18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazane związki u Nazistów

mare30ks • 2014-01-03, 16:13
Polsko-niemiecka para napiętnowana publicznie na rynku miejskim w Eisenbach w Niemczech, 15 listopada 1940. Niemiecka kobieta Hedwig P. stoi z tabliczką "Zadawałam się z Polakiem", a polski robotnik przymusowy Edward P. z napisem na tablicy "Jestem splamiającym rasę".
Zauważcie, że kobieta ma ogoloną głowę zupełnie tak samo, jak działo się to w Polsce i Francji. Jak widać obyczaj wszędzie ten sam.
Kontakty "międzyrasowe" były surowo wzbronione. "Podludzie" byli za to karani śmiercią. W przypadku "Aryjczyków" kara zależała od płci - kobiety mogły trafić nawet do obozu koncentracyjnego, natomiast mężczyzn traktowano dużo łagodniej.





z twarzoksiazki 2 ws wojna swiatowa w pigulce

RockyWood

2014-01-03, 16:21
bardzo k***a chętnie przywróciłbym tą tradycję. Polki wyjeżdżające do szwabii po ojro i wiążące się ze szwabami a potem plujące na Polaków i patrzące/mówiące o nich z dostojną pogardą... NA SZUBIENICE SZWABSKIE k***Y !!! Oby was tam szwabo-ciapate ch*je w kwasie rozpuścili.

tego wam życzę z całego serca na nowy rok :)

kr...........81

2014-01-03, 16:46
popieram życzenia i z chęcią się do nich dołączam :)

Blezzer

2014-01-03, 17:09
Jak to pisał niesławny Julian Tuwim:

"Item aryjskie rzeczoznawcę,
Wyp***y germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Wierzcie mi, jedna będzie jucha) ..."

Teraz historia się mści na tych niemieckich k***iszonach. Ciapaci ich zadepczą i zrównają z gównem, a oni jeszcze będą przyjmować plucie w twarz i mówić, ze deszcz pada.

Szron

2014-01-03, 17:28
Jak najbardziej za przywróceniem tego obyczaju.

saves

2014-01-03, 18:16
Mojego dziadka, gdy był w niewoli za taki numer mało do obozu nie zagłady nie wywieźli. Miał szczęście, że bauer u którego pracował był wysoko postawionym urzędnikiem. Dziadek, który wychowywał się na wsi znal robotę jak mało kto i szkopowi żal bylo oddawać gestapo najlepszego pracownika. Aby nie bylo tak kolorowo, obiecał dziadkowi, że jeśli jeszcze raz coś takiego wywinie, to sam mu kulkę w łeb wpakuje. No i dziadkowi amory przeszły, Niemkę zaś do obozu wywieźli.

osa79

2014-01-03, 19:34
a gdzie się podziali narodowo-faszystowskie świnie w komentarzach ??


czemu nie "hajlujecie" Adolfowi ??? ;-)

preliator

2014-01-03, 19:38
Widać po komentach, że w życiu prawdziwej miłości nie zaznaliście...

bustafan

2014-01-04, 00:51
@up
O miłości to sobie idź pie**olić na jakiś tęczowy portal najlepiej.

1.Michal

2014-01-04, 02:39
Polecę w obrębie tematu.

Szukam dziewczyny. Podstawowe informacje są na moim profilu (sporo piw 8-)
Nie musisz się martwić o swoje włosy, bo jestem Polakiem

kawałchuja88

2014-01-04, 13:44
To samo bym wprowadził w Polsce dla tych kurew co wiążą się z murzynami, szwabami i innymi podludziami.
Śmierć mieszaniu ras!

Bolek1993

2014-01-04, 13:48
Szpilka ma prawym zdj haha

~Tołdi

2014-01-04, 13:51
Cytat:

Nazistów


Pięknie, okłamywanie historii nawet na sadola zawitało.

pemb

2014-01-04, 14:00
Odizolujmy się, wierzmy w modlitwę i amulety, magia, czary, zabobony, Jezus Chrystus uwielbiony.