18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GenerousVitttake

2013-03-20, 20:28
@babycow, to samo można powiedzieć o twoim zachowaniu. Nie podoba ci się obrazek? Na ch*j się wpie**alasz i komentujesz.

Pery86

2013-03-20, 20:29
Cholera, był kiedyś taki fajny gif z tym "obrażają papieża", mata? ;)

wojtesz

2013-03-20, 20:30
@GenerousVitttake idąc Twoją logiką: Nie podoba Ci się komentarz babycow? Na ch*j się wpie**alasz i komentujesz?

ll...........rt

2013-03-20, 20:34
babycow napisał/a:

Tacy cwani jestescie? W czasie mszy stancie na srodku kosciola i powiedzcie co macie do powiedzenia...


A tak właściwie to co by się wtedy stało? Chrześcijanie by mu wpie**olili?

Malix

2013-03-20, 20:34
Nie ma to jak naśmiewać się w internecie z osoby, która nie może odpowiedzieć, ale jesteście odważni :D

jastszomp

2013-03-20, 20:35
Ale k***a śmieszne, idź pan w ch*j.

bartunialke

2013-03-20, 20:35
Nie rozumiem jak można najeżdżać na człowieka, który po części przyczynił się do uwolnienia Polski i jest stawiany za wzór człowieka. Ateizm Ateizmem, ale trochę człowieka w sobie należy mieć.

k***a ile człowieków tu nawklejałem.

milosciprzyjazn

2013-03-20, 20:58
@Wojtesz
Ale gdzie on niby napisał, że to jego logika?? Idiota...

ru_ziolo

2013-03-20, 21:04
Widać kto ma peło głosował.

Cmxku

2013-03-20, 21:04
Fajnie tak poczytać, jak sie spinacie o wasz okaz "swietosci". Bol dupki o papieszaka nigdy mi sie chyba nie znudzi.

elvenbane

2013-03-20, 21:12
bartunialke napisał/a:

Nie rozumiem jak można najeżdżać na człowieka, który po części przyczynił się do uwolnienia Polski i jest stawiany za wzór człowieka. Ateizm Ateizmem, ale trochę człowieka w sobie należy mieć.

k***a ile człowieków tu nawklejałem.


Pedofil wzorem człowieka? :roll:

Jerzy_Michał

2013-03-20, 21:14
Czyli mam rozumieć, że w Polsce jest taki rygor, jeżeli chodzi o śmianie się i obrażanie Jana Pawła II, że w sumie to ani słowa nie można powiedzieć?
W tym chyba musiały maczać palce siły nadprzyrodzone:

https://www.facebook.com/JPszlugi

Jest mnóstwo stron tego typu, za to ich twórcy i administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, więc nie chrzańcie drogie dzieci, że jest z tym tak źle.
I proszę nie opowiadać dyrdymałów, że to facebook i coś innego. Ewę Wójciak odwołano ze stanowiska i grozi jej proces za znieważenie głowy państwa, wszystko na podstawie działalności na facebooku.

No ale gimbaza zawsze musi mieć z czym walczyć, bo wszystko nie tak. Jak nie z policją, to z klerem, bo przecież każdy ksiądz ich r*chał w tyłek, a jak nie z klerem, to z instytucją działającym na straży prawa i karzącą za występek znieważenia. Biedne jesteście, naprawdę.
Pragnę wam tylko przypomnieć, że już po dobranocce i powinnyście iść spać.