18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zakręt Idiotów i przestraszona pralka

Matzdorf • 2017-08-21, 19:51
Jeden z 14 wczorajszych wypadku na tym zakręci zwanym nie przyapdkowo "Zakretem idiotów" jako że sygnalizacje świetlne, tablice, wykrzykniki, ograniczenie prędkości do 60 jest już na 500m przed nim.



Znany już jest w całej Polsce, ale i tak nie brakuje na nim debili, którzy chcą zmierzyć się z tajemną mocą tego odcinka.
Proponuje by Sebastianki w bmw pokazały jaja, które tak prezentują na prostkach i wbili sie driftem w ten zakręcik.
Dziwię się ze nikt jeszcze nie zamontował tam kamery, wypadki zdarzaja sie tam codziennie, producenci energochlonnych barierek bogacą się tam najbardziej.
Dla tych co od razu napiszą " ooo k***a ekspresówka i taki zakret?"
Jest to planowany łącznik kilku dróg w tym s1 na Mikołów.

Cl...........te

2017-08-21, 19:57
Zakręt jak zakręt... ten kierowca to chyba jednak przed policją spanikował.

lakeroll

2017-08-21, 20:08
taki Polski Nürburgring

mygyry

2017-08-21, 20:14
Matzdorf napisał/a:

ooo k***a ekspresówka i taki zakret?


A taki ch*j, bo przed zakrętem jest znak koniec ekspresówki a za zakrętem mamy znowu ekspresówkę :D

~DMT

2017-08-21, 20:18
Psy do odstrzału, sami narobili tu najwięcej dziadostwa jak widać...

Rozumiem procedury, ale tu powinni kazać sp***alać seatowi, skoro wiedzą, że to taki newralgiczny punkt. Później dopiero kwity robić...

Harry Pojeb

2017-08-21, 20:29
Moim GTRem ostatnio wszedłem w ten zakret przy 130 km/h i dało by się szybciej

aaaaaaaaaaaaaa

2017-08-21, 20:33
To nie zasługa GTRa to zasługa drugiego członu Twojego Nicka.
Ten w białym to zwykła piz.... nie pojeb.

~Velture

2017-08-21, 22:05
Jak k***a? No jak?
Jeśli ktoś nie ma zj***nych gumek i zawiasów to nie ma bata aby coś takiego odj***ć przy takiej prędkości, która widzimy na filmie.
Typek albo spanikował na widok policji albo k***a jest zwyczajną auto-p*zdą. Może i to i to.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-08-21, 22:22
Jak....
Wcisnął Hample na maxa i wyszło.
Są p*zdy , co w razie co cisną Max po hamplach.
Kiedyś jadę z kumplem i wszedłem na temat takich p*zd.
Że jak dupą zakręca to odruchowo po hamplach zamiast gaz lub kontra. I wtedy przed nami.... gostek wpada w poślizg, dupsko mu zawiewa... A ten po hamplach. Światła stopu paliły się jeszcze chwilę po wj***niu się do rowu.

Więc można i tak.

cebulajestzdrowa

2017-08-21, 23:01
@Velture Myślę, ze to i to. Ale aż się wierzyć nie chce, że zrobił to przy tak małej prędkości.

Cl...........te

2017-08-21, 23:08
Velture napisał/a:

Jak k***a? No jak?
Jeśli ktoś nie ma zj***nych gumek i zawiasów to nie ma bata aby coś takiego odj***ć przy takiej prędkości, która widzimy na filmie.
Typek albo spanikował na widok policji albo k***a jest zwyczajną auto-p*zdą. Może i to i to.



A co ja napisałem? Panikarz. Dupa, a nie kierowca.

doredo

2017-08-22, 00:53
MaszAyahuaskę napisał/a:

Psy do odstrzału, sami narobili tu najwięcej dziadostwa jak widać...

Rozumiem procedury, ale tu powinni kazać sp***alać seatowi, skoro wiedzą, że to taki newralgiczny punkt. Później dopiero kwity robić...



A co jak ktoś z seata ucierpiał? Wtedy nie można go ruszyć do zakończenia procedur. ch*ja wiesz co się działo, a próbujesz być modny.

sosikhehe

2017-08-22, 01:57
@ Harry Pojeb
uwierze jak zobaczę, nakręcić filmik jak lecisz przez ten zakręt chociaż "marne" 120

reloop

2017-08-22, 02:42
Da sie i 120km/h kluczem jest obranie dobrej linii. Pomijając fakt ze przebiega ona przez 2 pasy. Ogladajacy serię Initial D wiedzą o czym mowa. Ja zwykle przejeżdżam przez òw zakręt ok 90km/h+ (golf 4 variant) o ile mam 2 wolne pasy. Chociaż jest jeszcze jedna linia przejazdu ale po wewnętrznej (lewy pas) i przebiega ona blisko bariery (można się wystraszyć jak ktoś nie ogarnia wymiaròw auta)

Hesbollah

2017-08-22, 04:40
"Jeden z 14 wczorajszych wypadku" Blok Ekipa - Wypad do Mielna. Tam było hasło "5 strzałów, 10 złoty". Przypadek? Nie sądzę.