18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebię dzieciaka (bo to miał być syn)..

Halman • 2020-08-06, 15:15

a potem przeproszę pokłonami za swój czyn...

Pekin

2020-08-06, 15:17
Mam ochotę temu gościowi tym metalem wypchnac odbyt ustami

mygyry

2020-08-06, 15:21
Takiego sk***iela powinni żywcem ze skóry obdzierać

dżonyłojlker

2020-08-06, 15:23
Wspaniały materiał :piwo: Micha od razu sama się cieszy, a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.

pinowak

2020-08-06, 15:29
Co musi miec w glowie czlowiek robiacy takie rzeczy? :shock:

Shikam

2020-08-06, 15:39
Dla własnego bezpieczeństwa zaatakował od tylu, mądrze.

DuchCzempa napisał/a:

Wspaniały materiał Micha od razu sama się cieszy, a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Obawiasz się rozmowy z ekspedientka zanim wejdziesz do sklepu?

Driver19cm

2020-08-06, 15:40
Piękne uderzenie. Dla pewności kilka razy. Dobry materiał

A teraz jeszcze piękniej się będzie czytało komentarze p*zdusiowych tatusiów .......


1...... 2 ...... 3...... I zaczynamy .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

luja27

2020-08-06, 15:44
Co jak co ale gówniaka szkoda :!: pojeba j***nego do wora :!:

burunduk

2020-08-06, 15:45
Ja rozumiem zemscic sie na kims z jakiegos powodu ale co takie dziecko moglo zrobic ;/ , zesikac sie w majty czy rozlac mleko?

pro_avenger

2020-08-06, 15:49
suka bladź!

Driver19cm napisał/a:

Piękne uderzenie. Dla pewności kilka razy. Dobry materiał
A teraz jeszcze piękniej się będzie czytało komentarze p*zdusiowych tatusiów .......
1...... 2 ...... 3...... I zaczynamy ....



wyżywasz się bo jesteś bezpłodny?

jasypan

2020-08-06, 15:52
O ch*ju złoty, ale zwyrol i na dodatek na oczach tego drugiego.

Lyttald

2020-08-06, 15:52
Przynajmniej pod takimi filmikami widać, kto nadaje się na kwejka a nie na sadola :P

janlew

2020-08-06, 16:06
DuchCzempa napisał/a:

Wspaniały materiał Micha od razu sama się cieszy, a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.


No tak, wszak od obciągania ku*asów, tatusiem się nie zostaje.

Lyttald napisał/a:

ynajmniej pod takimi filmikami widać, kto nadaje się na kwejka a nie na sad


Racja, bezdzietne pedaly i gówniaki na kwejka. Tam się płacze jak pieska czy misia zabiją, a jak dziecku coś się dzieje to jest beka. Nie zatrzymujemy

garota

2020-08-06, 16:28
p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.


Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...