18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebię dzieciaka (bo to miał być syn)..

Halman • 2020-08-06, 15:15

a potem przeproszę pokłonami za swój czyn...

Eknen

2020-08-06, 18:28
ProVVe napisał/a:

No niezły pojeb, a jakieś info coś? Za co, kto, kogo, dlaczego?



chaotyczne informacje z kaotic : zdarzenie miało miejsce w Loudi w prowincji Hunan . Sprawcą był sąsiad z historią chorób psychicznych . Dziewczynka zmarła w szpitalu nie odzyskując przytomności albo dziewczynka przeżyła i zebrano 400 tyś juanów na jej leczenie .

Essent

2020-08-06, 18:33
Driver19cm napisał/a:

Piękne uderzenie. Dla pewności kilka razy. Dobry materiał
A teraz jeszcze piękniej się będzie czytało komentarze p*zdusiowych tatusiów .......
1...... 2 ...... 3...... I zaczynamy ....



Nie zesraj się gimbusie :homer:

orzech1991

2020-08-06, 18:39
Pralpunkt napisał/a:

Takiego ku*asa bym obdarł ze skóry i podpalił żywcem



ja bym użył heinekena, lepszy demejdż

ZlyMike

2020-08-06, 18:43
Lyttald napisał/a:

Przynajmniej pod takimi filmikami widać, kto nadaje się na kwejka a nie na sadola



Są pewne granice, w większości wchodzimy tu bo ciekawość wygrywa, przemoc i brutalność, czy obrzydzenie uzależnia. Oczywiście to jest dobre miejsce na taki materiał, ale w zdrowym człowieku budzi się prawidłowa reakcja na krzywdę wobec dzieci czy zwierząt. Niektórzy tutaj jak widzę są ostro spaczeni i tych ludzi tak samo mi szkoda jak tego dziecka.

LukasPike

2020-08-06, 19:05
Dużo tutaj widziałem ale to mnie przeraziło. Kolejny powod dla którego nienawidzę tych kozojebców. Zaj***łbym go nie patrząc na konsekwencje

StefanRyba

2020-08-06, 19:32
Na organy to ludzkie ścierwo - bez znieczulenia.

Imperator_Jan

2020-08-06, 19:34
DuchCzempa napisał/a:

Wspaniały materiał Micha od razu sama się cieszy, a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Młody gnojku mama wie że piszesz na takim portalu?

AN...........or

2020-08-06, 19:52
garota napisał/a:


Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



A mi od razu stanął. Nie zesraj się

dżonyłojlker

2020-08-06, 19:56
Imperator_Jan napisał/a:

Młody gnojku mama wie że piszesz na takim portalu?



Gnojek to cię strugał. Przypomnij sobie jak płakusiałeś do adminków, że usuwają twoje posty w których mnie obrażasz (jak mała dziewczynka).
Polecam przeprowadzkę na jakieś forum dla karmiących matek.

ProVVe

2020-08-06, 20:38
Eknen napisał/a:

chaotyczne informacje z kaotic : zdarzenie miało miejsce w Loudi w prowincji Hunan . Sprawcą był sąsiad z historią chorób psychicznych . Dziewczynka zmarła w szpitalu nie odzyskując przytomności albo dziewczynka przeżyła i zebrano 400 tyś juanów na jej leczenie .



Z podziękowaniem i szerokości ;-)

Juzwa

2020-08-06, 21:04
lilmuzynio napisał/a:

Ciekawe jaka smierc dla tego smiecia byla by gorsza - palenie zywcem czy moze zdychanie przywiaznego gdzies w lesie zeby go zwierzeta zzeraly. Chyba ta druga. W ogniu zginal by w pare minut a w lesie zdychal by moze nawet kilkadziesiat godzin.



Włożenie do beczki z ługiem tak mniej więcej do pasa. Wytrzyma pewnie kilkanaście dni.

PoIleTeJagody

2020-08-06, 21:44
Odpaliłem, usłyszałem głos dziecka, przeczytałem tytuł, wyłączyłem :cry:

Cezar87

2020-08-06, 21:56
Czemu to nie jest na hardzie? A po 2 wszystkich trola i psychola co maja radosc z oglodania tego filmu życzę aby ich to samo spotkalo. Wy nie zaslugujecie aby zyc pokazcie swoje mordy a ludzie sie wami zajmia.

sa...........el

2020-08-06, 23:03
garota napisał/a:

p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



Mnie wychowywali normalnie, ale twoja reakcja jest p*zdowata właśnie. Świat to nie kolorowe kredki i ulica sezamkowa. Witamy!

luja27

2020-08-07, 01:25
pro_avenger napisał/a:

suka bladź!
wyżywasz się bo jesteś bezpłodny?



On nie bezpłodny. Zwykły pedał