18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie 15-latka

Swirussss • 2014-03-04, 22:24
Ilu psów potrzeba żeby zatrzymać 15-latka? Trzech plus obstawa żeby zatrzymanie było skuteczne, w dodatku żaden nie potrafi mówić. Po prostu piękna akcja policji


tr...........cz

2014-03-04, 22:26

ex...........ta

2014-03-04, 22:28
Wszystkie te gnojki co drą ryja powinny dostać po p*zdzie, bo jak bedzie trzeba to zaraz po pały bedą dzwonic pozery j***ne

BPG

2014-03-04, 22:28
i dobrze, gówniarz kozaczył to go złapali za łachy i już nie jest takim kozakiem :D

azamad

2014-03-04, 22:31
k***a za nic by go nie zatrzymali. On ma piętnaście lat!! I co Chcesz neocjować z policją? To się zachowuj kulturalnie...
Rzucają im samymi k***ami tylko... Mam nadzieje, że autokar zepsuł im się na jakimś zadupiu.

skretynialy

2014-03-04, 22:33
już ja widze jaki on k***a był niewinny, powyzamykać to bydło w ch*j!

Co...........er

2014-03-04, 22:38
najpierw jest "zawsze i wszedzie policja j***na bedzie"
a później "prosze pana, dlaczego go zatrzymaliscie" ahahaha :D co za pojeby, i dobrze im tak k***a, jak w grupie to kozaczki, jak wyłapią pojedynczo to j***ne płaczki

_R...........s_

2014-03-04, 22:39
Ile psów potrzeba żeby zatrzymać 15 latka? A ile potrzeba żeby odciągnąć jakieś j***ne bydło śpiewające 3-4 metry od policjanta "zawsze i wszędzie policja j***na będzie"?
A później k***a próbują udawać tych porządnych i uczciwych. A na filmiku i tak ch*ja widać o co poszło.

grim_wj

2014-03-04, 23:07
Bydłu się mają legitymować?

Gówniarza zabiorą na komisariat i odbiorą go rodzice, faktycznie wielka k***a krzywda by mu się stanie. Z niczego kręcą aferę, za niewinność go na pewno nie złapali- może mu ojciec dupę przepierze i się dziecko czegoś nauczy i nie wyrośnie z niego łysy krzykacz taki jak jego koledzy.

takija

2014-03-04, 23:21
Banda zbuntowanej młodzieży :) Ah k***a wszyscy z nich tacy święci :) Nagrywają sobie dowody jak sami obrażają urzędników państwowych :) .....

szuleq

2014-03-04, 23:25
15 policjantow 40 osob mlodziezy zamist zaczac ich napie**alac tych pedałow w mundurach co sami łamia prawo to k***a z telefonami fiuty stoja banda zer

Spookyy

2014-03-04, 23:39
KAŻDY urzędnik państwowy MUSI się wylegitymować i nie ma to znaczenia , czy to gówniarze , którzy przeklinają , czy super kulturalny obywatel.

Pfciuki

2014-03-05, 00:07
Znowu pie**olą najwięcej Ci co z domu nie wychodzą, są święci i kulturalni. Jak mnie wk***iają tacy eksperci od wszystkiego, którzy nie mają zielonego pojęcia o co poszło. Od razu linczować chcą przez internet, a potem w "realu" nie potrafią zwrócić uwagi 15 latkowi, że klnie w tramwaju. Srają w portki jak zobaczą łysego na ulicy, a potem włączają sadistica i wyżywają się w internecie, bo w "realu" są kompletnymi c*pkami.

Najbardziej rozj***ł mnie koleś który wrzucił staaary jak świat filmik chuliganki Lechii i napisał, że to starszy brat tego 15 latka. Tacy eksperci potwierdzają, że temat piłki czy już nawet tego całego kibolostwa jest im baaardzo odległy, gówno się znają ale szczekają najgłośniej.

j-t-t-s

2014-03-05, 00:08
Hycle mają długie kije z linkami...

Czymś takim powinno się traktować wszystkich na stadionach.

Czupakabbra

2014-03-05, 00:08
Powinni spałować tych gówniarzy za utrudnianie przeprowadzenia czynności służbowym i każdemu mandat za obrazę funkcjonariusza na służbie nauczyłaby się patologia kultury.