18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zderzenie dwóch motocyklistów z mercedesem

ex...........xx • 2013-02-28, 01:51
Akcja od 1:50 oraz nagranie drugiego motocyklisty od 2:09.


abcdefghaijklm

2013-02-28, 15:10
boze powiedzcie ilu z was przynajmniej raz jechalo na motorze (nie skuterze). nawet przy takiej predkosci naprawde nie jest latwo szybko zareagowac. pozatym k***a o czym mowa ? wina auta i KONIEC. No ale ch*j tam, wkoncu wyklinanie motocyklistow jest teraz takie modne. nie wazne jak by sie potoczyla sprawa to itak wina motocyklisty i zasluguje na smierc BO ma pasje i zajebista frajde a was hejterzy zazdrosc zrzera od srodka

dla tych wszystkich cepow gorące: :idzwch*j:

OBY DO WIOSNY !

gzkgwizdek

2013-02-28, 15:12
Loaloa napisał/a:

Brawa dla pana w mercu, ustrzelić dwóch cymbałów za jednym zamachem to prawdziwa sztuka. Szkoda, że się nie pozabijali.

Może gra w szachy daje Ci odpowiednią ilość adrenaliny więc prawdopodobnie nigdy nie jechałeś na motocyklu i nie wiesz jaka to frajda , więc wróć bić konia a królowe zostaw nam !

Anarchangel

2013-02-28, 15:15
hajen napisał/a:

(...)

Ale co by nie mówić tych dwóch mośków na motocyklach mogło śmiało ominąć samochód, ale gówno w gaciach robi swoje.



Bacutil napisał/a:

Ale lamusy. Skręcać k***a nie umieją? Przecież była możliwość żeby ominąć tego mercedesa.



ch*ja się znacie, motór to nie samochód i nie skręca jak ów!
W samochodzie możesz sobie pozwolić na szybki manewr skrętu kierownicą, ale zrób podobną rzecz na motórze, to polecisz w jedną stronę, a twój sprzęt w drugą...
Goście po prostu za późno się zorientowali, że mercedes wywinie im taki numer. Mieli dwie różne strategie: jeden przyśpieszył aby zdążyć przed mercedesem, drugi natomiast przyhamował aby dać więcej czasu mercedesowi na zjechanie ze skrzyżowania (miałby na to szanse, gdyby nie to, że pierwszy jebnął wcześniej, na co kierujący mercedesem w automatycznej reakcji wcisnął hamulec).

some1else

2013-02-28, 15:26
...karny ku*as dla palantunia w bielutkiej c-biedniejszej-klasie... kretyni są wszędzie...takie naklejki powinny być na motocyklach jako przestroga przed takimi kierowcami...

P.S.
...w 1:07 fajny Buggy na lawecie ...

hajen

2013-02-28, 15:43
Anarchangel napisał/a:

ch*ja się znacie, motór to nie samochód i nie skręca jak ów!
W samochodzie możesz sobie pozwolić na szybki manewr skrętu kierownicą, ale zrób podobną rzecz na motórze, to polecisz w jedną stronę, a twój sprzęt w drugą...



To właśnie Ty się ch*ja znasz. Jeśli jeździsz motocyklem (mam nadzieję, że nie) to Twoje zdanie tym bardziej mnie dziwi. Kilka filmików dla Ciebie, gdzie prędkości podobne albo większe, 2 sekundy na ocenę sytuacji i jakoś da się uniknąć zderzenia.





Oczywista sprawa, że wina kierowcy Merca, ale to nie zmienia faktu, że sami odpowiedzialni jesteśmy za nasze bezpieczeństwo i ta sytuacja była do uniknięcia. Zauważ, że drugi motocyklista mógł ominąć z lewej, ale zaczął zjeżdżać wprawo - zafiksował się na celu. Poszukaj na youtube "target fixation".

Templariusz Mariusz

2013-02-28, 16:07
Jadąc +200 km/h ciężko zahamować, skręcić czy cokolwiek zrobić. Motocyklista może zapie**alać do woli, to ci źli kierowcy aut nie patrzą w lusterka. To ich wina. W końcu jak nie można zauważyć maleńkiej kropeczki na horyzoncie która już po 3 sekundach wpie**ala się ci w auto?

lg0r

2013-02-28, 16:44
up
Czy Ty kretynie ostatni chociaż obejrzałeś ten filmik, czy skomentowałeś tylko dlatego, że nienawidzisz motocyklistów, bo robią coś, czego Ty się boisz, albo Cię na to nie stać?

bavarian

2013-02-28, 17:01
Paczcie w motocykle!!! Lusterka są wszędzie!!!

styrbjorn

2013-02-28, 17:11
Loaloa mam nadzieje, ze mi sie pod kola kiedys nawiniesz

Bzykacz

2013-02-28, 17:16
ja jezdzilem skuterami bym ominał tego merca a oni sie poobalali na trawe zal

nanowaty

2013-02-28, 17:28
jak chcą sobie zapie**alać 200-300km/h to niech na jakieś zamknięte drogi/lotniska/tory idą.
ch*j w dupe motocyklistom którzy po mieście napie**alają 3x szybciej niż przeciętny samochód.

oozyxak0o

2013-02-28, 17:33
A ja pie**ole tych sk***ieli na motorach,które brzęczą głośniej od podkaszarki spalinowej. Tylko ciepło się robi i już ch*je jeżdżą o 6 rano. p*zdy j***ne. Nawet człowiek wyspać się w sobotę nie może. I ch*j im w dupę. Nie interesuje mnie kto miał tam pierwszeństwo. Szkoda,że tak lekko uderzyli.

el...........iz

2013-02-28, 17:45
na wocie by dostał odznake bombardiera ;)

Sprajt18

2013-02-28, 17:55
Szkoda mi ich, bo takie motocykle to ich pasja, a nie tak jak te sk***ysyny na skuterach, dziady j***ne.