18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ba...........ta

2013-03-21, 12:11
Ach. Katolicka Miłość do bliźniego i branie przykładu z Waszego ,tak umiłowanego i najważniejszego w życiu autorytetu jakim jest Ojciec Święty - Papież Polak - Jan Paweł II aż bije z wszystkich komentarzy.Widać , że bierzecie czynny udział w tym żeby słowa Karola Wojtyły zmieniły się w rzeczywistość i zapanował pokój, a wszyscy Polacy bez względu na wyznanie byli jednością i narodem kochającym kraj, w którym na świat przyszedł największy Polak.
Jesteście w większości jednak bandą hipokrytów, którzy nie czytali biblii,papieża widzieli w TV,a swojej religii kompletnie nie rozumieją i nie znają. O obrażanie autorytetu JPII i Waszej religii bylibyście w stanie mordować, jednocześnie obrażając wszystkie autorytety ludzi inaczej myślących niż Wy.
Taaak to tak bardzo po chrześcijańsku.
Nie różnicie się od islamistów niczym poza obiektami kultu religijnego.

Chcecie zacząć zmieniać świat - zacznijcie od Siebie.

Nie jestem wierzącym w żadną religię i jestem apolitycznym człowiekiem kierującym się zdrowym rozsądkiem.
Włączcie trochę myślenia i skończcie szczekać po sobie nawzajem,bo aż przykro się robi jak się patrzy na komentarze i argumenty tak strony obrażającej jak i obrażanej.
Pozdrawiam. B.

skok114

2013-03-21, 14:23
babycow napisał/a:

Zj***ni jestescie :) ... Nie podoba wam sie papiez? Po co sie wpie**alacie? Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia... Nie rozumiem takich ludzi.. czegos nie lubisz to po co sie wpie**alasz?...



no tak przecież jeśli coś się nie podoba to poco walczyć o swoje zdanie ?

BlackRaven45

2013-03-21, 15:26
babycow napisał/a:

Zj***ni jestescie :) ... Nie podoba wam sie papiez? Po co sie wpie**alacie? Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia... Nie rozumiem takich ludzi.. czegos nie lubisz to po co sie wpie**alasz?...



Po to jest wolność słowa żebym mógł opowiedzieć się za czymś lub przeciwko czemuś. Nie lubie jak rząd dyma mnie i cały naród to mam siedzieć cicho i sie nie wpie**alać ? :idzwch*j:

Gebels

2013-03-21, 16:15
babycow napisał/a:

Zj***ni jestescie :) ... Nie podoba wam sie papiez? Po co sie wpie**alacie? Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia... Nie rozumiem takich ludzi.. czegos nie lubisz to po co sie wpie**alasz?...




taaa... na wstrętnych ciapatów jedziesz pierwszy... ma prawo tego nie lubić.

kulwon przez f

2013-03-21, 17:51
ale fajna przerubka, rob wiecej masz talet chlopie!!

maniiiek

2013-03-22, 11:48
barsta napisał/a:

Ach. Katolicka Miłość do bliźniego i branie przykładu z Waszego ,tak umiłowanego i najważniejszego w życiu autorytetu jakim jest Ojciec Święty - Papież Polak - Jan Paweł II


Ah ateistyczne stereotypy, niby ludzie otwarci a tu dupa... Po pierwsze: szanuję Wojtyłę za to co zrobił dla Polski oraz za dialog między największymi religiami i innymi odłamami chrześcijaństwa, do którego bardzo się przyłożył ale to nie oznacza, że mam zamiar brać z niego przykład. Jestem sobą i zachowuję się jak ja. Nie jestem dobrym chrześcijaninem. Nie nadstawię drugiego policzka jakiemuś sk***ielowi i cwaniaczkowi co mnie wyzywa od śmieci.
barsta napisał/a:

Jesteście w większości jednak bandą hipokrytów,

Nie większymi niż ateiści co nas obrażają i są oburzeni jak im się odszczekniemy :roll:
barsta napisał/a:

O obrażanie autorytetu JPII i Waszej religii bylibyście w stanie mordować


Tak, tak, tak.. srali muchy będzie wiosna... Jakby chrześcijanie mordowali za coś takiego to takie cwaniaczki słowem by nie pisnęły. Ba... z kościoła ich by się przegonić nie dało.
barsta napisał/a:

Chcecie zacząć zmieniać świat - zacznijcie od Siebie.

Kto tu niby chce świat zmieniać? Jaja sobie robisz? Gość po 30 niby a nie rozumie prostej zasady akcja->reakcja. Idzie na nas atak - jest obrona. A jeśli uważasz, że ten komiks wyżej obraża papieża i stąd to oburzenie to... no nie chcę Cię obrażać bo wycieczek żadnych nie robisz ale.... On w katolików wali a nie w papieża.

kulwon przez f napisał/a:

ale fajna przerubka, rob wiecej masz talet chlopie!!


Jak widzę uwielbiasz przeróbki. Np. z przeróbki słownika się ortografii uczyłeś.