18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

narkotic • 2012-06-13, 13:57
Nie popieram kiboli, ale dobrze, że pokazali ruskom miejsce w szeregu :sparta:



rapsharemaniac

2012-06-13, 23:08
zeby tak jeszcze jeden z drugim debilem mieli jakiś powód, a wpadli sobie tylko tam gębę innym obic dla frajdy... a pozniej pretensje ma debil bo go policja palka poglaskala i JP na sto%. idioci

kapinio

2012-06-13, 23:22
nie ma to jak rzucać coś w stronę policji jakieś 30m od nich i spieprzać gdzie pieprz rośnie, szacun! :D

Zjuq

2012-06-13, 23:49
kapinio napisał/a:

nie ma to jak rzucać coś w stronę policji jakieś 30m od nich i spieprzać gdzie pieprz rośnie, szacun! :D


I prawie dorzucili !

TestifyMax

2012-06-14, 02:44
Oglądałem ten filmik na YouTube i bardzo zachwycił mnie komentarz jakiegoś obcokrajowca który brzmiał w tłumaczeniu.
"Wszystko fajnie, biją się. Tylko bardzo proszę wytłumaczcie mi czemu oni niszczą rzeczy ze swojego własnego miasta i dezelują swoje własne ulice ?"

Dusz

2012-06-14, 17:33
"A co ty myślałeś? Polscy kibole jeździli do Rosji na ustawki ale już nie jeżdżą. Za każdym razem dostawali taki wpie**ol że przez 2 dni do domu wracali. " HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH Ruscy kibole to przy Polskich p*zdy, jedyne informacje jakie masz o ruskich to filmy z sadola jak się napie**alają na drogach albo chleją. Kilka ekip rosyjskich się przekonało że nie mają do nas startu...

fuchanaboku

2022-08-29, 14:38
Walic ukrow I ruskich n'a p*zde!