18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

edek.bajzel

2018-03-11, 10:50
MakKfacz napisał/a:



Ale lewackie pie**olenie. Mamy rzekomo rynek pracownika. Jak praca nie pasuje to można ją zmienić. Co to znaczy, że są zawody gdzie trzeba pracować? Czy niezbędna jest praca takiej restauracji? W domu siedzieć i obiad gotować. Teatr? Kino? To jest niezbędne?


sam pierdzielisz lewicowo, poza tym widzę kolejnego oszołoma który ma problem z wolnym czasem i właśnie do tego służy kino, restauracje i teatry,
naucz się po prostu przebywać z ludzmi, rodziną, znajomymi, bo bieganie po markecie to kiepski wypoczynek,
a już inna sprawa że Polacy, są pracoholikami i wierz mi, niskie zarobki w niektórych branżach nie są wytłumaczeniem

~DMT

2018-03-11, 10:53
Największy ból dupy, to mają tutaj Makrela i Makaron, i to na ich zlecenie jest ta cała nagonka. Auchan, Lidl, Aldi, Kaufland - to jest prawdziwy powód, a nie k***a jakieś przyziemne sprawy, jak "dobro pracownika"...
Jak Wy k***a zawsze płasko patrzycie...

MakKfacz

2018-03-11, 10:53
edek.bajzel napisał/a:


sam pierdzielisz lewicowo, poza tym widzę kolejnego oszołoma który ma problem z wolnym czasem i właśnie do tego służy kino, restauracje i teatry,
naucz się po prostu przebywać z ludzmi, rodziną, znajomymi, bo bieganie po markecie to kiepski wypoczynek,
a już inna sprawa że Polacy, są pracoholikami i wierz mi, niskie zarobki w niektórych branżach nie są wytłumaczeniem



A kto powiedział, że biegam po marketach? Lewica próbuje ustawiać ludziom życie i wmawiać im co jest dobre dla nich a co nie. Więc czym jest twoje podejście mówiące, że bieganie po marketach to kiepski wypoczynek? Może komuś to sprawia frajdę. Gdyby tak nie było to nie byłoby tłumów w galeriach. Ciężko tak ruszyć łbem? Myślisz, że teraz ludzie wyjdą do kin i teatrów? Nie chodzili tam do tej pory, bo dla większości ceny są zaporowe to teraz pójdą?

MaszAyahuaskę napisał/a:

Największy ból dupy, to mają tutaj Makrela i Makaron, i to na ich zlecenie jest ta cała nagonka. Auchan, Lidl, Aldi, to jest prawdziwy powód, a nie k***a jakieś przyziemne sprawy, jak "dobro pracownika"...
Jak Wy k***a zawsze płasko patrzycie...



Faktycznie, przez 2 niedziele w Polsce posypią im się biznesy. :idzwch*j: Szkoda tylko, że takie np. KFC czy Mcdonald są otwarte. Robiąc na złość Niemcom i Francuzom przy okazji polski (nie)rząd dokopał własnym obywatelom. Super polityka bulwo.

edek.bajzel

2018-03-11, 11:02
MakKfacz napisał/a:



A kto powiedział, że biegam po marketach? Lewica próbuje ustawiać ludziom życie i wmawiać im co jest dobre dla nich a co nie. Więc czym jest twoje podejście mówiące, że bieganie po marketach to kiepski wypoczynek? Może komuś to sprawia frajdę. Gdyby tak nie było to nie byłoby tłumów w galeriach. Ciężko tak ruszyć łbem? Myślisz, że teraz ludzie wyjdą do kin i teatrów? Nie chodzili tam do tej pory, bo dla większości ceny są zaporowe to teraz pójdą?


od kiedy PIS to lewica, niemniej nie będę kontynuował tego tematu bo manipulujesz, niemniej ceny do kin zaporowe, no chyba że chodzisz do kin w centrach handlowych i jeszcze dokupisz, gównojedzenia za kwotę wyższą niż bilety,
ale jeśli nie masz kasy w wieku 38 lat na bilety do teatru to coś sp***zieliłeś w życiu, bo nawet dorabiający się jeszcze, spłacający mieszkania, mający małe dzieci ludzie w twoim wieku chodzą do kin, teatrów itd,
jeśli ciebie nie stać odwiedz swoją dawno nie widzianą rodzinę

~DMT

2018-03-11, 11:03
MakKfacz napisał/a:



Faktycznie, przez 2 niedziele w Polsce posypią im się biznesy.



Posypać się nie posypią, ale strata będzie bardzo dotkliwa...

Aldi - 126 sklepów
Kaufland - 217 sklepów
Lidl - 636 sklepów
Auchan - 91 sklepów

Teraz sobie to odpowiednio pomnóż i mi tu nie pie**ol...

