18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie imigrantów we Francji

Siemek • 2013-07-13, 14:56
Kolejny popis muzułmańskiej młodzieży.




jejabig

2013-07-13, 22:11
Zue kibolstwo&dresowe patole (bo kibicem sam jestem, normalni ultrasi też odmiana kibiców, ale nie chuliganie) to jedno a kozojeby to jedno. Ale przedmówca dobrze określił, że w obu przypadkach to bierze się biedy i wychowania ulicy, tylko konkretne warunki, patologie rodzinne i wzorce ultranacjonalistyczno-marginesowe u Nas, a Holy Qurwan i Djisrad u nich (plus gorsza rasa :C )


KebabRemover

2013-07-13, 22:16
@samaelpl A dlaczego sugerujesz, że nie zrobiliby tego? Znasz ich? Jeśli ktoś tak pisze to znaczy, że tak by zrobił, jakie mieliby korzyści z chwalenia się będąc anonimowym w internecie?
Piszę ci to z ręką na sercu, że gdybym widział konkretnie tych z filmiku, stanął bym w pozie supermena na środku chodnika i czekał aż nadejdą, jeśli by mnie oblali to kampa na ryj, zabrałbym kamerę i pozdrowił sadolów, po czym umieścił bym całe zajście na hardzie jako materiał własny.
Nie uważam się za wybitnego kozaka (ba! nieraz dostałem wpie**ol) dlatego zaznaczę, że zrobił bym tak w przypadku tych konkretnych muslimów z filmu. Gdyby byli więksi, z brodami i wyglądali na typowych jihadystów to przyznam, że bym sp***olił, ale ci na filmie to szczypiorki.
Możesz mi nie wierzyć, ja swoje wiem, a rozpisałem się tyle bo nie lubię jak ktoś komuś mówi "nie zrobiłbyś tego" nie znając człowieka.

BishopV

2013-07-13, 22:29
Zasługują na eksterminacje.

zielak300

2013-07-13, 22:50
Ale k***a chyba zauważyliście, że wybrali sobie za cel dziecko i dziewczyne.

Templariusz Mariusz

2013-07-14, 02:13
Ładnie, k***a, ładnie. Arabki pie**olone. To nie stereotyp że francuzi to tchórze i p*zdy. To najczystsza prawda.

jo...........rr

2013-07-14, 03:46
ku...wa . to byl dzieciak i kobieta.tak to kozojebcy chca z siebie bohaterow robic. scierwo tyle powiem

plonk

2013-07-14, 07:25
bloodwar napisał/a:



Pewnie dlatego, że od bodajże roku działa u nas system pozwalający na zdalne wyłączenie KAŻDEJ komórki raz a dobrze zgłoszonej jako kradziona (a sprzedanie jej na części jest mało dochodowe, gdyż komórki są tak tanie a oryginalne części tak drogie, że nie opłaca się ich naprawiać a mało który serwis zaryzykuje naprawianie używaną częścią, która moze się szybko zepsuć) a z drugiej strony - lombardy nie bardzo chcą brac same komórki bez ładowarki, oryginalnego pudełka i papierów.



No widzisz, jednak ze ścierwem można skutecznie walczyć :)
bloodwar napisał/a:


A czemu nie ma porównania? W obu tych "subkulturach" przemoc bierze się z biedy i dotyka przeważnie ludzi młodych, niewykształconych, których "wyuchowuje ulica" bo rodzice się nimi nie interesują. W żadnym kraju europejskim nie doszło do tej pory do zablokowania ulicy przez 300 000 modlących się Muzułmanów, ale np. o ucinaniu rąk maczetami przez łysych "kiboli" w Krakowie chyba wszyscy słyszeliśmy, tak?


Liczba 300 kilomuslimów nie była oparta na statystykach, tylko wyolbrzymieniem mającym na celu ukazanie problemu (filmy z zablokowania Paryża przez allahakbarów są Ci na pewno znane...).
Przemoc w islamie bierze się nie z biedy, tylko z poczucia wyższości i bezkarności i dotyka bynajmniej nie marginalnej części społeczeństwa. Przemoc nie tylko wobec "obcych", ale też lanie wszystkich swoich ślubnych, dostrzeganie wszędzie i we wszystkim ataku na swoją religię, rasę i takie tam.
Latanie z maczetami cymbałów z żydowskich i pomilicyjnych części Krakowa to inna bajka - oni tam są po prostu pie**olnięci. Zauważ że np na Śląsku nie ma problemu obcinanych rąk, a klubów piłkarskich z polskiej górnej półki jest tu od zaj***nia.

wiesiors4

2013-07-14, 09:35
@up
Daj spokój, z nim nie ma dyskusji on zawsze będzie nastawiony na tak dla multi kulti... nie wytłumaczysz mu...

gumis1412

2013-07-14, 13:53
bloodwar napisał/a:

Gwarantuje, źe w Polsce też dzieją się takie rzeczy, tylko że zamiast oblania orenżadą dostajesz wpie**ol i kasację portfela i komórki a zamiast Araba masz łysego dresa. Co byście woleli - wpie**ol i kasację, czy niegroźne oblanie orenżadą?



No tak bo tylko w Polsce biją i kradną. W innych krajach pojęcię złodzieji, gangów, przestępców jest całkowicie obce. A w więzieniach siedzą tylko mordercy i gwałciciele. Więc nie dość, że te kraje muszą się użerać z ciapatymi to jeszcze z odpowiednikiem naszych dresów.

Po drugie jak ktoś już wspominał, takie rzeczy już nie są codziennością jak kiedyś. Telefony i inne sprzęty elektoroniczno-kieszonkowe są tanie jak barszcz, dużo ludzi płaci już tylko za pomocą karty bankowej (ja sam używam gotówtki tylko w biedronce i piekarni), więc portfel też średnio się opłaca kraść. Jak dla mnie to się bardzo uspokoiło, myśle że wiekszość już albo siedzi w więzieniach, albo w lesie 3m pod ziemią, albo zmądrzeli i dali sobie spokój.

dmnunited

2013-07-22, 23:24
panpowazny napisał/a:

@up, a jakby coś takiego zrobił w nowej wsi, to co byś zrobił ?.



po wszystkim pie**olnąłbym setkę i poszedł dalej kosić zboże