18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopiański absurd - KFS !

Villeman • 2013-06-20, 11:08
Witam sadoli, chciałbym podzielić się z Wami przykładem rażącego plagiatu jaki można spotkać na sławetnej ulicy Krupówki w Zakopanem.
Gwoli ścisłości - mieszkam niedaleko Zakopanego i nie hejtujcie górali, gdyż lokal nie powstał z inicjatywy lokalnej, tylko "cepra", który poczuł zapach kasy, kiedy jedynym fast-foodem z prawdziwego zdarzenia pozostał tylko McDonald, po tym jak zlikwidowano Pizza Hut i prawdziwe KFC na rogu Kościuszki i Krupówek, gdzie teraz postawiono odzieżowy Reserved... Tym samym zlikwidowali jedyny powody odwiedzin, jakie miałem w tej okolicy. Dość już się nachodziłem i napatrzyłem chodząc cztery lata do technikum właśnie na Krupówkach na te k***a sklepy, reklamy, tandetę, kicz, turystów którzy czują się w tym gnojowisku jak w domu i którym większość panorama Tatr widoczna z Zakopca wystarczy do obcowania z naturą, a nie ruszy pie**olonegogo dupska, żeby być bliżej i dotknąć tego, co można zobaczyć z daleka.
Czas powrócić do sedna sprawy - idę sobie w gorę Krupówek odbierając dziewczynę z pracy w kierunku Kuźnic, aby przespacerować się na Nosal (dla ciekawskich - jest to ulubiona góra dla samobójców, nie trzeba się namęczyć żeby wejść, a skarpa dosyć wysoka i niejako gwarantuje sukces). Po drodze ukazuje się moim oczom TO



Nazwa, logo, kolorystyka, przypomina coś to wam? k***a nawet menu mają w większości zerżnięte.



Właściciel rżnie głupa i zarzeka się, że zarejestrował markę w urzędzie patentowym. Ni ch*ja mu tego nie zrobili. KFC to znak słowno - graficzny i nie ma szans żeby dostał swój "patent". Właściciel prawdziwej marki już podjął kroki prawne.
Dla tych mądrych, których komentarze będą w stylu "bardzo dobrze, trzeba walczyć ze złym hamerykańskim korpo":
:idzwch*j:
Nie cwaniactwem, złodziejstwem, wieśniatwem.

Pozdrawiam.

Bzik

2013-06-20, 11:15
Tobie ch*j w dupę szczeniaku...!
Cwaniak, bo cwaniak, obszedł prawa autorskie i co z tego?

Jakby k***a w Polsce nikt nie kombinował. Ja pie**olę!!!!!

A Ty gnojku na co dzień do Biedronki czy innego Kauflanda/Lidla nie chodzisz?

Napisz mi, ile tam jest prawdziwych-niepodrobionych produktów, które nie przypominają wyglądem "lepszych, markowych"?

Przestań sapać zasrańcu, bo skoro byłeś w środku i robiłeś zdjęcia, to pewnie się jeszcze nawpie**alałeś tego i piszczałeś, jakie to pyszne...!!!

wowka01

2013-06-20, 11:21
Ja pie**ole, nie zesraj się. Ból dupy, że koleś potrafi rozkręcić interes i być może dobrze na nim zarobić? Poza tym Krupówki to jedne wielkie komercyjne gówno, więc będzie pasowało do tej całej tandety. Face it.

Tym też się zajmiesz?:


Villeman

2013-06-20, 11:22
@bzik
Zdjęcia nie moje, nie byłem w środku a więc nie żarłem a gnojka i zasrańca szukaj w lustrze, bo sam sapiesz i zaraz dostaniesz hiperwentylacji. Do spożywczaków chodzę, bo trzeba coś jeść. ch*ju.

rockface123

2013-06-20, 11:23
a co mnie to k***a obchodzi? wyj***li cię z tvn24 czy co? :D

oczywiscie post do autora tematu.

borisklinga

2013-06-20, 11:34
Górale to zaraza narodu Polskiego, zaraz po Hanysach

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-20, 12:26
@Villeman
Ty na prawdę jesteś taki głupi czy tylko trollujesz?
Co Cie k***a obchodzi jak ktoś sobie nazwał knajpę?
Masz udziały w KFC?
Nie masz nic innego do jedzenia niż gówno z tego fast foodu?
Wiesz ile jest podrób na Krupówkach? Zaczynając od tych ciupag "made in China" kończąc na oscypkach i innych misiach i pieskach do tego dochodzą katowane konie które są żyłowane aby tych ceprów na Morskie Oko wywieźć. Kto to robi? Cepry czy tubylcy? No?
A może prawda jest taka że ktoś Ci lokal sprzed nosa zwinął i taki ból dupska? Bo "Janek Gąsienica-Karpiel-Bułecka będzie trzepoł dutki a Jo nie" ?

Pozdrawia niskopienny z Beskidów.

Ecne

2013-06-20, 13:10
zasadniczo nie jestem za podszywaniem sie pod inne marki, ale tez nie chce zeby margines "podobienstwa" był zbyt bardzo rozciągnięty.

sam zastanawiałem się jakie bym zaprojektował auto żeby nie przypominało żadnego z istniejących.. i raczej ciężko mi było na coś wpaść .. przynajmniej jeżeli przy okazji miałoby być ładne.. :P

ale fakt.. na zdjęciu raczej ewidentna próba podszywania sie pod kfc :P

black88

2013-06-20, 13:43
jadł ktoś? dobre?

ooip

2013-06-20, 16:39
w Olsztynie też jest cos takiego na dworcu(bądź było) Kurczak Frytki Sajgonki

~zsakuł

2013-06-20, 17:43
black88 napisał/a:

jadł ktoś? dobre?



no ja jadłem przed chwilą pierożki. Były bardzo dobre, miło, że pytasz :)

reddz

2013-06-20, 19:44
Byłem tam na przełomie maja i czerwca, jadłem kubełek, bo KFC nie było. Wywaliłem do kosza, nie smakowało, a z Krupówek uciekałem jak najszybciej, tylko po tym jak zjadłem obiad.

wich3r

2013-06-20, 20:31
Koło ch*ja mi to lata :)

Hesbollah

2013-06-20, 23:52
Za to nie ma to jak Meta Seta Galareta, pyszna wóda i biała kiełbasa :) prawie jak Lorneta w Kato...