18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpiecz sobie fejsbuka!!!!

qsho • 2013-02-12, 22:25
ludzie żyją w sieci, rozmawiają tu, przekazują emocje, masz swiadomość jak bliska jest cyfrowa postać tego wszystkiego dla rąk osób trzecich? Pomyśl o sobie i innych - to dla twojego dobra;) Z zawartości twojego fb i wiadomości można dowiedzieć się o tobie wszystkiego..i wiele na temat twoich znajomych. Szczególnie z konwersacji. Jedna osoba powiedziała mi, że szkoda jej usuwać wiadomości, że to rodzaj wspomnień - trzymajcie wspomnienia w głowie, nie zapisane na serwerze;> bo dla wielu ludzi mogą być one pożywką dla niecnych celów ;) dla służb kopalnią wiedzy..

Poniżej jest filmik, który pokazuje jak można zmienić ustawienia konta aby było mniej podatne na włamania i gromadzenie informacji:



nie da sie tu skopiowac napisow z yt wiec wersja z napisami PL dostepna tutaj: http://youtu.be/lPQ8dAYTUdY

jak sie nie podoba / nie masz fb/ juz to zrobiles itede ch*j mnie to interesuje, wklejam dla tych ktorzy sa zainteresowani chronieniem swojej prywatnosci w internecie na portalu fb

a jeśli chcesz totalnie się odciąć od fb to zapraszam: https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

DiesIrae

2013-02-13, 19:16
johnedeliver napisał/a:

Nie mam Fb-scierwa :D


omgłomatkobosko napisał/a:

Nie mam konta na FB.


truskawkowabuba napisał/a:

nie mam fejsa, oł je.


androgenius napisał/a:

Też nie mam konta, nie tak jak ci tu co to dla piw nagle nie mają. Nigdy nie miałem i mieć nie będę.


ziemniak1311 napisał/a:

nie mam faceboku i nie przeszkadzami to.



:trollencjusz:

je...........ę

2013-02-13, 19:16
@up
Myślą,że bez ryj buka coś znaczą phi, j***ni! myślą,że są wybrańcami

NecroVision

2013-02-13, 19:21
jestę żydę napisał/a:

@up
Myślą,że bez ryj buka coś znaczą phi, j***ni! myślą,że są wybrańcami


Nic tylko wytatuować sobie ich nicki na ch*ju.

oozyxak0o

2013-02-13, 19:21
przeciez od poczatku bylo wiadomo ,ze to policyjny portal(na niebiesko) wspolczuje debilom,ktorzy zalozyli tam prawdziwe konto

ketoprom

2013-02-13, 19:25
Niepodoba mi sie, nie mam fejsbuka a tak wogole to juz bym to dawno zrobil, dziekuje dobranoc.

Hu...........ia

2013-02-13, 19:25
@NecroVision
Chcieli tylko podkreślić, że to jest zbędne. Na ch*j obcym ludziom wiedzieć, czy zostawiła mnie dziewczyna, albo czy urodziło mi się dziecko? Jeżeli te informacje mają być tylko dla znajomych, to po co się z tym obnosić jak niektórzy? Podobno przy rozmowie kwalifikacyjnej posiadanie konta na FB jest ważne, bo przecież mogą w ten sposób łatwo lustrować: komornik, nie spłacone raty, karalność, dupa maryna, itp. Jeżeli np. robię domówkę albo grilla, to dzwonię do odpowiednich osób celem ich zaproszenia, a nie robię wielkiego ogłoszenia w internecie typu: "Przyjdźta wszyscy". Ci co mają Facebooka niech mają dalej i ch*j, ci co nie chcą - ich sprawa, nic nie tracą.

Ne...........ro

2013-02-13, 19:26
@ NecroVision

k***a, od umawiania się ze znajomymi, dzielenia się z nimi wiadomościami mam telefon, gadu gadu i samego siebie we własnej osobie, po ch*j mi jeszcze jakiś szpanerski portal? Po FB będzie jeszcz coś nowego, później jeszcze coś nowego. Złap je wszystkie, hm?

cinoooo

2013-02-13, 19:27
ja sie dowiedziałem że ktoś we warszawce sie logował na moje konto...

zjerycha

2013-02-13, 19:29
ze skrajności w skrajność.. ludzie.. wasze sms i rozmowy telefoniczne też każdy zainteresowany może przechwytywać bez problemów, wasze mejle są analizowane przez amerykańców i nie wiadomo kogo jeszcze.. w takich czasach żyjemy i nic na to poradzimy.
I wiecie co? mi to nie przeszkadza, dopóki nie jestem terrorystą / przestępcą czego mam się bać? że ktoś wie że moja znajoma to ola kowalska, że lubie Dżem i Kazika, ooooo mam przej***ne

NecroVision

2013-02-13, 19:30
@ Ci bez facebooka'a
Nie doj***łem się do Was (bo się doj***łem) dlatego, że nie macie FB, tak jak napisałem ch*j mnie to obchodzi i nie uważam, że nie posiadanie konta na tym portalu jest czymś dziwnym.

Doj***łem się po próbujecie się z tym obnosić, a to nic egzotycznego nie mieć tam kotna, wiec ch*j Wam w dupę.

icek Berg

2013-02-13, 19:31
unauthorized personnel - czy to policja ?

Din

2013-02-13, 20:05
I tak każdy gdyby bardzo chciał mógłby się wj***ć do bazy danych FB i mieć wszystko na tacy, przynajmniej przez jakiś czas.

Cryan

2013-02-13, 20:23
No ja właśnie ostatnio dowiedziałem się, że ukradziono tożsamość (chociaż nie do końca). I pisała do mnie typiara, której nie znam - a ktoś po prostu gadał z nią, dawał moje informacje (miejsce zamieszkania, zdjęcia, imię siostry, różne dane do znalezienia na FB i innych kontach na różnych portalach).

Finał taki, że mam wrzoda na dupie i cały czas myślę, ile osób jeszcze rozmawiało "ze mną".

666duch

2013-02-13, 20:25
Brak FB, bo po prostu internetu nie macie... Ja pie**ole. Jak trudno zajarzyć.

GranatPL

2013-02-13, 20:33
Ja jebie. Albo FB albo prywatność, na pewno nie jedno i drugie jednocześnie.