18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazane związki u Nazistów

mare30ks • 2014-01-03, 16:13
Polsko-niemiecka para napiętnowana publicznie na rynku miejskim w Eisenbach w Niemczech, 15 listopada 1940. Niemiecka kobieta Hedwig P. stoi z tabliczką "Zadawałam się z Polakiem", a polski robotnik przymusowy Edward P. z napisem na tablicy "Jestem splamiającym rasę".
Zauważcie, że kobieta ma ogoloną głowę zupełnie tak samo, jak działo się to w Polsce i Francji. Jak widać obyczaj wszędzie ten sam.
Kontakty "międzyrasowe" były surowo wzbronione. "Podludzie" byli za to karani śmiercią. W przypadku "Aryjczyków" kara zależała od płci - kobiety mogły trafić nawet do obozu koncentracyjnego, natomiast mężczyzn traktowano dużo łagodniej.





z twarzoksiazki 2 ws wojna swiatowa w pigulce

kawałchuja88

2014-01-04, 18:27
wrobel242424 napisał/a:

@Gonczor
Tak właśnie, latynoskę by człowiek podupczył, ale latynos Polki już nie może. To jest tak naturalnie męski tok myślenia, ze o ja pie**ole. Facet to zdobywca, tylko dzisiejsze czasy są tak popie**olone, żę stawiają mężczyzn na równi z kobietami.



Oj nie pie**olcie, żaden szanujący się rasista by latynoski nie wydupczył, tak samo jak azjatki i murzynki.Chyba że masz na myśli gimbazjalnych rasistów co słuchają fifty centa, firmę jp i rapsów a w internetach grają rasistów ch*j wie po co.Jak już rasizm to bez hipokryzji jak w sumie ze wszystkim a na pewno wśród rasistów jest najmniej hipokrytów.Chyba, że chodzi ci o arabów i murzynów bo nienawidzą białych, ale do każdej białej kobiety się ślinią jak pies do kiełbasy, ale oni ludźmi nie są akurat.

Riva

2014-01-04, 22:47
Kontakty "międzyrasowe"

Szwaby byli nieżle popie**oleni,jak kontakty Polaków i Niemców mogły być międzyrasowe,jak zarówno oni jak i my to rasa biała aryjska,a teraz się łączą z wszystkimi innymi kolorami i jest dobrze

Gołyniemiec

2015-10-28, 20:50
Blezzer napisał/a:

Jak to pisał niesławny Julian Tuwim:

"Item aryjskie rzeczoznawcę,
Wyp***y germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Wierzcie mi, jedna będzie jucha) ..."

Teraz historia się mści na tych niemieckich k***iszonach. Ciapaci ich zadepczą i zrównają z gównem, a oni jeszcze będą przyjmować plucie w twarz i mówić, ze deszcz pada.



I moszże rację Cezary.