18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebię dzieciaka (bo to miał być syn)..

Halman • 2020-08-06, 15:15

a potem przeproszę pokłonami za swój czyn...

ja...........ka

2020-08-07, 01:31
Driver19cm napisał/a:

Piękne uderzenie. Dla pewności kilka razy. Dobry materiał
A teraz jeszcze piękniej się będzie czytało komentarze p*zdusiowych tatusiów .......
1...... 2 ...... 3...... I zaczynamy ....



stary r*chał cię w dupsko 19cm kołkiem?

TorkilKoval

2020-08-07, 07:53
garota napisał/a:

p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



Nie denerwuj się, badania pokazują, że bicie dzieci mocno je upośledza, zarówno inteligencję jak i emocjonalnie. Oni nie są w stanie pojąć swojego upośledzenia i przekazują je dalej myśląc, że to prawidłowy wzorzec. Z tym ciężko coś zrobić.

Godlesl

2020-08-07, 08:12
oglądam, popijam herbatę, i jest świetnie. Bardzo dobry materiał .

Karol.Tar

2020-08-07, 09:01
garota napisał/a:

p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



Nie zesraj sie. To jest sadistic a nie kolko wspolczucia! Wchodzi sie po to zeby ogladac sadystyczne rzeczy ktorych normalnie na zywo nie zobaczysz (przynajmniej wiekszosci) Skoro nie mozesz ogladac to pytanie na ch*j tu wchodzisz i piszesz jakies kwejkowe komentarze?

Marcin360360

2020-08-07, 09:53
Nawet zwierzęta zabiją młode innego samca ale nie swoje. Bydlo nic wiecej! Kategoryczny zakaz wjazdu dla ciapatych do Polski oraz benkartow polek ktore sobie zrobiły dzieci z nimi.

syulung

2020-08-07, 11:24
garota napisał/a:

p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



hue hue gupie ale śmieszne

bansheex

2020-08-07, 12:55
Bardzo logiczne: ogólnie jest jakiś materiał "haha ale beka, mózg na ścianie łooo, oko poszło na spacerek". Obrywa dziecko: "łolaboga takie niewinne, jak tak można, nie patrzę, kto ten filmik tu wrzucił?" Jesteście sadolami tylko jeśli chodzi o dorosłych a dziecko jest "niewinne" a jazdy dorosły jest winny? Do filmików z dorosłymi macie dystans a d dziecka nie można mieć bo od razu się jest "bezpłodnym, w dupę r*chanym i lanym przez własnego ojca"? WTF?! Jesteśmy na sadolu i tu jest miejsce na wszystko a jak ktoś jest wrażliwy to niech nie ogląda a nie komentuje "łolaboga będę płakusiać bo tu jest dziecko". Widocznie na sadolu można śmiać się ze śmierci ale tylko dorosłych bo dorosły to z natury winny

craig133

2020-08-08, 10:38
a to nie są przypadkiem Chiny i nowy program walki z nadwyżką populacji ?

DanWPR

2020-08-08, 23:36
pro_avenger napisał/a:

suka bladź!
wyżywasz się bo jesteś bezpłodny?



nie, po prostu mu nawet nie staje.

Je...........ik

2020-08-09, 14:01
garota napisał/a:

p*zdusiowaci tatusiowie? Aha czyli wy wychowaliście się w tych rodzinach gdzie ojcowie napie**alają rodzinę dla beki. No fajnie wiedzieć, w sumie to dobrze że tak otwarcie piszecie o waszych przeżyciach. Sądzę że byliście też przez ojców gwałceni bo na pewno nie napie**alali was za głupie teksty i zachowanie. Raczej dostawaliście w łeb żeby spokojnie wypiąć dupę bo tatuś wrócił wkurzony z budowy, naj***ny tanimi browarami. A że wasze matki to tępe dzidy które wysrały was gdzieś na klatce schodowej , wyglądające jak połączenie wieprza i garbatej mrówki, to normalne że wasze dupy się tatusiowi podobały.
Co do filmu to k***a jak się zamachnął na to dziecko od razu wyłączyłem. Mnie ojciec w dupę nie j***ł. Pozdro k***a, patole...



Wez k***a juz zjedz cos

Cezar87

2020-08-09, 21:15
bansheex napisał/a:

Bardzo logiczne: ogólnie jest jakiś materiał "haha ale beka, mózg na ścianie łooo, oko poszło na spacerek". Obrywa dziecko: "łolaboga takie niewinne, jak tak można, nie patrzę, kto ten filmik tu wrzucił?" Jesteście sadolami tylko jeśli chodzi o dorosłych a dziecko jest "niewinne" a jazdy dorosły jest winny? Do filmików z dorosłymi macie dystans a d dziecka nie można mieć bo od razu się jest "bezpłodnym, w dupę r*chanym i lanym przez własnego ojca"? WTF?! Jesteśmy na sadolu i tu jest miejsce na wszystko a jak ktoś jest wrażliwy to niech nie ogląda a nie komentuje "łolaboga będę płakusiać bo tu jest dziecko". Widocznie na sadolu można śmiać się ze śmierci ale tylko dorosłych bo dorosły to z natury winny



Rożnica jest taka ze jak doroslym leb scinaja itd to za cos nie bez powodu. A male bobo jeszcze niczym nie zasluzylo na smierc od ojca fanatyka. Sumienie kazdy czlowiek ma, a jezeli ty go nie posiadasz bo t o sadol i tutaj trzeba sie smiac ze wszystkiego to zrob material wlasy juz jestes nauczona jak to krecic z checia sie posmieje.