18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawny faul

mac_1989 • 2013-05-05, 21:31
David Luiz z Chelsea nie ukrywa zadowolenia po wyeliminowaniu z gry (czerwona kartka) Rafaela grającego w barwach Manchester United.


Sekker

2013-05-06, 17:09
Cardioceras napisał/a:

David Luiz mnie wk***ia. Wyżej sra niż dupę ma, a nikim wielkim nie jest. Kiedyś go spotka taki Axel Witsel (ten co złamał nogę Wasilewskiemu) i skończy się śmiech jak mu amputują obie nogi :amused:


Co jeszcze dupa boli po 0:7? :amused:

leegoldman

2013-05-06, 18:27
Cardioceras napisał/a:

David Luiz mnie wk***ia. Wyżej sra niż dupę ma, a nikim wielkim nie jest. Kiedyś go spotka taki Axel Witsel (ten co złamał nogę Wasilewskiemu) i skończy się śmiech jak mu amputują obie nogi :amused:



Mnie nie wk***ia, wręcz przeciwnie: lubię go. Jest jednym z najlepszych obrońców w lidze. Witsela spotka niedługo, bo w finale LE i zobaczymy wtedy :)

zendeman15

2013-05-06, 19:20
Cardioceras napisał/a:

David Luiz mnie wk***ia. Wyżej sra niż dupę ma, a nikim wielkim nie jest. Kiedyś go spotka taki Axel Witsel (ten co złamał nogę Wasilewskiemu) i skończy się śmiech jak mu amputują obie nogi :amused:



Śmiech się dopiero zacznie :D

kris04797

2013-05-06, 20:27
leegoldman napisał/a:



Mnie nie wk***ia, wręcz przeciwnie: lubię go. Jest jednym z najlepszych obrońców w lidze. Witsela spotka niedługo, bo w finale LE i zobaczymy wtedy :)



Zaktualizuj bazę danych bo Witsel od jakiegoś czasu gra dla Zenitu, pozdrawiam.

pakicito

2013-05-06, 20:55
Vinnie Jones był specjalistą od fauli w Manch United