostać srogi wpie**ol, najlepiej śmiertelny.
Takich jak ty powinno się eliminować.

hellmartin

2013-02-28, 19:10
@marvineq Co się czepiasz?? dobrze gada. Zapie**alali niemiłosiernie to jak miał ich kierowca w mercu zobaczyć? k***a przez lornetke??
@hajen nie wiem gdzie ty tam widzisz 40 jak samo wycie silnika wskazuje na co najmniej 180-200km/h
Wypadki to są przez zjebów co wjeżdżają na skrzyżowanie z k***a nie wiadomo jaką dużą prędkością i jeszcze widząc, że się nie da opuścić go w jednym kawałku nie hamują lub nie robią cokolwiek żeby ominąć samochód.

klocek_666

2013-02-28, 19:15
hellmartin napisał/a:


@hajen nie wiem gdzie ty tam widzisz 40 jak samo wycie silnika wskazuje na co najmniej 180-200km/h


Tak, a maluch z dziurawym wydechem potrafi jeździć szybciej od ciechego merca.
Kolega chyba o skrzyni biegów i przełożeniach nie słyszał?

xHonda666

2013-02-28, 19:37
marvineq napisał/a:

Loaloa, obyś wpadł pod rozpędzony samochód nie z swojej winy. Cymbale...




Dobra dobra, z tego co widziałem na filmiku to zarówno jeden jak i drugi motocyklista jechali dużo szybciej niż reszta samochodów, więc w takim razie ja się k***a pytam skąd kierowca Mercedesa mógł wiedzieć, że trafi się dwóch idiotów, którym się zamarzyło jechać o wiele szybciej niż reszcie... Tutaj właśnie ginie cały sens ' patrz w lusterka '. Kierowca jadąc samochodem ocenia prędkość nadjeżdżających aut i na tej podstawie wie, czy może już wjechać lub przekroczyć pas ruchu... a że się trafi cymbał na motocyklu, którego zawsze jest ciężej zauważyć to w dodatku szybciej niż reszta zasuwa to co się potem dziwić, że giną. :->

fazzie

2013-02-28, 21:00
michaal84 napisał/a:


Ja myślę, że oni nie wpadli POD samochód tylko NA samochód.



to ty juz lepiej nie myśl...

Szopenowski

2013-02-28, 22:27
Jebło to jebło, na ch*j drążyć?!
Siema.. Od 9lat jeżdżę motocyklami. Miałem w ciągu swoich sezonów wiele takich zdarzeń, może nie przy takiej prędkości, ale otwieranie drzwi motocyklistom w korku to norma. Wina jak widać i tak leży po stronie mercedesa, a to, że oni w niego zaje*al to inna sprawa. Równie dobrze mogła zrobić to ciężarówka jadąca z prawidłową prędkością tyle, że pozabijała by wszystkich.. Motory da się naprawić, jeżeli nie to z odszkodowania dostaną na nowe, pozabijać się też nie pozabijali, a kiero z mercedesa odniesie konsekwencje. Takie życie, po ch*j wszystko idzie na winę motocyklistów? Zżera Was dziady, że my wyprzedzamy Was co krok, a szpanem ( co poniektórzy nie grzeszą ) ściągają na siebie uwagę kobiet?

rafcze93

2013-02-28, 23:01
Co to za nuta od 0:18 zna ktoś tytuł ?

bartousz

2013-02-28, 23:24
Do sedna. Przeciwskręt. Gdyby wiedzieli o co chodzi i sobie wcześniej przećwiczyli wypadku by nie było.

Anarchangel

2013-03-01, 01:44
hajen napisał/a:



To właśnie Ty się ch*ja znasz. Jeśli jeździsz motocyklem (mam nadzieję, że nie) to Twoje zdanie tym bardziej mnie dziwi. Kilka filmików dla Ciebie, gdzie prędkości podobne albo większe, 2 sekundy na ocenę sytuacji i jakoś da się uniknąć zderzenia.

(...)
Oczywista sprawa, że wina kierowcy Merca, ale to nie zmienia faktu, że sami odpowiedzialni jesteśmy za nasze bezpieczeństwo i ta sytuacja była do uniknięcia. Zauważ, że drugi motocyklista mógł ominąć z lewej, ale zaczął zjeżdżać wprawo - zafiksował się na celu. Poszukaj na youtube "target fixation".



Racja co do drugiego motocyklisty - "poszedł" na prawo, ale to tylko świadczy o tym, iż obaj myśleli, że kierujący mercedesem zauważy ich w końcu i zahamuje. Na motórze musisz podjąć szybką decyzję i nie możesz jej w trakcie wykonywania - odwołać. Na twoim pierwszym filmie autor skończyłby podobnie, jakby kierujący samochodem zrobił to samo co mercedes z tematu, natomiast autor filmu drugiego jechał wolniej.
Architektura drogi uzasadniała prędkość motocyklistów z tematu, ale nie winiłbym ich za podjęte decyzje... łatwo się kogoś sądzi analizując sytuację przed komputerem, mając nieco więcej czasu na decyzję niż ułamek sekundy.
Niestety nie mogę kontynuować swojej pasji jazdy na dwóch kółkach z uwagi na drobiazg rozpie**olenia trzech jednośladów o podobnych debili jak kierowca mercedesa z tematu. Zmuszony byłem kupić duży samochód, zamontować kamerę oraz wymieniać ten zestaw od czasu do czasu na koszt idioty...
(uprzedzając: mam prawko od prawie 20 lat, sporo praktyki i żadnego punktu na koncie - nigdy)

Krak

2013-03-01, 08:31
Nic się nie stało. Jak się taki ubije to nic sie nie dzieje.
Z podgiętymi rejestracjami lub bez nie lubią przepisów, więc jak ktoś inny nie przestrzega (np. wymuszenie pierwszeństwa) to chyba nie ma problemu.

xDzonox

2013-03-01, 14:12
Ale ten co zaliczył większy lot nie stracił przytomności, bo wykonał słynny gest każdego, kto się rozk***i na motórze: ucałował glebę, dziękując, że jeszcze na niej pozostał w jednym kawałku

Bananas1

2013-03-01, 21:35
daje piwo za garbusa w 1:07 na lawecie, który widać po modyfikacjach wizualnych, że pewnie by te motocykle pobił w osiągach bez większego problemu.

ASSASSIN777

2013-03-03, 16:59
zna ktos ta nutke?

How I Want Ya ft. Lara Wilson (Netflix song) Artist: J-man