18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakręt Idiotów i przestraszona pralka

Matzdorf • 2017-08-21, 19:51
Jeden z 14 wczorajszych wypadku na tym zakręci zwanym nie przyapdkowo "Zakretem idiotów" jako że sygnalizacje świetlne, tablice, wykrzykniki, ograniczenie prędkości do 60 jest już na 500m przed nim.



Znany już jest w całej Polsce, ale i tak nie brakuje na nim debili, którzy chcą zmierzyć się z tajemną mocą tego odcinka.
Proponuje by Sebastianki w bmw pokazały jaja, które tak prezentują na prostkach i wbili sie driftem w ten zakręcik.
Dziwię się ze nikt jeszcze nie zamontował tam kamery, wypadki zdarzaja sie tam codziennie, producenci energochlonnych barierek bogacą się tam najbardziej.
Dla tych co od razu napiszą " ooo k***a ekspresówka i taki zakret?"
Jest to planowany łącznik kilku dróg w tym s1 na Mikołów.

owiecs

2017-08-22, 06:48
@reloop

Z tych 14 wypadków 12 było pseudokierowców, a 2 tych co umieją i ze 120 wejść. Kup proszę kamerkę, będzie fajne nagranie kiedyś.

100Burned

2017-08-22, 09:16
Dla osobnika co dwa razy w miesiącu jedzie się przejechać na tor wyprowadzenie samochodu z takiego zagibania to kaszka z mleczkiem.

Tylko po co kierowców edukować, dawać im możliwość sprawdzenia siebie i auta jak lepiej tory pozamykać, ponieważ Patrycja z Kamilem kupili mieszkanie obok toru bo taniej i teraz zbiorowo wraz z innymi oszołomami zgłaszają hałas.

SpeedyG

2017-08-22, 09:40
Polaczki boją się tak policji, że jak zobaczą suszarkę lub radiowóz przy drodze to na ograniczeniu do 90 km/h zwolnią do 20 km/h.
Ostatnio zjeżdżam z górki- można jechać 90- a zawsze jeździ się tam około 100-120 km/h. Górka i zakręt, a za zakrętem na przystanku stoi policja. Oczywiście debile się tak przestraszyli, że dali po heblach zwalniając do 20 km/h.
Ledwo wyhamowałem zatrzymując się kilka centymetrów przed zderzakiem samochodu z przodu.
Patrzę w lusterka do tyłu jedzie rozpędzona ciężarówka, nie myśląc długo wyprzedziłem tych pajaców na podwójnej ciągłej, a kierowca ciężarówki żeby nie zabić tych zjebów musiał zrobić to co ja. Gdyby ich nie wyprzedził to zrobiłby z nich mielonkę. Oczywiście radiowóz włączył koguty i za nami. Na szczęście miałem taki skok adrenaliny, że po jego spadku byłem taki zmęczony i zamulony. Normalnie to kłóciłbym się z psami, że stwarzają zagrożenie i dostałbym pewnie wysoki mandat,ale kierowca ciężarówki gadał z policjantami tak, że każdy tylko dał 50 zł łapówki i obyło się bez mandatu.

Teuwil

2017-08-22, 09:43
Ale Policja tym razem na miejscu wypadku pojawiła się błyskawicznie :)

Piotru70

2017-08-22, 10:11
Masz a teraz zamknij ryj leszczu drogowy.



~Velture

2017-08-22, 10:43
SpeedyG napisał/a:

Polaczki boją się tak policji, że jak zobaczą suszarkę lub radiowóz przy drodze to na ograniczeniu do 90 km/h zwolnią do 20 km/h.
Ostatnio zjeżdżam z górki- można jechać 90- a zawsze jeździ się tam około 100-120 km/h. Górka i zakręt, a za zakrętem na przystanku stoi policja. Oczywiście debile się tak przestraszyli, że dali po heblach zwalniając do 20 km/h.
Ledwo wyhamowałem zatrzymując się kilka centymetrów przed zderzakiem samochodu z przodu.
Patrzę w lusterka do tyłu jedzie rozpędzona ciężarówka, nie myśląc długo wyprzedziłem tych pajaców na podwójnej ciągłej, a kierowca ciężarówki żeby nie zabić tych zjebów musiał zrobić to co ja. Gdyby ich nie wyprzedził to zrobiłby z nich mielonkę. Oczywiście radiowóz włączył koguty i za nami. Na szczęście miałem taki skok adrenaliny, że po jego spadku byłem taki zmęczony i zamulony. Normalnie to kłóciłbym się z psami, że stwarzają zagrożenie i dostałbym pewnie wysoki mandat,ale kierowca ciężarówki gadał z policjantami tak, że każdy tylko dał 50 zł łapówki i obyło się bez mandatu.


