18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie 15-latka

Swirussss • 2014-03-04, 22:24
Ilu psów potrzeba żeby zatrzymać 15-latka? Trzech plus obstawa żeby zatrzymanie było skuteczne, w dodatku żaden nie potrafi mówić. Po prostu piękna akcja policji


fdM

2014-03-05, 14:12
garfild napisał/a:

szkoda że nie przepałowali gówniarzerii tak by się nauczyli szacunku do policji,



Czyli uważasz, że policja ma zdobywać "szacunek" poprzez przemoc? Gratuluję, może od razu wrócimy do Milicji? Ja mam inne zdanie, policja powinna zapracować na szacunek poprzez rzetelne podejście do swoich obowiązków, których podstawą są ochrona obywatela i porządku publicznego. To oni służą nam, a nie odwrotnie! Policjant rozpoczynając czynności służbowe powinien przedstawić się, podać stopień i przyczynę interwencji. Jest to uregulowane prawnie. Jeżeli policjanci faktycznie tego nie zrobili, to powinni zostać poddani czynnościom dyscyplinarnym.
Inną sprawą jest to, że policjant jako stróż prawa powinien być zagrożony podwójną karą za łamanie prawa. Ograniczyłoby to ilość osób które nigdy nie powinny się tam znaleźć, niszczących reputację i zaufanie publiczne do tej instytucji.

takija napisał/a:


Jeśli mogę mieć jedno pytanie to....czemu niszczycie stadiony? :)



Nie pamiętam, kiedy ostatni raz doszło do uszkodzenia przez kibiców stadionu w Szczecinie. Podejrzewam, że było to xx lat temu. Nie posiadam informacji o innych stadionach.
Teraz Ja zapytam, ile stadionów zostało zniszczonych w zeszłym roku?

kothletino

2014-03-05, 15:45
Raz blondynką po nerkach i wspomnienia do końca życia. :D

Bartors

2014-03-05, 15:47
Policja jest od tego żeby zachować prawo i porządek, jeśli ktoś ten porządek zakłóca to policja powinna pałować ile wlezie.

Kiper_lp

2014-03-05, 16:03
jeśli oni zabezpieczali akcję to mają obowiązek się wylegitymować. a jeśli nie to nie mają prawa kazać Ci w jakikolwiek sposób odsunąć się z jakiegokolwiek miejsca na chodniku. z jakiej racji mam wykonywać polecenia skoro nie wiem czy to policjant czy koleś, który na allegro zamówił sobie kurteczkę z napisem a w gratisie czapkę dostał? jeśli zabezpiecza jakąś akcję przede mną to ma obowiązek pokazać legitymację w sposób, który umożliwi mi zapisanie jego danych. i nie gadajcie, że tylko temu młodemu mieli obowiązek się wylegitymować bo byli na akcji która dotyczyła wszystkich tam zebranych.

longmanslownik

2014-03-05, 16:10
Jak mnie taka hołota pie**olona wk***ia...

aku1987

2014-03-05, 16:13
Spookyy napisał/a:

KAŻDY urzędnik państwowy MUSI się wylegitymować i nie ma to znaczenia , czy to gówniarze , którzy przeklinają , czy super kulturalny obywatel.


Nie przy interwencji. To tak jakby kto

daniel002d

2014-03-05, 16:14
Ci co nie mają szacunku do Policji to zwykłe dresy i lamusy. Hip Hop i dresik, po co komu mózg

aku1987

2014-03-05, 16:18
Spookyy napisał/a:

KAŻDY urzędnik państwowy MUSI się wylegitymować i nie ma to znaczenia , czy to gówniarze , którzy przeklinają , czy super kulturalny obywatel.



Nie przy interwencji. Nie przy jawnym zagrozeniu jakie stanowi agresywny tlum. Pomysl logicznie. Teoretycznie to to samo jakbys kazal policjantowi przerwac reanimacje ofiary wypadku i pokazac leg. bo "KAŻDY urzędnik państwowy MUSI".

Steewie

2014-03-05, 16:29
Zaawsze i wszędzie bydło przez Policję tępione będzie ! piwo dal funkcjonariuszy ! a nawet karata piwa.

Szlachcic_Cygański

2014-03-05, 17:00
Hahaha. :D Z kamerą wśród zwierząt. Domyślnymi zwierzętami są tu oczywiście kibole. Wejdź między takich, to będziesz mieć ubaw. Dialogi na wysokim poziomie. xD j***ne pospólstwo.

Deme

2014-03-05, 17:32
Ale dzicz

gooru

2014-03-05, 18:31
To chyba jakaś wycieczka prawników. Sami znawcy

Fukuoka

2014-03-05, 19:13
minuta 12:38 w portfelu legitymacja gimnazjalisty. Kwiat patologicznej młodzieży polskiej. Powinno być tak jak to robi policja w Niemczech. Jesteś agresywny i niebezpieczny dla otoczenia? Za łachy i zapobiegawczo do suki. Tutaj policja była za bardzo łagodna.

Songo71

2014-03-05, 19:32
Najlepszy tekst "on ma 15 lat, to jest dziecko". Jeśli to jest dziecko to niech w domu na dupie siedzi, a nie wali browary i kozaczy do policji, jaki to z niego nie jest kibol. j***ć.