18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakopiański absurd - KFS !

Villeman • 2013-06-20, 11:08
Witam sadoli, chciałbym podzielić się z Wami przykładem rażącego plagiatu jaki można spotkać na sławetnej ulicy Krupówki w Zakopanem.
Gwoli ścisłości - mieszkam niedaleko Zakopanego i nie hejtujcie górali, gdyż lokal nie powstał z inicjatywy lokalnej, tylko "cepra", który poczuł zapach kasy, kiedy jedynym fast-foodem z prawdziwego zdarzenia pozostał tylko McDonald, po tym jak zlikwidowano Pizza Hut i prawdziwe KFC na rogu Kościuszki i Krupówek, gdzie teraz postawiono odzieżowy Reserved... Tym samym zlikwidowali jedyny powody odwiedzin, jakie miałem w tej okolicy. Dość już się nachodziłem i napatrzyłem chodząc cztery lata do technikum właśnie na Krupówkach na te k***a sklepy, reklamy, tandetę, kicz, turystów którzy czują się w tym gnojowisku jak w domu i którym większość panorama Tatr widoczna z Zakopca wystarczy do obcowania z naturą, a nie ruszy pie**olonegogo dupska, żeby być bliżej i dotknąć tego, co można zobaczyć z daleka.
Czas powrócić do sedna sprawy - idę sobie w gorę Krupówek odbierając dziewczynę z pracy w kierunku Kuźnic, aby przespacerować się na Nosal (dla ciekawskich - jest to ulubiona góra dla samobójców, nie trzeba się namęczyć żeby wejść, a skarpa dosyć wysoka i niejako gwarantuje sukces). Po drodze ukazuje się moim oczom TO



Nazwa, logo, kolorystyka, przypomina coś to wam? k***a nawet menu mają w większości zerżnięte.



Właściciel rżnie głupa i zarzeka się, że zarejestrował markę w urzędzie patentowym. Ni ch*ja mu tego nie zrobili. KFC to znak słowno - graficzny i nie ma szans żeby dostał swój "patent". Właściciel prawdziwej marki już podjął kroki prawne.
Dla tych mądrych, których komentarze będą w stylu "bardzo dobrze, trzeba walczyć ze złym hamerykańskim korpo":
:idzwch*j:
Nie cwaniactwem, złodziejstwem, wieśniatwem.

Pozdrawiam.

Horton

2013-06-21, 01:19

a o to Donaldzik w moim miescie :D

Ne...........ro

2013-06-21, 01:38
@up

Ale tu już perfidność, jak ch*j :D

zielak300

2013-06-21, 02:09
Niech kombinują jak mogą, ale swoją drogą, taka chamska podróba to obciach. A i kurczak pewnie h*jowy :D

IwanMT

2013-06-21, 02:19
SQT napisał/a:


Dlatego my Hanysy byśmy chcieli się odłączyć od reszty tego syfu, z korzyścią dla nas.


Hahah i może HANYSY jeszcze by ziemie chciały?
Skoro tak to wypie**alać jak brudasy i inne ścierwa. Nie będzie nikt swojej piłki wpie**alał tutaj.
Poza tym nasza planetka jest w bardzo małym stopniu zagospodarowana, zawsze coś sie dla takich jak ty znajdzie.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-21, 03:17
SQT napisał/a:


Dlatego my Hanysy byśmy chcieli się odłączyć od reszty tego syfu, z korzyścią dla nas.



Jestem za!



Nikt wam hanysy nie broni wyjechać do tego ukochanego przez was kraju za Odrą.
Jak dla mnie możecie nie wracać.
Ale ziemia jest Polska więc łapska precz volksdeutsche!

xarkons

2013-06-21, 03:44
No i co z tego? W angli robia to samo ale nikt nie wytyka palcem. Jest mnostwo barow z ff ktore nazywaja sie sfc czy cos podobnego.

zonk

2013-06-21, 08:29
@IwanMT, @Szajba, jebnijcie się w łby. Ziemie gdzie żyją Ślązacy są śląskie i ciulom gorolskim takim jak wy nic do tego.

clf111

2013-06-21, 08:42
Jedź do Zakopanego - żryj fast foody. :)

Villeman

2013-06-21, 08:45
@bzik

Temat musiał Cię jakoś zaboleć, niby zarejestrowany rok na Sadisticu a wszystkie cztery posty jakie urodziłeś dotyczyły właśnie tego. Dlaczego?


Jak ktoś wcześniej napisał, górali w Zakopanem niemal brak, tylko okolice.

DonSalieri

2013-06-21, 08:53
k***a jak w chinach .... :D

ChomikAdrian

2013-06-21, 09:32
Polska wiocha, podrabianie hamerykańskiej gównianej stołówki.

Dobrutro

2013-06-21, 09:35
IwanMT napisał/a:


Hahah i może HANYSY jeszcze by ziemie chciały?
Skoro tak to wypie**alać jak brudasy i inne ścierwa. Nie będzie nikt swojej piłki wpie**alał tutaj.
Poza tym nasza planetka jest w bardzo małym stopniu zagospodarowana, zawsze coś sie dla takich jak ty znajdzie.



Zamknij paszcze polaczkowy okupancie. Zgadza się "polaczkowy", bo na Polaka nie zasługujesz nie znając historii granic własnego kraju i po dziadku Stalinie cieszysz się z zniesionej śląskiej autonomii i ziem "odzyskanych" na zachodzie. A raczej wykupionych od ZSRR za dostawy ŚLĄSKIEGO węgla, które PRL spłacała nim do lat 60tych. Więc wykaż chociaż krztę wdzięczności do Hanysów, że masz takie a nie inne granice. Bo jak na krainę, która była dłużej pod wpływami niemieckimi niż Polska pod zaborami to Ślązacy wykazywali się większym patriotyzmem.

mandaryniak

2013-06-21, 10:46
a jak tam hotel morskie oko ? ;)

Nejm

2013-06-21, 11:22
Czytajac te komentarze, dopiero sobie uswiadomilem jak nisko upadlo te spoleczenstwo.Lejac browara takim debilnym napinatorom jak np pierwszy 'komentator'. Tobie stary gratuluje artykulu, dalem piwko juz na wstepie chocby za wzmianke o samobojcach :D Nie rozumiem skad taki bol dupy u niektorych. Im bardziej sie spinacie tym bardziej sie pograzacie, nieziemska beka z was ogolnie :P Ale spokojnie zalosne ludki, widze rozwiazanie:


Villeman

2013-06-21, 12:37
@Nejm
Dzięki, kiedyś postaram się szerzej o górce napisać.