Żebyś k***a wiedział. Kiedyś na trasie katowickiej były fotopstryki i te zjeby genetyczne w miejscach gdzie przepisy pozwalają legalnie jechać 100 to po hamulcach i do 60 zwalniają k***y j***ne w dupsko niemyte i jak takiego strąbisz to się zaczyna pucować jeszcze.

100Burned

2017-08-22, 12:25
Velture bo w Polsce nie daje się mandatów za zbyt wolną jazdę. Nawet gdyby zaczęli takie mandaty dawać to pozostaje kwestia interpretacji ,,dostosowania prędkości do warunków na drodze". Wielu niedojebów, którzy w najlepszym wypadku mogliby zasilić szeregi pedałowców stwierdzi ,,jadę wolno bo mi wolno" i ch*ja z nimi zrobisz.

WizarD90

2017-08-22, 12:25
3k browarów i jade tam Subaru Imprezą GT i wrzucam filmik - pokażę wam jak się przejeżdża ten zakręt :D

GhostRider32

2017-08-22, 12:40
Jakoś specjalnie szybko nie jechał. Auto niesprawne, albo kierowca idiota. Ewentualnie kierowca idiota w niesprawnym aucie.

waloos

2017-08-22, 13:36
@up kierowca zobaczył policję i wpie**olił heble, tylna oś lekko się odciążyła, straciła przyczepność i poślizg gotowy.
Inna sprawa, że kto jechał kiedyś Yarisem 1 ten wie, że zawieszenie jest tam tak miękkie, że ten samochód nie nadaje się do niczego innego niż jazda na wprost i to z niskimi prędkościami.

spasiony

2017-08-22, 18:24
Jedno z dwóch ograniczeń które ma sens które znam ( drugie w pobliżu Siewierza ) . Ktoś pomyślał że ograniczenie jest ok ale zapomniał że 50,70,90 jest mnóstwo które sensu nie mają. Na tych ograniczeniach oczywiście stoją Panowie ze sprzętem którym mierzyć nie mogą a to inna sprawa. Ograniczenie powinno dać do myślenia że zakręt , że niebezpieczeństwo itp. U nas nasrają znaków bez sensu i jak już się do tego przyzwyczaisz to znak który "Mówi" zwolnij, masz w dupie. Taka prawda

waloos

2017-08-23, 11:47
spasiony napisał/a:

Jedno z dwóch ograniczeń które ma sens które znam ( drugie w pobliżu Siewierza ) . Ktoś pomyślał że ograniczenie jest ok ale zapomniał że 50,70,90 jest mnóstwo które sensu nie mają. Na tych ograniczeniach oczywiście stoją Panowie ze sprzętem którym mierzyć nie mogą a to inna sprawa. Ograniczenie powinno dać do myślenia że zakręt , że niebezpieczeństwo itp. U nas nasrają znaków bez sensu i jak już się do tego przyzwyczaisz to znak który "Mówi" zwolnij, masz w dupie. Taka prawda



Nie zgodzę się. Ludzie w Polsce gdyby mogli to i po mieście zapie**alali by 100. Zawsze nam będzie mało prędkości, taki mamy nawyk.

W wielu miejscach są ograniczenia bo ktoś przewidział coś co innym przez myśl nie przeszło.
W wielu miastach na średnicówkach czy przelotówkach są ograniczenia i kierowcy uznają to za debilizm. Ale nie zwracają uwagi na to, że w godzinach szczytu z bocznych wjazdów zaczyna napływać setki samochodów. Te które już są na drodze zjeżdżają na lewy pas aby umożliwić włącznie się do ruchu.
No i taki manewr łatwiej wykonywać w tłoku przy 70kmh niż przy 100.

Druga sprawa - stan opon w samochodach. To jest przecież kryminal jakie gumy ludzie zakładają i na jakich jeżdżą. Mało to filmów, gdzie z kolumny samochodów jadących tą samą prędkością w poślizg wpada jeden i się rozbija?

Ograniczenia nie są głupie, głupie jest to że Policjanci najczęściej ustawiają się w takich miejscach gdzie należy zwolnić, bo dobrze wiedzą, że Polacy zwalniają tylko wtedy kiedy zwalnia ktoś przed nimi.

JankoSado

2017-08-23, 20:49
Tam to chyba eksperymentalną nawierzchnię położyli :)