18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpiecz sobie fejsbuka!!!!

qsho • 2013-02-12, 22:25
ludzie żyją w sieci, rozmawiają tu, przekazują emocje, masz swiadomość jak bliska jest cyfrowa postać tego wszystkiego dla rąk osób trzecich? Pomyśl o sobie i innych - to dla twojego dobra;) Z zawartości twojego fb i wiadomości można dowiedzieć się o tobie wszystkiego..i wiele na temat twoich znajomych. Szczególnie z konwersacji. Jedna osoba powiedziała mi, że szkoda jej usuwać wiadomości, że to rodzaj wspomnień - trzymajcie wspomnienia w głowie, nie zapisane na serwerze;> bo dla wielu ludzi mogą być one pożywką dla niecnych celów ;) dla służb kopalnią wiedzy..

Poniżej jest filmik, który pokazuje jak można zmienić ustawienia konta aby było mniej podatne na włamania i gromadzenie informacji:



nie da sie tu skopiowac napisow z yt wiec wersja z napisami PL dostepna tutaj: http://youtu.be/lPQ8dAYTUdY

jak sie nie podoba / nie masz fb/ juz to zrobiles itede ch*j mnie to interesuje, wklejam dla tych ktorzy sa zainteresowani chronieniem swojej prywatnosci w internecie na portalu fb

a jeśli chcesz totalnie się odciąć od fb to zapraszam: https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Xyrcis

2013-02-13, 20:35
A ja się włamuję na konta fb ludziom i w ten oto sposób poprzez włamywanie kontroluje konto mojej dziewczyny.. :mrgreen:
Chociaż nie jest to zbyt fajne, bo dopiero tam widze, że jest ciut inna niż w rzeczywistości i dowiedziałem się przez to kilka niezbyt przychylnych rzeczy o sobie. No, ale cóż, na końcu wszystko ładnie jej powiem jak przyjdzie czas rozstania. ^^

Piridais

2013-02-13, 20:36
Cytat:

Zabezpiecz sobie fejsbuka!!!!



Kid-nonymous poleca:
gimby, jebnijcie sobie bezpiecznego fejsiunia.




Hehe tępe k***y :-D , potrzebują internetu by mieć swoje puste znajomości, trzeba było nie zakładać konta na tym gównie a nie teraz kombinować.

rusofil

2013-02-13, 20:41
A po ch*j komu Fejsbuk?

Pieczara666 napisał/a:

A ja się włamuję na konta fb ludziom i w ten oto sposób poprzez włamywanie kontroluje konto mojej dziewczyny.. :mrgreen:
Chociaż nie jest to zbyt fajne, bo dopiero tam widze, że jest ciut inna niż w rzeczywistości i dowiedziałem się przez to kilka niezbyt przychylnych rzeczy o sobie. No, ale cóż, na końcu wszystko ładnie jej powiem jak przyjdzie czas rozstania. ^^



Współczuję jej. Mam nadzieję, że szybko ciebie rzuci i skapnie się z jakim ku*asem była. Inwigilować swoją drugą połowę :homer:

Xyrcis

2013-02-13, 20:43
nie ku*asem, tylko poprzednia moja dziewczyna była dz**ką i to włąśnie z fb sie dowiedziałem że tak naprawde nie jest u cioci 8 godzin tylko w Gdańsku i sie puszcza z jakimiś frajerami. Jeździła przy okazji do warszawy z koleżaneczkami się puszczać. Więc teraz wolę uważać. I ch*j CI DO MNIE JAK MNIE NIE ZNASZ I NIE ZNASZ TO CZEGO JA k***A PRZEŻYŁEM PRZEZ 2 LATA.

Piridais

2013-02-13, 20:46
Pieczara666 napisał/a:

nie ku*asem, tylko poprzednia moja dziewczyna była dz**ką i to włąśnie z fb sie dowiedziałem że tak naprawde nie jest u cioci 8 godzin tylko w Gdańsku i sie puszcza z jakimiś frajerami. Jeździła przy okazji do warszawy z koleżaneczkami się puszczać. Więc teraz wolę uważać. I ch*j CI DO MNIE JAK MNIE NIE ZNASZ I NIE ZNASZ TO CZEGO JA k***A PRZEŻYŁEM PRZEZ 2 LATA.



