18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpiecz sobie fejsbuka!!!!

qsho • 2013-02-12, 22:25
ludzie żyją w sieci, rozmawiają tu, przekazują emocje, masz swiadomość jak bliska jest cyfrowa postać tego wszystkiego dla rąk osób trzecich? Pomyśl o sobie i innych - to dla twojego dobra;) Z zawartości twojego fb i wiadomości można dowiedzieć się o tobie wszystkiego..i wiele na temat twoich znajomych. Szczególnie z konwersacji. Jedna osoba powiedziała mi, że szkoda jej usuwać wiadomości, że to rodzaj wspomnień - trzymajcie wspomnienia w głowie, nie zapisane na serwerze;> bo dla wielu ludzi mogą być one pożywką dla niecnych celów ;) dla służb kopalnią wiedzy..

Poniżej jest filmik, który pokazuje jak można zmienić ustawienia konta aby było mniej podatne na włamania i gromadzenie informacji:



nie da sie tu skopiowac napisow z yt wiec wersja z napisami PL dostepna tutaj: http://youtu.be/lPQ8dAYTUdY

jak sie nie podoba / nie masz fb/ juz to zrobiles itede ch*j mnie to interesuje, wklejam dla tych ktorzy sa zainteresowani chronieniem swojej prywatnosci w internecie na portalu fb

a jeśli chcesz totalnie się odciąć od fb to zapraszam: https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

lobominator

2013-02-12, 22:46
Rudy Mark popełni Ci samobójstwo za ten temat.

szoszana

2013-02-13, 04:19
Za anonimusa zawsze browar

Edit: Zaczęłam wątpić,że to Anonimuos jak zobaczyłam "Konstantynow Lodzki " :D

omgłomatkobosko

2013-02-13, 08:48
Nie mam konta na FB. To jest najlepsze zabezpieczenie.


Ps. Przepraszam jedank kiedyś założyłem fejka żeby dostac za darmochę grę Metro2033:), ale pewnie już mi usunęli za nieprawidłowe dane.

cys23

2013-02-13, 09:27
istotą problemu jest głupota ludzi...

parę dni temu mój znajomy wrzucił zdjęcie swojego rozliczenia podatkowego (z Anglii) na facebooka.
Jak mu powiedziałem, że nawet ja mogę zadzwonić do biura i, dzięki danym, które udostępnił wszystkim, mogę anulować jego czek i poprosić o wysłanie drugiego, na mój adres, to on się oburzył, że ma w dupie moje zdanie, to jego profil i żebym przestał się czepiać........................................

siwybis

2013-02-13, 18:51
@up Spokojnie, po pierwszym dobrym sztosie kolega zmądrzeje :)

androgenius

2013-02-13, 19:00
Też nie mam konta, nie tak jak ci tu co to dla piw nagle nie mają. Nigdy nie miałem i mieć nie będę.

Włodzimierz

2013-02-13, 19:01
@cys23, podaj namiary na tego pana :]

Ne...........ro

2013-02-13, 19:02
@ omgłomatkobosko

Haha, też tak robiłem. Dla Metro jedno logowanie i koniec :D

ziemniak1311

2013-02-13, 19:04
nie mam faceboku i nie przeszkadzami to.

Czarcisyn

2013-02-13, 19:13
Mam facebook, i ch*j mnie to wszystko obchodzi. Wiem, że mają moje dane, ale mam to gdzieś, bo jestem już zmęczony ciągłymi teoriami spiskowymi. Może i powinno mnie to obchodzić, ale w przeciwieństwie do Was mi pasuje bycie szarą jednostką, może i manipulowaną i dopóki żyje w spokoju nie będzie mnie to interesować.

NecroVision

2013-02-13, 19:14
@ Ci bez facebook'a
No k***a nie, dacie mi autograf? Istna esencja buntu i underground'u. ch*j nas obchodzi czy macie FB, czy słodzicie herbatę, czy r*chacie kozy...