18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2018-03-11, 09:38
j***ne barany zakaz handlu a ograniczenie handlu to dwie różne rzeczy już rzygam tymi konsumpcyjnymi idiotami

MakKfacz

2018-03-11, 10:07
mygyry napisał/a:

j***ne barany zakaz handlu a ograniczenie handlu to dwie różne rzeczy już rzygam tymi konsumpcyjnymi idiotami



Poza połechtaniem Solidarności czemu to ograniczenie ma służyć? Wyjście do kina, restauracji, teatru czy muzeum to nie jest konsumpcjonizm?

mygyry

2018-03-11, 10:17
@up ja mam w dupie czy ten zakaz jest czy nie, chociaż może sprawi, że ten głupi lud się trochę ucywilizuję w kwestii robienia zakupów, gdy okaże się, że koło wtorku będą wywalać do śmietnika zapasy jedzenia jakie kupili w sobotę.
Natomiast powielanie hasła o zakazie, podczas, gdy żadnego zakazu handlu niema jest irytujący

MakKfacz

2018-03-11, 10:20
mygyry napisał/a:

@up ja mam w dupie czy ten zakaz jest czy nie, chociaż może sprawi, że ten głupi lud się trochę ucywilizuję w kwestii robienia zakupów, gdy okaże się, że koło wtorku będą wywalać do śmietnika zapasy jedzenia jakie kupili w sobotę.
Natomiast powielanie hasła o zakazie, podczas, gdy żadnego zakazu handlu niema jest irytujący



A nie powinieneś. Naciskanie na gospodarkę i wymuszanie zachowań nie prowadzi do niczego dobrego. Co następne wprowadzą? Plan 5-cio letni? Zresztą dlaczego sprzedawcy w sklepach mają mieć wolne, kiedy inne branże muszą w tym samym czasie zapie**alać?

mygyry

2018-03-11, 10:24
MakKfacz napisał/a:

A nie powinieneś. Naciskanie na gospodarkę i wymuszanie zachowań nie prowadzi do niczego dobrego. Co następne wprowadzą? Plan 5-cio letni? Zresztą dlaczego sprzedawcy w sklepach mają mieć wolne, kiedy inne branże muszą w tym samym czasie zapie**alać?


Głupio się pytasz, przecież oni mają serdecznie w dupie tych pracowników, chodzi o cieple słówka od szefa solidarności i dopieczenie zagranicznym marketom, ja osobiście jestem zdania, że pracownik w sklepie powinien mieć 400% stawki i niech sobie pracodawcy decydują czy otwierają czy jednak nie

edek.bajzel

2018-03-11, 10:27
o k***a, co debile będą dzisiaj robili z wolnym czasem

MakKfacz

2018-03-11, 10:29
mygyry napisał/a:


Głupio się pytasz, przecież oni mają serdecznie w dupie tych pracowników, chodzi o cieple słówka od szefa solidarności i dopieczenie zagranicznym marketom, ja osobiście jestem zdania, że pracownik w sklepie powinien mieć 400% stawki i niech sobie pracodawcy decydują czy otwierają czy jednak nie



To że mają ich w dupie to oczywiste, w pierwszym poście do Ciebie zasygnalizowałem, że chodziło o solidarność. Jako obywatele nie powinniśmy mieć tego w dupie bo to odbije się negatywnie na naszych portfelach.

edek.bajzel

2018-03-11, 10:33
MakKfacz napisał/a:



A nie powinieneś. Naciskanie na gospodarkę i wymuszanie zachowań nie prowadzi do niczego dobrego. Co następne wprowadzą? Plan 5-cio letni? Zresztą dlaczego sprzedawcy w sklepach mają mieć wolne, kiedy inne branże muszą w tym samym czasie zapie**alać?


typowe gadanie bezmózgowca ,,dlaczego inni mają mieć lepiej,,
zwłaszcza że są zawodu gdzie trzeba pracować i takie gdy nie trzeba, jeśli to wydaje się tobie zbyt skomplikowane

MakKfacz

2018-03-11, 10:36
edek.bajzel napisał/a:


typowe gadanie bezmózgowca ,,dlaczego inni mają mieć lepiej,,
zwłaszcza że są zawodu gdzie trzeba pracować i takie gdy nie trzeba, jeśli to wydaje się tobie zbyt skomplikowane



Ale lewackie pie**olenie. Mamy rzekomo rynek pracownika. Jak praca nie pasuje to można ją zmienić. Co to znaczy, że są zawody gdzie trzeba pracować? Czy niezbędna jest praca takiej restauracji? W domu siedzieć i obiad gotować. Teatr? Kino? To jest niezbędne?

~Velture

2018-03-11, 10:38
mygyry napisał/a:


, ja osobiście jestem zdania, że pracownik w sklepie powinien mieć 400% stawki i niech sobie pracodawcy decydują czy otwierają czy jednak nie


Szkoda że w praktyce w tych wielkich zagranicznych molochach to wygląda tak: "przychodzisz w niedzielę albo wypie**alaj bo na twoje miejsce jest 10 chętnych"

MakKfacz

2018-03-11, 10:44
Velture napisał/a:


Szkoda że w praktyce w tych wielkich zagranicznych molochach to wygląda tak: "przychodzisz w niedzielę albo wypie**alaj bo na twoje miejsce jest 10 chętnych"



Gdyby pis nie wchodził w dupala solidarności to mogłaby przejść opcja, żeby płacić za niedzielę 200%.

mygyry

2018-03-11, 10:45
Velture napisał/a:

Szkoda że w praktyce w tych wielkich zagranicznych molochach to wygląda tak: "przychodzisz w niedzielę albo wypie**alaj bo na twoje miejsce jest 10 chętnych"


Było, 10 chętnych już niema, mi osobiście nie przeszkadza, że te molochy będą zamknięte, jeszcze niech zakażą Fejsbuka w niedziele o k***a to by się armagedon dział :D
W marketach przez problemy kadrowe już nieco zmienili podejście do pracowników, bo nawet Ukraińcy tam nie chcą robić, więc lepiej się podzielić zyskiem, niż niemieć go wcale.
Poza tym gdyby stawka była kilkukrotnie wyższa ustawowo, to by się pracownicy bili o zmianę na niedziele

Sosna84

2018-03-11, 10:46
Ale ból dupy ogólnopolski jest piękny.

Jednak nic nie przebije tych wszystkich debili robiących zapasy takie, jak by to miał być tydzień wolny od handlu :D