To zmienia postać rzeczy ;>

rusofil

2013-02-13, 20:50
Pieczara666 napisał/a:

nie ku*asem, tylko poprzednia moja dziewczyna była dz**ką i to włąśnie z fb sie dowiedziałem że tak naprawde nie jest u cioci 8 godzin tylko w Gdańsku i sie puszcza z jakimiś frajerami. Jeździła przy okazji do warszawy z koleżaneczkami się puszczać. Więc teraz wolę uważać. I ch*j CI DO MNIE JAK MNIE NIE ZNASZ I NIE ZNASZ TO CZEGO JA k***A PRZEŻYŁEM PRZEZ 2 LATA.



Mam cię przeprosić? Powiedzieć, jak bardzo mi przykro? A może pocieszyć, że wszystko będzie dobrze i że znajdziesz pewnego dnia normalną dziewczynę?

RafaL2

2013-02-13, 20:58
Nie wiem co mam napisać MAM czy NIE MAM dostane piwa ??? :D


RadzioC

2013-02-13, 21:10
Nie ufam tym sk***ysynom anonymusom tym bardziej jezeli jakis "haker" poleca nam zmiane opcji każąc myślec ze ich zmiana nas uniewidoczn - smiech na sali ... jak ktos bedzie chciał nas sprawdzic to to zrobi bezwzgledu czy mamy odptaszkowane opcje, zajebisty antyvirus czy w ch*j nie do przejscia firewall. On jako hacker powinien o tym wiedziec doskonale. Predzej zwrocimy na siebie uwage wlasnie "utajnianiem" profili bo dajemy do zrozumienia ze mamy cos do ukrycia :)

armored

2013-02-13, 21:37
00:39 Location: "Konstantynow Lodzki PL" a poniżej "warsaw" Zajebiście, Jeśli faktycznie polacy to nagrywali, to czemu k***a nie ma tłumaczenia? Zamiast mówić po polsku i mieć w dupie innych - niech sobie tłumaczą, to nie... hamburgerski język the best! :samoboj:
Do reszty ludzi z komentarzy - a ch*j mnie obchodzą wasze konta i co z nimi robicie. Naj***liście 3 strony komentarzy i aby być obiektywnym muszę k***a czytać... :evil:

Xyrcis

2013-02-13, 23:13
Suma sumarum - konta są po to, żeby je łamać. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

braknicku

2013-02-13, 23:37
Nie ma to jak chronić swoją prywatność na portalu publicznym ;-)

szoszana

2013-02-14, 02:57
Ej k***a weźcie się ogarnijcie ,bo kłócicie się o taką głupotę,że aż się ch*j wam do dupy chowa.

Ja serdecznie dziękuję, browar za filmik.

Mam Facebook'a i lubię z niego kożystać,bo będąc 2500 km od domu miło jest zobaczyć starych znajomych i dowiedzieć co u nich oraz podglądnąc wroga i cieszyć się z jego niepowodzeń.

Piridais

2013-02-14, 07:39
szoszana napisał/a:

Ej k***a weźcie się ogarnijcie ,bo kłócicie się o taką głupotę,że aż się ch*j wam do dupy chowa.

Ja serdecznie dziękuję, browar za filmik.

Mam Facebook'a i lubię z niego kożystać,bo będąc 2500 km od domu miło jest zobaczyć starych znajomych i dowiedzieć co u nich oraz podglądnąc wroga i cieszyć się z jego niepowodzeń.



Do garów.

pi...........ka

2013-02-14, 11:04
gimby sie bronia przed rządem ;) ok no to:
1. Na bank jesteście tak interesującymi celebrytami że rządowi urzędnicy nie moge sie doczekać waszego nowego wpisu. Wasze zycie jest szare nic byscie nie wklejali na fejsa poza linkami z kwejka.
2. Wiecie ilu ludzi ma fejsa? nie sposób tego wszystko inwigilować, sa zj3by które wrzucaja po 100 postów dziennie.
3.anonymous maja w dupie frajerów z fejsbooka i innych dałnow :P sa to egoisci którzy walcza o wlasne cele, ale internetowa gimbaza nadała im tytuł obronców i prawych ludiz, a prawda jest taka ze kazdym z was by sie chetnie wyslużyli.
4.Hejtujecie tego fejsa a jest calkiem spoko. kontakuje sie z ludzmi, widze co u nich. teraz hipsterzy mowia ze od umawiania sa telefonu. qwa ludzie po rozjezdzali sie po swiecie to chociaz ich fotki po ogladam. dałny. hejtujecie fejsa ze fotki a macie jakies pedalskie emo photoblogi.