18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki

narkotic • 2012-06-13, 13:57
Nie popieram kiboli, ale dobrze, że pokazali ruskom miejsce w szeregu :sparta:



stworek

2012-06-13, 16:13
k***a banda debili, a dwa łysole co biegną z barierką najlepsi, podbiegli rzucili barierkę z 20 metrów od Policji i już w nogi żeby nie dostać wpie**olu..
Ja pie**olę.

krz2

2012-06-13, 16:17
Powiem wam tak. Spodziewałem się, że będzie więcej policji naszej i zagranicznej, wojska i służb specjalnych, którzy by do takich incydentów nie dopuszczali (wystarczy sama obecność) i tłumili w zarodku. Jak dla mnie to wszyscy ci pseudo kibice oraz pseudo patrioci, mogliby zostać wywiezieni do Rosji i tam by wiedzieli co zrobić z tymi, co biją ich obywateli ;-)

sssjpawx

2012-06-13, 16:18
Stadiony niby i mamy, wielką impreze mamy, ale jednak słoma z butów daleej nam wystaje.

SpermaSzatana

2012-06-13, 16:20
W bandytów z ryjami zasłoniętymi szalikami, kapturami lub kominiarkami powinno się bez gadania napie**alać z ostrej amunicji.

Tyle w temacie.
Dziękuję

Anonim91

2012-06-13, 16:22
Zajebisty dajemy przykład... Poj***ny kraj i poj***ni ludzie

Bimbeer91

2012-06-13, 16:27
w 1920 skończyło się inaczej

EdmundKemper

2012-06-13, 16:28
Wy mówicie, że banda łysych dresów znalazła pretekst by się ponapie**alać. A ja mówię, że kilka tysięcy Rosjan znalazło pretekst żeby bezkarnie maszerować z sierpem i młotem po naszych ulicach. Gdyby to była swastyka to pewnie sami pojechalibyście wpie**olić Niemcom. Tacy tolerancyjni jesteśmy. Jak jesteście tacy mądrzy to sobie powieście flagę z sierpem i młotem na ścianie czy na balkonie.

nw4d

2012-06-13, 16:33
Leothyr napisał/a:

Czyli "jak dobrze że banda łysych debili znalazła byle pretekst żeby gdzieś pójść i komuś wpie**olić, dopadając w 5 20-30 latków po jednym 30-50 letnim ruskim"
A idźcie w ch*j



a myślisz że ruski nas sprawiedliwiej potraktowali kilkadziesiąt lat temu?.

steel002

2012-06-13, 16:37
j***ć ruskie k***y. I ch*j.

or...........ek

2012-06-13, 16:45
nie rozumiem bijących się ludzi... a co dopiero jak mordują zabijają... :/ jak można iść do lasu i tłuc się bo ktoś jest z innej części miasta.. jak można kogoś bić bo jest niemcem muzłumaninem czy k***a innym ch*jem... Ruskiem który przyjechał na mecz dla swojej drużyny.... człowiek to czlowiek... ale nigdy nie nastanie pokój.. zawsze znajdą się pojebańcy.. nie jestem po niczyjej stronie.. że Niemcy mordowali Polaków no tak to trzeba ich teraz też wymordować... że Rusy żeźnie w Katyniu zrobili to też ich zapie**olmy lejmy się nawzajem wypominając komuś co było.. nigdy nie stworzymy pokoju na tym poj***nym świecie... wyj***ne mam w to.... w większości to było widać że tam Legia w kominiarach biega... oni to zawsze muszą zaistnieć :) żal poprostu... Polska bez Śląska ! :/

Phallucifer

2012-06-13, 16:49
W koncu Polacy odplacili za rozbiory Wszechmacierzy weszpolskiej. Jestesmy z was dumni, tak jak i wy inteligentni.

gadom

2012-06-13, 17:03
No ja pie**olę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami, to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...






Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pie**olić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i lepiej zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Pozdrawiam.

Auuu1920

2012-06-13, 17:05
A w tle napis "Respect" ;D

Ch...........Sc

2012-06-13, 17:13
po pierwsze nie wiecie jakie grandy robili rosyjscy kibice w warszawie, jek bezkarnie demolowali i zaczepiali ludzi, po drugie ci polscy kibole , pseudokibice czy ch*j tam wie jak ich nazwiecie przynajmniej pokazali że mieszkamy w Polsce a nie w związku radzieckim gdzie Rosjanin robi z tobą co chce, a wy się tu wypowiadacie jak jakieś c**y które się boją wszystkiego.. Nie popieram bicia kulturalnych i normalnych ludzi którzy szanują nasz kraj ale k***a nie bedzie niemiec pluł nam w twarz ani rosjanin ani k***a żaden kebab!! a jak bedziemy zachowywać sie jak c*pki to nas zjedzą i wysrają... to tyle w temacie.

ore

2012-06-13, 17:18
@gadom
dobrze mówisz i ch*j!