18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie imigrantów we Francji

Siemek • 2013-07-13, 14:56
Kolejny popis muzułmańskiej młodzieży.




katolunchained

2013-07-13, 19:27
hahahahaha uwielbiam ten bol dupska :DDD
A tak w ogóle to lewaki z was i tyle. Tylko obrazac potraficie.

plonk

2013-07-13, 19:34
katolunchained napisał/a:

hahahahaha uwielbiam ten bol dupska :DDD



W kwestii bólu dupska od tego momentu jesteś sadolowym autorytetem.
Pozdrów od nas partnera.

kaczortruck

2013-07-13, 19:42
Obciąć ciapatemu łapy niech dupę łokciem wyciera.

Halibut

2013-07-13, 19:46
acidapple napisał/a:

Francja nic dziwnego, same p*zdy, w Polsce od razu dostałby buta na mordę za takie zachowanie :D



HAHAHA. Gwarantuję ci, że gdyby byłoby ich w Polsce tylu ile tam to też gówno by im się stało.

LICH0

2013-07-13, 19:48
Niedobór kóz tak na nich działa.

bloodwar

2013-07-13, 19:49
Gwarantuje, źe w Polsce też dzieją się takie rzeczy, tylko że zamiast oblania orenżadą dostajesz wpie**ol i kasację portfela i komórki a zamiast Araba masz łysego dresa. Co byście woleli - wpie**ol i kasację, czy niegroźne oblanie orenżadą?

plonk

2013-07-13, 19:53
bloodwar napisał/a:

Gwarantuje, źe w Polsce też dzieją się takie rzeczy, tylko że zamiast oblania orenżadą dostajesz wpie**ol i kasację portfela i komórki a zamiast Araba masz łysego dresa. Co byście woleli - wpie**ol i kasację, czy niegroźne oblanie orenżadą?


Pewnie - bo w Polsce 300 000 dresów blokuje ulice warszawy, bo muszą się pomodlić...
Nie dostrzegasz chyba problemu arabskiego w Europie. Nie ma żadnego porównania pomiędzy dresami a muslimami. Na marginesie nie słyszałem już od dłuższego czasu o skrojeniu komuś komóry.

arsene007

2013-07-13, 19:56
juz widze ta akcej w Polsce . Ciapaty oblewa ta babkę :
-" k***a Stachu choć tu szybko z kijem !!"
zza rogu wybiega Stachu z kijem. 5 min później karetka odwozi ciapatego

zibilp

2013-07-13, 19:57
może stało się to teraz normalne, że dresy kroją komóry i nikt tego nie naglaśnia? btw. 2 tyg temu mojemu kumplowi wpie**ol spuscili, dresy z 'zajebistej' polonii kr.. ; /

Nu...........ma

2013-07-13, 20:00
Najwyższy czas by uruchomić ponownie niemieckie obozy koncentracyjne i rozgrzewać piece krematoryjne na te ciapackie zwierzęta.

gibonthc

2013-07-13, 20:45
do gazu z k***ami Wujek Adolf w grobie sie przewraca

mareczekzip

2013-07-13, 21:08
pie**olone karaluchy bez moralności.

samaelpl

2013-07-13, 21:17
Aż szkoda się robi jak czytam niektóre komentarze.

dmnunited napisał/a:

k***a, bez kitu, jakby taki szmaciarz pie**olony zrobił mi coś takiego w Warszawie, to bym go k***a poćwiartował i nasrał do głowy po uprzedniej jej trepanacji.


Taa, chciałbym to zobaczyć, internetowy kozaku. ch*ja byś zrobił.

Nerubiesxd napisał/a:

wdeptałbym go w ziemie za takie coś


Kolega to samo.

buszta2 napisał/a:

rozj***łbym kozojebski ryj i na koniec obszczał


Kolejny.

Ja nie rozumiem k***a po co wy to tutaj piszecie. Chęć zabłyśnięcia i zdobycia piw? Przykre.

głodzik1 napisał/a:

Zabić to mało!!! Scierwo zawszone



majkel_admwz napisał/a:

zawszone kozojebskie ścierwa !



Tabernak napisał/a:

Muślimskie ścierwa jak zwykle - mocne w grupie.



Mam jakieś dziwne wrażenie, że ktoś coś napisze, a znajdą się tacy, którzy się na tym wzorują dla piw. No k***a, ludzie.

Nie wiem czy to przykład konformizmu, czy chęć zabłyśnięcia. Mimo wszystko gratuluję ograniczenia.

jazda123

2013-07-13, 21:32
Najgorsze co może być oni nie chcieli kraść ale poniżyć świnio-jadów.

bloodwar

2013-07-13, 22:05
plonk napisał/a:


Pewnie - bo w Polsce 300 000 dresów blokuje ulice warszawy, bo muszą się pomodlić...
Nie dostrzegasz chyba problemu arabskiego w Europie. Nie ma żadnego porównania pomiędzy dresami a muslimami. Na marginesie nie słyszałem już od dłuższego czasu o skrojeniu komuś komóry.



Pewnie dlatego, że od bodajże roku działa u nas system pozwalający na zdalne wyłączenie KAŻDEJ komórki raz a dobrze zgłoszonej jako kradziona (a sprzedanie jej na części jest mało dochodowe, gdyż komórki są tak tanie a oryginalne części tak drogie, że nie opłaca się ich naprawiać a mało który serwis zaryzykuje naprawianie używaną częścią, która moze się szybko zepsuć) a z drugiej strony - lombardy nie bardzo chcą brac same komórki bez ładowarki, oryginalnego pudełka i papierów.

A czemu nie ma porównania? W obu tych "subkulturach" przemoc bierze się z biedy i dotyka przeważnie ludzi młodych, niewykształconych, których "wyuchowuje ulica" bo rodzice się nimi nie interesują. W żadnym kraju europejskim nie doszło do tej pory do zablokowania ulicy przez 300 000 modlących się Muzułmanów, ale np. o ucinaniu rąk maczetami przez łysych "kiboli" w Krakowie chyba wszyscy słyszeliśmy, tak?