18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie 15-latka

Swirussss • 2014-03-04, 22:24
Ilu psów potrzeba żeby zatrzymać 15-latka? Trzech plus obstawa żeby zatrzymanie było skuteczne, w dodatku żaden nie potrafi mówić. Po prostu piękna akcja policji


KwusheR

2014-03-05, 00:21
Kolejny niewinny i prawilny ziomeczek?

takija

2014-03-05, 00:45
Spookyy napisał/a:

KAŻDY urzędnik państwowy MUSI się wylegitymować i nie ma to znaczenia , czy to gówniarze , którzy przeklinają , czy super kulturalny obywatel.

\

Nauczyciel też musi sie wylegitymować? Tyś jest znafca to pytam ;)


Swoją drogą nie jest przypadkiem tak że policjant ma obowiązek wylegitymowac się tylko osobie wobec której prowadzi czynności?

Dziwnym byłoby gdyby każdy patrol na zawołanie 15 latka musiał machac im legitymacją przed nosem.

juby0001

2014-03-05, 01:13
Kibolstwo..śmieszne słowo, TVN zaczął a debile tacy jak Wy podchwycili.


Znając życie żaden z Was nie był nigdy na ŻADNYM meczu a szczekacie najwięcej.
Nie znacie nas, nie wiecie jacy jesteśmy, tylko powtarzacie slogany którymi rzucał wasz lider tfu..Tusk.

Czy kogoś z Was chociaż raz w życiu spotkała krzywda ze strony "kiboli"? A może TVN wam pokazał jak MY-KIBICE, odnawiamy groby żołnierzy ginących za to żebyś mógł teraz mówić po Polsku a nie po rusku czy szwabsku?Czemu Wy nie robicie zbiórek pieniędzy na remonty w domach dziecka i zbiórki karmy do schronisk dla psów?Czemu w rocznice ważnych wydarzeń historycznych siedzicie w domach,a My organizujemy marsze i inne wydarzenia?

Zróbcie tyle dobrego przez całe życie co My robimy przez rok to pogadamy.





takija

2014-03-05, 01:36
juby0001 napisał/a:

Kibolstwo..śmieszne słowo, TVN zaczął a debile tacy jak Wy podchwycili.


Znając życie żaden z Was nie był nigdy na ŻADNYM meczu a szczekacie najwięcej.
Nie znacie nas, nie wiecie jacy jesteśmy, tylko powtarzacie slogany którymi rzucał wasz lider tfu..Tusk.

Czy kogoś z Was chociaż raz w życiu spotkała krzywda ze strony "kiboli"? A może TVN wam pokazał jak MY-KIBICE, odnawiamy groby żołnierzy ginących za to żebyś mógł teraz mówić po Polsku a nie po rusku czy szwabsku?Czemu Wy nie robicie zbiórek pieniędzy na remonty w domach dziecka i zbiórki karmy do schronisk dla psów?Czemu w rocznice ważnych wydarzeń historycznych siedzicie w domach,a My organizujemy marsze i inne wydarzenia?

Zróbcie tyle dobrego przez całe życie co My robimy przez rok to pogadamy.



Jeśli mogę mieć jedno pytanie to....czemu niszczycie stadiony? :)

Byłem na kilku marszach, zbierałem karme dla psów, w domu dziecka postawiłem akwarium o które ciągle dbam, nie niszcze stadionów :)

Fragless

2014-03-05, 02:02
pie**olone k***y kibolskie. Kozaki bo w grupie, a sam na sam to leci na buciki... I jeszcze te mordy pozdzierane drą. Nic tylko ładować do lodówek i wywozić do lasu.

~Velture

2014-03-05, 05:35
~5:30 "za moje pieniądze" - jak ja lubie słuchać takich tekstów....

wojtek326

2014-03-05, 06:18
15 skończył więc się nadaje :doggy:

Shadow323

2014-03-05, 08:59
@ up
Zamknij twarz jak nie wiesz o czym mówisz, marginesie.
Nie ważne jaki klub, ważne że dbają o swojego i nie odpuszczają.
Za lojalność zawsze piwo.

pioter86

2014-03-05, 09:01
Ale co on zrobił? :D

zonk

2014-03-05, 09:31
Tam spokojnie jeden dałby radę z gnojem, ale że pozabierali różne prawa policjantom to lepiej, żeby było ich kilku i bez przemocy. W przeciwnym wypadku byłoby sranie jaka to brutalna policja.

takija

2014-03-05, 10:46
Shadow323 napisał/a:

@ up
Zamknij twarz jak nie wiesz o czym mówisz, marginesie.
Nie ważne jaki klub, ważne że dbają o swojego i nie odpuszczają.
Za lojalność zawsze piwo.



Dbają.... wyzywaniem policji od k*** i nierobów :D Ehh bawi mnie ta wasza lojalność :)

Mag1207

2014-03-05, 11:29
nie ważne ilu potrzeba do zatrzymania 15-latka , za to darcie mordy wszystkich tych szczyli bym pałą potraktował , kibice k***a ..

NR...........er

2014-03-05, 11:34
no i tutaj mamy piękny dorobek "nowoczesnej europejskiej cywilizacji", bandę ciot dyskutujących z policjantami. A wiecie co zrobiła policja w Rosji jak feministki chciały potańczyć na golasa w czasie igrzysk? Wpie**oliła im i tyle. I tak powinno być.

A poza tym kto powiedział że 15 smark nie może narozrabiać? Bo ja słyszałem o kilku takich którzy rozebrali laskę w klasie a ona potem się powiesiła.

Funkcjonariusze mają podawać poza tym numery które mają na odznakach. Nie dane osobowe z legitymacji. Ma to na celu ochronę ich i ich rodzin.

Gieniu

2014-03-05, 11:38
I co 2 policjantów i 2 strażników na 50 debili o inteligencji zimnego lecha, powinni do skutku go prosić żeby się uspokoił i pośpiewać "zawsze i wszędzie" z resztą xD hahaahah

Falsum

2014-03-05, 11:39
Boli mnie, że takie gówniarstwo istnieje.