18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rahuza

2013-03-20, 21:25
Katolem nie jestem ale k***a mać ludzka przyzwoitość nakazuje żeby człowieka który przyczynił się w jakimś tam stopniu do spajania ludzi razem w czasach komuny chociaż k***a jego mać nie obrażać , a wy nie k***a chcecie pokazać jacy to z was ateiści z gimnazjów . Powiedzcie rodzicom jeden z drugim co piszecie w internecie to zobaczymy czy będą z was k***a dumni j***ne pseudo-lewackie cioty ...

milosciprzyjazn

2013-03-20, 21:27
Katolem nie jestem ale kur*a mać papiesz to rzecz święta

bartunialke

2013-03-20, 21:49
A co frajerzy zakompleksione, susiaka wam ojciec pokazuje jak sika, że normalnych ludzi od pedofili wyzywacie?

[/quote]

Bóg

2013-03-20, 22:19
babycow napisał/a:

Zj***ni jestescie :) ... Nie podoba wam sie papiez? Po co sie wpie**alacie? Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia... Nie rozumiem takich ludzi.. czegos nie lubisz to po co sie wpie**alasz?...



Nie podobają ci się ceny w markecie? Stań podczas wykładania towaru i powiedz ,że chcesz niższe.

Posłuchaj mnie śmieszny człowieczku. Jeżeli mi nie podobają się np. kompilacje wypadków to po prostu tego nie oglądam i nie komentuję. Tobie polecam zrobić to samo i nie spinać dupy.

Polak to jednak jest zwierzę j***ne, dobrze ,że żydzi to Pany. Taki muzułmanin nawet od polaka ważniejszy. A taki robaczek śmieszny to co on może? Ręczniki z siłowni zaj***ć.
Buehehehe j***ne ścierwa.

PanBrowar

2013-03-20, 22:33
No tak, Jana Pawła II to można obrażać ale jakby się taki jeden znalazł co by wyzywał Józefa Piłsudskiego od j***nych lewaków i zdrajców ojczyzny to by się cały rządek chętnych ustawił do okopania ryja-i k***a prawidłowo, postać wielka i niezwykle ważna w historii naszej ojczyzny j***ne lewaki i to samo Wojtyła jako człowiek który na swoje sposoby walczył z komunizmem żeby takie zaj***ne krzykacze jak wy mogły teraz w przytulnych domkach na utrzymaniu rodziców krzyczeć że Jan Paweł II gwałcił małe dzieci. k***a do czego to doszło :homer: Pewne żarty po prostu nie są ani śmieszne ani na miejscu, ale co zaj***na gimbaza może o tym wiedzieć ;) Lepiej się pośmiać z papieżaka bo to przecież takie modne po klerze cisnąć :D Kształcić się mongoły :roll:

Verdourth

2013-03-20, 23:30
@babycow

ale Ty pie**olisz to powiedz, że nigdy sie nie śmiałeś z dzieci z downem albo starych niedołęgów, bezdomnych, trędowatych, rudych, blondynek, ciapatych. To k***istrzale wejdź do sierocińca, przytułku, meczetu, k***a do kosmetyczki i ich pojedź wszystkich.

Suguru

2013-03-20, 23:50
Jak bardzo przykre musi byc wasze zycie, ze jezdzicie po papiezu - czlowieku, ktorego nie bedziecie widziec nigdzie indziej niz na ekranie TV...

burzyk1992

2013-03-20, 23:56
babycow napisał/a:

Zj***ni jestescie :) ... Nie podoba wam sie papiez? Po co sie wpie**alacie? Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia... Nie rozumiem takich ludzi.. czegos nie lubisz to po co sie wpie**alasz?...



bo lubię

przepon

2013-03-21, 00:01
Radeghost napisał/a:



No to WY jesteście zj***ni. Nie podoba wam się islam? Po co się wpie**alacie? Tacy cwani jesteście? Idźcie gdzieś do ciapatych i krzyczcie, że Mahomet był pedałem, albo, że Allah nie istnieje. Czegoś nie lubicie, to po co się wpie**alacie?
Ot, cała hipokryzja Polaków.



Przepraszam z góry za słownictwo.
Ty debilu... ty skończony, biedny debilu. Nie rozmawiamy o islamie, bo nie żyjemy w takim kraju. Jeśli żyjesz w państwie, w którym jednak przygniatająca większość deklaruje przynależność do danego kościoła, to jednak licz się z tym, że spotka się to z jakąś reakcją.
Napie**alacie na katoli (mimo że nie tylko oni stają tutaj w obronie dobrego imienia Jana Pawła II) i nazywacie ich hipokrytami, ale do ch*ja wafla! Przecież tutaj żaden z nich nie przeczy, że w kościele nie ma pedofilii, czy też, że księża to ludzie, którzy wszystko oddają biednym. Ludzie stają w obronie swojego autorytetu, a Wy się do nich dopie**alacie. Sami w dodatku żadnego nie mając (chyba, że jest to jakiś inny kolega, który w poziomie ignorancji i braku poszanowania jakichkolwiek zasad osiągnął nieskończenie wielkie poziom). Ja pie**ole! Kiedy to się stało takie modne?
Stanę obok twojej matki i zacznę ją wyzywać i butować. Jak zareagujesz? - zakładając oczywiście, że uznajesz taką świętość. Bo przecież niebawem pewnie będzie modne j***nie bluzgami po matkach przy szerokim audytorium.

