18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

narkotic • 2012-06-13, 13:57
Nie popieram kiboli, ale dobrze, że pokazali ruskom miejsce w szeregu :sparta:



Unihoc

2012-06-13, 15:58
Tej Kibole to kibice po poznańsku i to w normalnym znaczeniu tego słowa i ci co się lepiej znają na piłce lub po prostu poznaniacy wiedzą co to znaczy a teraz polaczki np w mediach sobie przyjęły że wiara uważana za złych kibiców będzie nazywana kibolami gówno prawda. Tak tylko dla informacji "Kibol - w Poznaniu i okolicach określenie niemal od początku kojarzone z kibicem Kolejorza." http://kibole.wiaralecha.pl/

sz...........r9

2012-06-13, 15:58
No i ch*j. Jakby Euro w Rosji było to by nad Polakami na pewno się nie litowali, a nawet jeszcze gorzej.

dreamair

2012-06-13, 15:59
k***a jaki wstyd... Weź teraz pojedź do Rosji to dostaniesz wpie**ol. Co z tego, że nie jesteś tym, którzy bili rusków, ale na tej burdzie na pewno byli bici Rosjanie, którzy tych stewardów nie dotykali tylko przyjechali sobie obejrzeć mecz. Z myśleniem to nasz naród ma zajebiste problemy.

maniekk88

2012-06-13, 16:00
debile, powinno wkroczyć tam wojsko i odstrzelić kilku dla przykładu

mateelv

2012-06-13, 16:02
0:37 jaka p*zda, ja pie**ole, normalnie śmieje się z tego andrzeja i jego ciotowatej gęby

donRafael

2012-06-13, 16:03
Polacy zawsze będą opisywani jako tępe i wiecznie naj***ne zgraje łysych kozaków, właśnie przez taką głupią nienawiść i głupie zachowania. totalny brak kultury!!! A każdy, kto nie bierze w tym czynnego udziału, ale pisze w internecie lub wśród znajomych popiera takie incydenty, jest na równi debilem z tymi "patriotami". Czemu nie możemy się bawić i szanować jak Hiszpanie? Jak Irlandczycy, jak wiele innych kibiców z Zachodu??

Manik

2012-06-13, 16:03
messo10 napisał/a:

hehe zobaczymy jak euro kiedys bedzie W Rosji pojedzie grupa kibicow polskich wrócą polamani bo rosja sie nie opier*ala


W 2018 w Rosji (bodajze) wlasnie beda Mistrzostwa Swiata :) Polska to chyba sie wycofa od razu z kwalifikacji.

frynas

2012-06-13, 16:03
fajnie że takie filmiki są w sieci....nie popieram zachowania kiboli polskich ani tych rosyjskich co pokazali we Wrocławiu....zawsze znajdzie się grupka debili, którzy psują reputację całemu ogółowi...a teraz z tego filmu policja zrobi użytek

grzess777a

2012-06-13, 16:04
Jak możecie, przecież to nasi patrioci dla których Honor to podstawa.

ul...........rt

2012-06-13, 16:05
Wszyscy pie**olą że w 20 bili jednego,ale jak ruskie k***y stewardów napie**alali to wszystko ok.Jakoś innych narodowości nie napie**alali. W dupie mam politykę,ale jak ktoś przyjeżdża do obcego kraju to morde powinien trzymać krótko i nie organizować wielkich przemarszów.

ArachPL13

2012-06-13, 16:06
k***a, czasami wstyd przyznać się że jest się z Polski...

idymy

2012-06-13, 16:08
j***ć kiboli! Precz z hołotą! Jak ktoś chce się napie**alać to do wojska i niech do Afganistanu sp***ala i tam pokaże swoje męstwo !

azerbejdzanification

2012-06-13, 16:09
A idźcie w ch*j. Buractwa takiego nie widziałem dawno. I że to my zaczeliśmy? Wyłapać tych idiotów i na pół roku do pierdla...
Też mnie ruscy wk***iają, ale powinniśmy być lepsi od nich i mieć wyj***ne w te ich marsze. Najlepiej jakby na trasie tego marszu były puste ulice, to byłby większy pocisk niż banda idiotów w kapturach i okularach.

szczepan11600

2012-06-13, 16:11
Nie ma to jak napie**alać się przy banerze RESPECT...

pyto

2012-06-13, 16:11
mnie to osobiscie wk***ia najbardziej fakt, ze jeden lump z drugim w barwach narodowych sie tak zachowuja
niech szpeci kolory swojego klubu a nie kraju jak sie zachowuje jak malpa