18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajawka kolegi - Street Workout

KoniuBober • 2014-02-25, 12:42
Street Workout to ćwiczenia na bazie własnej masy ciała, głównie na drążkach. Najważniejszą zasadą tych sportowców jest:
- żadnych narkotyków; :maryska:
- żadnego alkoholu; :wodka:
- żadnych papierosów;



Koleś w czerwonej czapce w momencie nagrywania filmiku miał 16 lat, nie bierze żadnego białka, kreatyny czy innego gówna. Po prostu ćwiczy i dobrze się odżywia. :D

sidian

2014-02-25, 18:20
@SzalonePalce: Kalistenika a nie kalienistyka. Kalienistyka to trening z ufokami... :D

A co do "białko i kretyna to gówno", to polecam jeszcze, żeby było hardo, nie używać prądu i hodować sobie żywność we własnym zakresie, bo białko w proszku to niebo w porównaniu do kurczaków pędzonych na hormonach i mięchu współtowarzyszy, którzy nie przeżyli poprzedniego dnia.

cwejter

2014-02-25, 18:43
nie rozumiem czemu ludzie wciąż uważają, że jest "alkohol i narkotyki", a nie "alkohol oraz inne narkotyki"

Everizon

2014-02-25, 19:42
NieWiemZeWiem napisał/a:

(...) wyciągnięte z niego pierwiastki białka. (...) to so po prostu pierwiastki skłądników wyciągnięte z jedzenia i wysuszone.((...)



Co to k***a jest "pierwiastki białka (składników)" ??? :lodowka:

Zgadzam się w większości z tym co napisałeś ale PROSZĘ nie rób z siebie idioty używając słów których nie rozumiesz ! :)
... pierwiastki białka... :) jeszcze nie widziałem żeby ktoś dokarmiał się tlenem, azotem, węglem, wodorem :)
... aaale gdybyś coś napisał o związkach chemicznych budujących białka... :)

De...........37

2014-02-25, 20:03
Nie dokarmiasz się tlenem? :D
Lem to jednak był geniusz, przewidział taką opcję :D .

szmid

2014-02-25, 20:44
Wszystko pięknie, cacy i wgl ale k***a nóg to im się za bardzo nie chce raczej robić.

malina340

2014-02-25, 21:07
a teraz cicho ja jestem ekspertem i ch*ja się znacie dziękuję dobranoc





ps. naprawdę ch*ja się znacie

dawid9400

2014-02-26, 00:32
Niby spoko, można zrobić plecy, triceps, brzuch, klate jako tako, ale zobaczcie na ich bicepsy - zero, chyba omijali podciąganie się pochwytem.

MonroeHutchen

2014-02-26, 00:50
czy to są jakieś wymogi tego strit łorkałtu, że musisz być dobrze ubrany, musisz mieć zdjętą koszulkę i za każdym razem jak trenujesz musisz to filmować?

kryzmys

2014-02-26, 06:11
przy tym to nawet ten Chodakowski paszkwil wymięka :hitlerzaba:

Kotovsky

2014-02-26, 07:15
4 zasada : musisz nosić ch*jową czapkę z daszkiem odwróconym w tył.

solight

2014-02-26, 09:16
SzalonePalce napisał/a:

Street workout to po prostu trening na dworze/ ulicy a trening z ciężarem własnego ciała to KALIENISTYKA.



AlienIstyka moze jeszcze hahahhah co za retard.

sarenkowy

2014-02-26, 13:47
Ja pie**ole, przez chwile zaigrał ze śmiercią... (ćwiczenia na brzozie)

Voltron

2014-02-26, 20:56
już mialem dac piwo ale... caly filmik czekalem az zaczna robic przysiady na jednej nodze i sie zawiodlem. Nie robia nog - ch*j nie cwiczenia. Nara.