18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazane związki u Nazistów

mare30ks • 2014-01-03, 16:13
Polsko-niemiecka para napiętnowana publicznie na rynku miejskim w Eisenbach w Niemczech, 15 listopada 1940. Niemiecka kobieta Hedwig P. stoi z tabliczką "Zadawałam się z Polakiem", a polski robotnik przymusowy Edward P. z napisem na tablicy "Jestem splamiającym rasę".
Zauważcie, że kobieta ma ogoloną głowę zupełnie tak samo, jak działo się to w Polsce i Francji. Jak widać obyczaj wszędzie ten sam.
Kontakty "międzyrasowe" były surowo wzbronione. "Podludzie" byli za to karani śmiercią. W przypadku "Aryjczyków" kara zależała od płci - kobiety mogły trafić nawet do obozu koncentracyjnego, natomiast mężczyzn traktowano dużo łagodniej.





z twarzoksiazki 2 ws wojna swiatowa w pigulce

ml...........kv

2014-01-04, 14:01
Jak możecie mówić, że niemcy są głupim narodem ?

Oni doskonale wiedzieli co robić przez latai dzięki temu teraz mimo że przegrali II WŚ, to mają wszystko o 20 lat do przodu przed polską, i 4000 euro średnio wypłąty, podczas gdy polska... żal

Catacombe

2014-01-04, 14:17
Widzę że sadol to idealna wylęgarnia ksenfobów. Najchetniej odgrodzilibyście się murem od reszty świata. Ciekawe ile by wtedy ta wasza "WIELKA NARODOWA POLSKA" przetrzymała.

Bradley93

2014-01-04, 14:18
@up My przegraliśmy dwukrotnie, + k***a 50 lat otwartej komuny i kolejne 15 ukrytej. I ch*j wie kiedy to się skończy.

Światłocień

2014-01-04, 14:26
Boże, ile tu się nazistowskiego ścierwa zlazło, aż przykro czytać.
Życzę Wam, żebyście się kiedyś zabujali w jakieś zagranicznej lasce. Posłucham jak wtedy zaczniecie pie**olić.

Sylarr

2014-01-04, 14:27
osa79 napisał/a:

a gdzie się podziali narodowo-faszystowskie świnie w komentarzach ??


czemu nie "hajlujecie" Adolfowi ??? ;-)



Bliżej do hajlowania Adolfowi są lewaki, socjaliści. Narodowcy dzielą się na socjalistów i liberałów więc całkiem możliwe że znajdziesz takich w ich szeregach.

mare30ks

2014-01-04, 14:35
Sylarr napisał/a:

Bliżej do hajlowania Adolfowi są lewaki, socjaliści. N


:homer:

Blezzer

2014-01-04, 14:54
@up, nie facepalmuj, tylko powiąż fakty: nazizm - narodowy SOCJALIZM. Aczkolwiek nie da się go jednoznacznie umieścić na prawicy (no bo k***a jak), czy lewicy (gdzie powinien być kwalifikowany), to jednak pod kątem gospodarczym czerwoni od nazioli się nie różnią niczym.

Ale co ja tam pewnie wiem, jestem gimboprawakiem, kapitałofaszystą, ateokatolem i mam 94' w dacie urodzenia, powinienem odrabiać zadania domowe do gimnazjum (pewnie według ciebie).

Zarammoth

2014-01-04, 14:54
Najlepiej żeby wam w łeb palnąć jeśli przypadkiem obejrzycie się na jakąś azjatkę czy latynoskę, hipokryci j***ni, psy ogrodnika, tfu :-/

Sledziu_w

2014-01-04, 14:57
mlkv napisał/a:

podczas gdy polska... żal


k***a mać... Polska małą literą?
A żeby cię pokręciło!

Kozar

2014-01-04, 15:43
Osobiście bym przywrócił taką tradycję: gwałcenie cwe*i a'la @RockyWood i wszystkich nazistowskich szmaciarzy co to się z tą parówą integrują.

Testom

2014-01-04, 15:48
Nigdy nie zawodzicie debilizmem swoich komentarzy.

Gonczor

2014-01-04, 16:13
Cytat:

bardzo k***a chętnie przywróciłbym tą tradycję. Polki wyjeżdżające do szwabii po ojro i wiążące się ze szwabami a potem plujące na Polaków i patrzące/mówiące o nich z dostojną pogardą... NA SZUBIENICE SZWABSKIE k***Y !!! Oby was tam szwabo-ciapate ch*je w kwasie rozpuścili.



Ale taką latynoskę to byś podupczył, nie?

typo

2014-01-04, 16:36
Mieszkałem kilka lat w Niemczech. Chciałbym, żebyśmy mieli tak rozwiniętą gospodarkę, służbę zdrowia, armię, miasta, społeczeństwo, żebyśmy mieli takie poczucie tożsamości narodowej jak oni. To kurewsko dumny kraj, jak takie pie**olone mrówki. Niszczą, dominują w myśl zasady - silny ma rację.

My też byliśmy potęgą przed rozbiorami. Poczytajcie sobie dlaczego Polska została rozgrabiona, kto nas osłabił, jak nasze wspaniałe władze doprowadziły do rozkładu państwa Polskiego - I i II WŚ to pokłosie ch*jowych wyborów Polskich władców!

W obecnej chwili jako nacja są dosyć imponujący, najbliżej im do Japończyków którzy są absolutnie fenomenalni. Weźmy z nich k***a przykład, ciężkiej pracy, egoistycznej pracy, koniec z wysyłaniem polityków na Ukrainę, nie dajmy sobie założyć kagańca euro sraluty, brońmy się przed głupimi ustawami UE.

Co chcę powiedzieć, to że z naszego punktu widzenia Niemcy są ch*jami, ale starajać się wcielić w ich rolę, można zrozumieć, że potęgę buduję się na egoizmie. Uczmy się od najlepszych, szczególnie w czasach kiedy nam sprzyjają. ch*j wie kiedy się to zmieni.

Loaloa

2014-01-04, 17:46
Piętnowanie za zadawanie sie z polactwem? Jestem na tak.

wrobel242424

2014-01-04, 18:05
@Gonczor
Tak właśnie, latynoskę by człowiek podupczył, ale latynos Polki już nie może. To jest tak naturalnie męski tok myślenia, ze o ja pie**ole. Facet to zdobywca, tylko dzisiejsze czasy są tak popie**olone, żę stawiają mężczyzn na równi z kobietami.