Matuch90

2013-03-21, 04:41
116 pojebów dało piwo.
Gratuluje ścierwa

przepon

2013-03-21, 08:19
Tuszę, że raczej żadne z moich słów zbytnio Cię nie ruszyło, więc nie będę wyrażał skruchy nad słownictwem, którego użyłem we wcześniejszym poście. Teraz pozwól, że użyję treści posta, którego napisałem przed paroma dniami. Nie chce mi się po prostu znowu rozpisywać o tym samym, gdy mogę najzwyczajniej sobie to skopiować ^^. Mam nadzieję, że go przeczytasz i zastanowisz się nad tym. Być może przyznasz mi rację ;)

Jakby się zastanowić, to jednak pewien brak logiki dostrzec można w wypowiedziach użytkowników, których na potrzeby tej dyskusji nazwę "Anty JP2".
Koleś wrzuca ewidentnie obraźliwy obrazek z wiedzą, iż wywoła to ostrą (hehehehe!) "dyskusję". Ktoś wyraża swoją dezaprobatę w sposób taki, a nie inny, po czym następuje zdziwienie: Hola hola! Katole macie ból dupy o to, że ktoś postrzega go w negatywny sposób? Nie narzucajcie swoich poglądów innym!
Z tym, że wyrażanie negatywnej opinii może być troszkę bardziej rzeczowe. Nie musi to brzmieć: "j***ny pedofil... ch*ja dla świata zrobił. r*cha małe dzieci, ty katolu zacofany!" - no k***a! Daleko mi do postrzegania świata przez pryzmat kościoła i wiary rzymskokatolickiej, ale nie mogę odmówić zasług Kościołowi w dziedzinie spajania Polaków w dobie komunizmu. Wierzcie, czy nie, ale to Kościół był bardzo ważnym spoiwem dla społeczeństwa, które wówczas jakiegoś wsparcia potrzebowało.
Jak trzeba być ograniczonym, by wszystko, co związane z katolicyzmem wrzucać na jeden stos. Setki męczenników, którzy umarli z prawdziwie szlachetną misją równacie z jakimś chorym, poj***nym księdzem pedofilem? Krzysztof Gawlik - polski seryjny morderca, który był górnikiem. Czy to czyni z czyjegoś starego, który zjeżdża do kopalni zwyrodnialcem?
Nie poruszam kwestii, czy ktoś jest wierzący, czy nie, bo to jest indywidualna sprawa każdego z nas. Ale śmierdzi hipokryzją post, w którym treść niesie: "Katole się wszędzie pchają i wpajają swoją religię", po czym napie**ala się dowody na nieistnienie Boga i automatycznie próbuje się wpajać swoje przekonania innym. Poza tym... ktoś Was zatrzymuje w nocy, gdy wracacie do domu i próbuje Wam coś wbić na siłę? Ksiądz używa siły fizycznej, by być bardziej dobitnym?

Trzeba się pogodzić z tym, że żyjemy w kraju, w którym katolicyzm jest głęboko zakorzeniony i to się nie zmieni. Ograniczyć wpływy Kościoła to jedno, a próbować go całkowicie zdyskredytować, to drugie

EDIT::
Widzę, że on do końca nie oddaje treści dyskusji. Masz trochę racji atakując formę, jaką przyjmują osoby broniące papieża. Jest to czasem iście prymitywne. Ale z drugiej strony zauważ proszę, że poziom tych obrazków najczęściej jest na poziomie homo habilis i kręci się tylko wokół jednego tematu. A nie zaprzeczę, że parę przeróbek z pewnego profilu na fb (JP 2 "ukradł mi papierosy") było zabawnych. I nie było w tym nic złego dopóki ktoś nie zaczął wrzucać obrazków z obliczem papieża i podpisem: "Nie sąd Cię skaże, Bóg to zrobi pedofilu"

maniiiek

2013-03-21, 08:46
@Radeghost aha.. ty wyrażasz swoją opinię korzystając z wolności słowa, ale jak ktoś wyraża opinię przeciwną do twojej to już ci narzuca swój światopogląd? Poj***ło cię całkowicie czy tylko częściowo?

Bóg

2013-03-21, 11:45
Ktoś mi tu pisał ,że nie można obrażać sk***ensyna Piłsudskiego. Jak to nie ten j***ny zwyrol wpie**alał kamienie. Oto najważniejszy dowód:

maniiiek

2013-03-21, 11:52
Swoją drogą to ciekawe: ateiści sami się nakręcają wmawiając sobie, że są prześladowani a wierzący mało łbów im nie pourywają. Następnie wrzucają na wiarę i wyzywają wierzących od debili i.... i z żadnymi konsekwencjami się nie spotykają. Przypomina mi to trochę pedałów: rypią się w dupę ile wlezie, mogą zawierać umowy cywilne, muszą być głaskani przez pracodawcę bo inaczej się jakaś organizacja przyjebie o dyskryminacje a.... a potem idą na ulice płakać jak to są dyskryminowani a podłe przepisy zabraniają im być razem. O tak, to świetne określenie: wyżej jest wielu ateistów (bo przecież nie wszyscy ateiści wyżej tak się zachowują) o mentalności pedała.