I żeby nie było, ja ich absolutnie nie bronię, bo uważam to zagranie za jak najbardziej słuszne, podałem tylko PRAWDZIWY powód, dlaczego jest taki dym...

MakKfacz

2018-03-11, 11:06
edek.bajzel napisał/a:


od kiedy PIS to lewica, niemniej nie będę kontynuował tego tematu bo manipulujesz, niemniej ceny do kin zaporowe, no chyba że chodzisz do kin w centrach handlowych i jeszcze dokupisz, gównojedzenia za kwotę wyższą niż bilety,
ale jeśli nie masz kasy w wieku 38 lat na bilety do teatru to coś sp***zieliłeś w życiu, bo nawet dorabiający się jeszcze, spłacający mieszkania, mający małe dzieci ludzie w twoim wieku chodzą do kin, teatrów itd, ale jeśli ciebie nie stać odwiedz swoją dawno nie widzianą rodzinę



Skoro twierdzisz, że pis to prawica to nie mam o czym z tobą dalej dyskutować. Serio uważasz, że mam 38 lat bo tak podałem na portalu ze śmiesznymi obrazkami? :idzwch*j: I gdzie napisałem, że JA nie mam pieniędzy na wyjście gdziekolwiek? :idzwch*j: Oddaj pieniądze za edukację.

MaszAyahuaskę napisał/a:



Posypać się nie posypią, ale strata będzie bardzo dotkliwa...

Aldi - 126 sklepów
Kaufland - 217 sklepów
Lidl - 636 sklepów
Auchan - 91 sklepów

Teraz sobie to odpowiednio pomnóż i mi tu nie pie**ol...

I żeby nie było, ja ich absolutnie nie bronię, bo uważam to zagranie za jak najbardziej słuszne, podałem tylko PRAWDZIWY powód, dlaczego jest taki dym...



Odbiją to sobie na cenach. Podniosą po kilkanaście, kilkadziesiąt groszy na codziennych produktach i wyjdą na swoje. Oczywiście za jebniętą politkę pisu zapłacą obywatele.

Piotru70

2018-03-11, 11:09
A tu soboty i poniedziałki, przed i po niedzieli z zakazem handlu.


edek.bajzel

2018-03-11, 11:10
MakKfacz napisał/a:



Skoro twierdzisz, że pis to prawica to nie mam o czym z tobą dalej dyskutować. Serio uważasz, że mam 38 lat bo tak podałem na portalu ze śmiesznymi obrazkami? :idzwch*j: I gdzie napisałem, że JA nie mam pieniędzy na wyjście gdziekolwiek? :idzwch*j: Oddaj pieniądze za edukację.


ciekawe co na to moderatorzy, bo za podawanie nieprawdziwego wieku powinieneś wylecieć z Sadola,
poza tym ty coś masz z głową skoro piszesz o tym oficjalnie

JG800

2018-03-11, 11:14
Chodzi o to, żeby dzieci nie wydawały na słodycze pieniędzy, które mają dać na tacę.

sir_Alex

2018-03-11, 11:24
edek.bajzel napisał/a:


ciekawe co na to moderatorzy, bo za podawanie nieprawdziwego wieku powinieneś wylecieć z Sadola




edek.bajzel

2018-03-11, 11:24
JG800 napisał/a:

Chodzi o to, żeby dzieci nie wydawały na słodycze pieniędzy, które mają dać na tacę.


żyd na Sadolu, a co bronisz swoich sklepów

dziobakbryndza

2018-03-11, 11:25
O widzę że polityka nawet tutaj zawitała. Niestety zmartwię niektórych. Pis niestety nie jest prawicą. Jest bardziej na lewo nawet od partii które lewicę maja w nazwie. Dlaczego to sobie doczytajcie albo cofnijcie się do szkoły. Przypomniała mi się pewna historia jak za pomocą fejsbuka skomentowałem poczynania polityków na ich profilu. Napisałem aby ktoś podał mi przyczyny dla których uważa, że nasi rządzący są z "Prawej strony". Co ciekawe otrzymałem ok 250 odpowiedzi. Niektórzy uważali mnie za żyda, lewaka, nazistę, coś o rodzicach moich pisali i o skrobance, nawet mojej babci się dostało bo podobno w czasie wojny romansowała z Niemcami. Niestety nikt nie podał argumentu dlaczego uważa PIS za prawicę

MakKfacz

2018-03-11, 11:30
dziobakbryndza,

"Bo uchoćcuf nie przyjmujo! I rzołnieszy wyklentych czczo!"

~Velture

2018-03-11, 11:30
Gówno prawda że sklepy stracą cokolwiek.

MakKfacz

2018-03-11, 11:32
Velture,

W niedziele był obrót, teraz nie ma obrotu. To nie strata? Fck logic.